Nechci vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NonameKey
Nováček 3 příspěvky 06.04.19 09:05
Nechci vztah

Zdravím všechny,
obracím se na Vás se svým problémem. Je mi 20 let a letos končím střední školu. Od září nastupuji na vysokou do úplně jiného města. Můj problém je, že mi nic neříkají vztahy, sex, chození…zkrátka v tom nevdiím smysl a přidám si mezi svými kamarády divně. Ano, jsem zamilovaná, kluci se mi líbí, ale s nikým chodit nechci, nemám tu potřebu. Mám špatnou zkušenost z minulého vztahu a moje poslední „láska“ taky nedopadla dobře. Od té doby ve vztazích postrádám smysl.
A to samé se sexem. Byť jsem měla přítele, nedovolila jsem mu nic, tudíž jsem ještě s nikým nespala a upřímně? Ani mi to nechybí. Kamarádky si ze mě stále dělají legraci, že jsem frigidní a podobně, jenom proto, že s nikým nechodím a nevidím smysl v tom s někým jenom spát.
Se svým problémem jsem se chtěla jen svěřit a zeptat, jestli to shledáváte normální. Všichni mi říkají, že už jsem dost stará na to, abych někoho měla. Ale jaký to má teď smysl? Za pár měsíců jdu do úplně nového prostředí, navíc nemám čas pomalu ani na své koníčky, natož tak ještě na přítele.
Děkuji všem, co přečetli.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
09Veronika09
Kecalka 382 příspěvků 06.04.19 09:11

Vůbec si s tím nelam hlavu, soustřeď se na školu, nové přátele a koníčky, myslím si, že nikdo normální tě nebude soudit. je to každého věc. Já jsem po rozvodu byla tři roky sama s dcerou a byla jsem tak ráda, že jsem sama, vůbec mi vztah nechyběl a neměla jsem žádnou potřebu s někým spát nebo jen tak chodit. Věnovala jsem se práci, dceři a cvičení a jsem za ty tři roky moc ráda. Prostě až to přijde tak to přijde, netlačila bych na pilu kvůli ostatním a určitě se teď věnovala studiu :-)

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 06.04.19 09:16
@NonameKey píše:
Ano, jsem zamilovaná, kluci se mi líbí, ale s nikým chodit nechci, nemám tu potřebu.

Moc nechápu,jak může být někdo zamilovanej, ale zároveň nechce s nikým chodit.

truelly
Závislačka 3201 příspěvků 06.04.19 09:31

Je to jen tvá věc. Na škole možná někoho potkáš, neni důvod vázat se v místě bydliště. Jen tedy, obdiv za to sebevědomí, že odmaturuješ a nastupuješ na výšku, když maturitu ani přijímačky za sebou ještě nemáš… :think: :P

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 27973 příspěvků 06.04.19 09:32

Pokud jsi zklamaná ze vztahu, potažmo vztahů, počkal bych si, až se najde ten pravý. I ta zklamání musíš nejdříve"rozdejchat". :mavam:

divine woman
Extra třída :D 11586 příspěvků 06.04.19 09:34

@truelly Ale no tak :lol: maturitu snad dá a na VŠ dnes vezmou skoro každého.
Zakladatelko, jsi úplně normální. Když to vyhovuje tobě, nikomu jinému do toho nic není.

truelly
Závislačka 3201 příspěvků 06.04.19 09:36

@divine woman záleží na jaký obor a z jaké jde školy. Divila by ses…některá kopyta, co se dnes hlásí na výšky, by se kdysi ani nedostala na maturitní obor. :zed: :mavam:

divine woman
Extra třída :D 11586 příspěvků 06.04.19 09:57

@truelly Když jsme měli sraz ze ZŠ po letech, tak se učitelka chemie omluvila dřívějším trojkařům a čtyřkařům za známku. Pravila, že dnes se děti naučí tak polovinu dříve probírané látky. :mavam:

NonameKey
Nováček 3 příspěvky 06.04.19 10:07
Na
@truelly píše:
Je to jen tvá věc. Na škole možná někoho potkáš, neni důvod vázat se v místě bydliště. Jen tedy, obdiv za to sebevědomí, že odmaturuješ a nastupuješ na výšku, když maturitu ani přijímačky za sebou ještě nemáš… :think: :P

Na vysoké školy jsem již přijata a vzhledem k mým výsledkům za celé studium moc nepočítám s variantou, že maturitu neudělám :)

Božislava
Závislačka 2907 příspěvků 06.04.19 10:13

Je to pouze tvé intimní rozhodnutí, protože je to tvůj život a jak se říká, sex není povinnost.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 06.04.19 10:15
@NonameKey píše:
Zdravím všechny,
obracím se na Vás se svým problémem. Je mi 20 let a letos končím střední školu. Od září nastupuji na vysokou do úplně jiného města. Můj problém je, že mi nic neříkají vztahy, sex, chození…zkrátka v tom nevdiím smysl a přidám si mezi svými kamarády divně. Ano, jsem zamilovaná, kluci se mi líbí, ale s nikým chodit nechci, nemám tu potřebu. Mám špatnou zkušenost z minulého vztahu a moje poslední „láska“ taky nedopadla dobře. Od té doby ve vztazích postrádám smysl.
A to samé se sexem. Byť jsem měla přítele, nedovolila jsem mu nic, tudíž jsem ještě s nikým nespala a upřímně? Ani mi to nechybí. Kamarádky si ze mě stále dělají legraci, že jsem frigidní a podobně, jenom proto, že s nikým nechodím a nevidím smysl v tom s někým jenom spát.
Se svým problémem jsem se chtěla jen svěřit a zeptat, jestli to shledáváte normální. Všichni mi říkají, že už jsem dost stará na to, abych někoho měla. Ale jaký to má teď smysl? Za pár měsíců jdu do úplně nového prostředí, navíc nemám čas pomalu ani na své koníčky, natož tak ještě na přítele.
Děkuji všem, co přečetli.

Musíš mezi profesionálky. ;-)

https://www.emimino.cz/…dies-323472/

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 27973 příspěvků 06.04.19 10:18
@Průzkumník píše:
Musíš mezi profesionálky. ;-)https://www.emimino.cz/…dies-323472/

Musíš jí dát alespoň výcuc toho nejpodstatnějšího. Kdo to má všechno číst? :think: :nevim:

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 06.04.19 10:19

Mě to tedy divné přijde, ale je to tvoje věc. Vztah ani sex není povinnost, je to přirozená lidská potřeba, pokud tu potřebu nemáš, tak je asi někde chyba. Ale i s takovou chybou můžeš žít hezký a naplněný život, ještě máš fůru času, třeba se to změní.

Martha03
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 06.04.19 10:31

A co je dneska normální. Každý má svou verzi normálnosti. Kašli na to je to tvůj život. Nenechávej se ovládat kamarády a mysli sama za sebe. Dneska jak nemáš instáč, facebook, neznáš Bíbra, nefotis se jak koukáš do blba s hrnkem kafe tak jsi pomalu dinosaurus na vymření… Každý má život takový jaký si ho udělá. Třeba se to u tebe časem zmeni, ale ten kdo tě zná nejlépe jsi ty sama a ty sama přijdeš na to jak a kam se má tvůj život ubírat..

truelly
Závislačka 3201 příspěvků 06.04.19 10:32
@NonameKey píše:
NaNa vysoké školy jsem již přijata a vzhledem k mým výsledkům za celé studium moc nepočítám s variantou, že maturitu neudělám :)

Tak to gratuluji. Na jaké obory jdeš?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama