Partner nechce do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 13:19
Partner nechce do práce

Ahoj holky, mám problém s přítelem, nechce do práce. Mně je 20 a jemu 26, jsme spolu 3 roky. Před cca dvěma lety předčasně ukončil VŠ protože jsme se stěhovali, a prý ho to moc nebavilo. Ke mně se vždycky choval hezky, i doma uklízel, vařil. Tedy v tomhle je partner na jedničku. O té práci sme spolu mluvili, navrhovala jsem i stěhování do většího města za prací, co ale zamítnul s tím, že kauce na byt a stěhování by vyšlo draho a ušetřeno nemáme nic. Říkal mi i že má vůči práci určitý blok v hlavě, ale nic víc mi k tomu neřekl. Doma u rodičů pracuje normálně (zahrada a pod). Mě z poslední práce vyhodili po 2 měsících práceneschopnosti se zády (byla jsem tam necelý rok). Moje zdravotní potíže přetrvávají pořád, pro mě by to bylo moc náročné. Snažila jsem se mu dohovořit, vybrat inzeráty, které si jen prohlédnul, když jsem mu řekla, ať si na ně odpoví, začal se chovat divně, nenluvil se mnou, vypadalo to jakoby měl nějakou “depresi”. Byl se zeptat ve dvou firmách na práci, ale místa už byla obsazená. Prosím neraďte rozchod a pod. Díky za rady.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
annasmyc
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 05.04.19 13:20

a kdo ho financuje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 13:21

@annasmyc máme moji nemocenskou a občas dostane něco od rodiny

Katka372
Kecalka 146 příspěvků 05.04.19 13:22

@annasmyc první co mě napadlo..

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 05.04.19 13:23
@Anonymní píše:
@annasmyc máme moji nemocenskou a občas dostane něco od rodiny

Paráda. Takže parazit. Hele já bych mu to řekla jasně - buď začne přispívat na bydlení a živobytí nebo pomaze zpátky k rodičům.

Katka372
Kecalka 146 příspěvků 05.04.19 13:23

A nemocenská vám stačí na nájem a vyžití? Ve 26 letech se nechat dotovat rodiči… 8o

Adrasteia
Závislačka 3002 příspěvků 05.04.19 13:24

Pokud má zdravotní nebo psychický problém, vyžaduj jeho aktivní řešení - ať jde k lékaři, psychologovi. Kdyby toto odmítl, trvala bych na tom, aby si práci našel. Pokud by se na to vykašlal, byl by to pro mě důvod k rozchodu. Nelze žít trvale s někým, kdo si neumí a nechce vydělávat na živobytí. Kdyby přišly děti, šly byste po žebrotě.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 05.04.19 13:25

nemá opravdu deprese? Přece normálního chlapa by to štvalo, že se nepostará… Rozchod radit nebudu, ale stejně si to nedovedu představit, jak by vám to mohlo dlouhodobě fungovat. Co na to ta jeho rodina? Já bych syna hnala, kdybych věděla, že žije na úkor někoho. Práce je dost, i brigád…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 13:27

@annasmyc jsem si jistá, že ne, jinak se chová normálně, i sex, atd, ale jakmile vzpomenu tu práci, tak je zle. Už se to i bojím říkat, ať nemáme doma napětí..

Adrasteia
Závislačka 3002 příspěvků 05.04.19 13:30
@Anonymní píše:
@annasmyc jsem si jistá, že ne, jinak se chová normálně, i sex, atd, ale jakmile vzpomenu tu práci, tak je zle. Už se to i bojím říkat, ať nemáme doma napětí..

Nezlob se, ale on nevydělává a ještě dělá dusno, když se zmíníš o práci? Panáček by potřeboval dlouhej bič a malej dvůr…

toma0105
Kecalka 242 příspěvků 05.04.19 13:30

Asi nepotřebujete peníze,když se Vám nechce pracovat ani jednomu,záda dnes bolí kdekoho,nevím,jste mladí a dnešní doba nabízí kdejaké prac.uplatnění,můžete si vybírat.Taky bych byla více času doma s rodinou,měla více času na sebe,na koníčky a domácnost,ale to mi povinné platby nezaplatí.A z čeho si financujete s přítelem bydlení,jídlo atd.?Máte sponzora? :think: :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 05.04.19 13:31
@Anonymní píše:

Chudacek maly..to snad nemyslis vazne to radeji budes zivit nemakacenka co ma ruce do zadu, nez by jsi byla sama? To snad ne..

Tommy2500
Stálice 95 příspěvků 05.04.19 13:33

A co dělá celý dny doma ? To kouká na televizi nebo se váli v posteli ?

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 05.04.19 13:35

No já nestačím zírat pokud tohle není vtip, tak jste streleni oba, kdo vás jako živí? A t nechceš dusno 8o počkej jaké bude dusno až ti na dveře zaklepe exekutor :zed: hlavně nezapomeňte aby vám selhala antikoncepce a měla jsi třeba rovnou trojčata :roll:

annasmyc
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 05.04.19 13:38
@Anonymní píše:

tohle není partnerský vztah, ty mu děláš mámu, a on se nechová jako dospělý chlap, ale jako rozmazlánek…stejně to časem pospěje do kytek, začne ti to vadit víc a víc (a záda tě budou bolet, protože toho máš na bedrech víc než uneseš, najdi si něco o psychosomatice)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama