Přítel chtěl dítě a teď mě posílá na potrat

Anonymní
22.11.19 18:20

Potrat nebo ne?

Ahoj.. prosím co by jste delali v tomhle pripade? Pritel me v cervenci doslova donutil abych prestala brat HA a chtel dite…ted v listopadu jsem zjistila ze jsu tehotna a on najednou je uplne jiny..a v podstate me nuti jit na potrat..nechapu to..byli by jste s takovym člověkem? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1949
22.11.19 18:22

Nebyla bych s nim, ale to dítě za to nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24556
22.11.19 18:24

Dítě bych si nechala a přítele kopla někam a adios

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.19 18:25
@HandulkaK píše:
Nebyla bych s nim, ale to dítě za to nemůže.

Ja vím právě..uplne me to mrzi.. ale ja uz mam dvě s byvalym manzelem.. proto jsme nechtela hned dalsi..vlastne jsem treti nechtela uz vubec a ted jsu tehotna a vlastne nevim co mam delat.

• Nahlásit
  • Citovat
22.11.19 18:25

Zeptala bych se ho, proč tak otočil. Může to být strach, práce, milenka, cokoliv. Měla by ses ho zeptat, ať ti to vysvětlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
22.11.19 18:26
@Anonymní píše:
Ahoj.. prosím co by jste delali v tomhle pripade? Pritel me v cervenci doslova donutil abych prestala brat HA a chtel dite…ted v listopadu jsem zjistila ze jsu tehotna a on najednou je uplne jiny..a v podstate me nuti jit na potrat..nechapu to..byli by jste s takovym člověkem? :?

My Ti tu psát můžeme, ale je to Tvé rozhodnutí. Dítě je makačka ale jestli ho chceš zvládneš to. Přítel to těžko říct Ty ho znáš musíš se rozhodnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314

Nebyla a na potrat bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582

Vy se oba někde lečíte? Kolik vám je? Tu situaci donucení přestat brát HA si neumím u dospělých zdravých lidí představit.
Nezměnilo se něco? Neumím si takový obrat představit, kor když věděl, že to může přijít sakra rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.19 18:27

Neuzivim sama 3 dětí.. hlavně jsu nestastna ze se tak zmenil…ja uz dalsi nechtela a on mi v cervenci rekl ze at mu dokazu ze ho miluju a prestanu brat prasky..uz to mi mohlo byt podezrele, ale byla jsem slepa a blba

• Nahlásit
  • Citovat
2314
22.11.19 18:29

Magor :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
22.11.19 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj.. prosím co by jste delali v tomhle pripade? Pritel me v cervenci doslova donutil abych prestala brat HA a chtel dite…ted v listopadu jsem zjistila ze jsu tehotna a on najednou je uplne jiny..a v podstate me nuti jit na potrat..nechapu to..byli by jste s takovym člověkem? :?

Ahoj. Jestli chceš pokecat, pošli mi sz :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5477
22.11.19 18:36

Bez na potrat. Co jiného. Tři děti sama neuzivis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
22.11.19 18:42
@Anonymní píše:

Sla bych na potrat, nechtene dite je velkt prusvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
22.11.19 18:55
@Anonymní píše:
Neuzivim sama 3 dětí.. hlavně jsu nestastna ze se tak zmenil…ja uz dalsi nechtela a on mi v cervenci rekl ze at mu dokazu ze ho miluju a prestanu brat prasky..uz to mi mohlo byt podezrele, ale byla jsem slepa a blba

Když je neuživiš, tak je asi řešení jenom jedno. Z lásky se opravdu nenají. A ty příště mysli hlavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.19 18:57

Mě si rodiče taky udělali „omylem, neplánovaně“ a že jsem nechtěná mi dávali vždy najevo. Moc mi to celý život ubližuje, poznamenalo mě to. Já bych na potrat šla, neriskovala bych, že nechtěné dítě nebudu milovat a pokazím mu život, zároveň i zkomplikuju život starších dětí. Uživit sama tři děti… Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama