Nepoužitelné single ladies

Fotoalbum tématu (309) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hypno246
Závislačka 3628 příspěvků 28.07.18 17:29
Nepoužitelné single ladies

Ahoj!

četla jsem na jiném foru diskusi, kde zaznělo, že pokud je člověk dlouho sám, automaticky to značí, že je vztahově nevyužitelný a má prostě nějaký problém.

U chlapů bych to byla ochotná přijmout. Ale o nás holkách přemýšlím.

Třeba já. Jsem sama několik let. Chodím do práce. Mám VŠ. Umím vařit i péct. Pravidelně uklízím. Měřím 175 cm a vážím 58 kg. Jsem oblíbená v práci. Děti mám, takže mi nebijou biologické hodiny. Zvládám konverzovat. Umím řídit. Jsem schopná zarezervovat hotel i dopravit se kamkoliv na dovolenou či zorganizovat výlet. Nejsem promiskuitní. Mám ráda sex, ale chvíli vydržím i bez něj. A bude to znít divně, ale jsem hezká. Můžete mi říct, proč nemám chlapa? Proč si obden někdo neřekne o moje číslo?

Další kamarádka je vyloženě hezká, sportovkyně, VŠ, skvělá práce. Neumí vařit, ale zase brutálně uklízí. Je s ní vážně legrace. Je tedy bezdětná kolem 30 plus.

Další 30ka, taky VŠ, normální práce, žádná karieristka. Skvěle vaří, je iniciativní v plánování akcí, takový ten svědomitý spolehlivý typ.

Jiná je pro změnu prsatá 40ka s dítětem, rozvedená středoškolačka, má fajn práci… a o chlapa taky nezakopla ani nepamatuju. A určitě bych mohla psát minimálně o 5ti dalších, které mi přijdou fajn a přesto na chlapy nemají štěstí.

Jsme vážně divné? Máme všechny nějakou „úchylku“, o které nevíme a kvůli ní se nám chlapi vyhýbají. Máte v okolí nějakou nezadanou kamarádku a vidíte na ní nějakou zjevnou chybu, kvůli které je stále nezadaná?

Berte to prosím jako sranda diskusi. snažím se v tom vedru uklidit a tímhle se rozptyluju.
 Díky,

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3011 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8325 příspěvků 28.07.18 17:31

Ne, nejsi divná. A pošli mi telefon (radši i na ty kamarádky) :mrgreen:

sarlota535
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 28.07.18 17:33

Taky patřím mezi single,dítě mám,práci mám,byt mám,mozek mám…taky nevím v čem je chyba :mrgreen:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 28.07.18 17:34

Já na všech nezadaných v okolí vidím proč jsou nezadaní :nevim:

Emimin7
Echt Kelišová 9446 příspěvků 28.07.18 17:35

Neni móda žádání o číslo už pryč?

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8325 příspěvků 28.07.18 17:36

Třeba já. Jsem sám asi půl roku. Chodím do práce. Mám SŠ. Umím vařit i péct (i když rezervy tam pochopitelně jsou). Pravidelně uklízím. Měřím 198 cm a vážím 90 kg. Jsem oblíbený v práci. Dítě mám, takže mi nebijou biologické hodiny. Zvládám konverzovat. Umím řídit. Jsem schopný zarezervovat hotel i dopravit se kamkoliv na dovolenou či zorganizovat výlet. Nejsem promiskuitní. Mám rád sex, ale chvíli vydržím i bez něj. A bude to znít divně, ale jsem hezký (i když rezervy tam jsou). Můžete mi říct, proč nemám ženskou? Proč si nikdy žádná neřekne o moje číslo? ;)

K82
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 28.07.18 17:40

@Prof. Farnsworth
odkud jsi ;) ?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34544 příspěvků 28.07.18 17:41

Málo se snaží nebo prostě smůla? Mám obdobné „top atributy“ a představ si, že jsem měla i období, kdy jsem byla sama nebo doby, kdy se o mě zajímali snad ti největší idioti. :think: S odstupem času si dovolím říct, že mě napadá jediná věc, proč to tak bylo. 1. málo jsem se snažila, málo se sama iniciativně seznamovala. 2. nevážila jsem si dostatečně sama sebe, měla jsem o sobě nevalné mínění. 3. pro obyčejné kluky jsem se zdála nedostupná, domnívali se, že budu vyžadovat víc, než jsou mi schopni poskytnout.

Obeli
Kecalka 197 příspěvků 28.07.18 17:42

Taky jsem delší dobu sama, i přesto, že jsem prakticky jediná žena v práci :lol: . Kdysi jsem se o tom bavila s kolegou a ten mi potvrdil to co si myslím už delší dobu. Muži chtějí, aby byli „uloveni“. Pravděpodobně jsou jen líní si nějakou najít :lol: . Takže chtějí někoho, kdo je uloví a následně se o ně bude starat :lol:.
Ale je pravda, že kolega je už delší dobu nezadaný, nemá děti a je mu přes 40. Ale možná něco na to bude, co říkal.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8325 příspěvků 28.07.18 17:43
@K82 píše:
@Prof. Farnsworth
odkud jsi ;) ?

Střední čechy - na sever od Prahy

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 28.07.18 17:45
@Prof. Farnsworth píše:
Třeba já. Jsem sám asi půl roku. Chodím do práce. Mám SŠ. Umím vařit i péct (i když rezervy tam pochopitelně jsou). Pravidelně uklízím. Měřím 198 cm a vážím 90 kg. Jsem oblíbený v práci. Dítě mám, takže mi nebijou biologické hodiny. Zvládám konverzovat. Umím řídit. Jsem schopný zarezervovat hotel i dopravit se kamkoliv na dovolenou či zorganizovat výlet. Nejsem promiskuitní. Mám rád sex, ale chvíli vydržím i bez něj. A bude to znít divně, ale jsem hezký (i když rezervy tam jsou). Můžete mi říct, proč nemám ženskou? Proč si nikdy žádná neřekne o moje číslo? ;)

Protoze nas tva dokonalost v kombinaci se srsicim vtipem a neoddiskutovatelnym sexappealem desi.

K82
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 28.07.18 17:46

@hypno246
a abych neplevelila,tak ja to treba vidim tak,ze byt take splnuji to,co jsi psala,tak prave tim,co uz mam,umim a co jsem zazila (hl. v manzelstvi),tak nez byt s nekym,kde to moc nejde,tak momentalne volim samotu a jen se rozhlizim.od rozchodu skoro 2roky,napadniku od te doby tak 5,ale vetsina zadana (coz mi nevyhovuje) a ti 2 svobodni pro vztah nepouzitelni.drive bych se vic snazila na nich hledat proc ano,ale nyni nevim proc.proste bud to jde anebo ne a ja to nechci lamat pres koleno.ale samo,ze bych v 35letech jeste uvitala pekny vztah,to ne,ze ne.

passty
Povídálka 41 příspěvků 28.07.18 17:47

Na to mám teorii. Dokonalých, úspěšných, super krásných, samostatných, apod. žen se chlapi boji, nechtějí je. Tedy většina.

Tak třeba já. Nejsem krásná, chytrá, samostatná, šikovná, pracovitá, pořádná a mam spoustu nepěkných vlastností, a přesto jsem nikdy neměla o muže nouzi. A mám skvělého manžela, který kompenzuje moje nedostatky a díky tomu tvoříme dokonalý nerozlučný pár.

Příspěvek upraven 28.07.18 v 17:49

Knihomyš
Extra třída :D 10691 příspěvků 28.07.18 17:47

Ono čím delší dobu je člověk sám, tím víc asi mizí určitá přizpůsobivost nebo motivace k přizpůsobivosti za každou cenu :) Ženský se možná nepřestanou mejt a nepropařej víkend na netu, ale postoj „teď udělám xy a ty si dej klidně nohu za krk, když se ti to nelíbí“ tam vznikne taky.
Byla jsem sama pár let a ani jako zadanou mě nepřestává překvapovat, co některým ženám muž „nedovolí“ - mně by nenapadlo se ptát.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8325 příspěvků 28.07.18 17:47
@Obeli píše:
Taky jsem delší dobu sama, i přesto, že jsem prakticky jediná žena v práci :lol: . Kdysi jsem se o tom bavila s kolegou a ten mi potvrdil to co si myslím už delší dobu. Muži chtějí, aby byli „uloveni“. Pravděpodobně jsou jen líní si nějakou najít :lol: . Takže chtějí někoho, kdo je uloví a následně se o ně bude starat :lol:.
Ale je pravda, že kolega je už delší dobu nezadaný, nemá děti a je mu přes 40. Ale možná něco na to bude, co říkal.

Optimální by bylo nechat se ulovit (z pohledu chlapa). Problém je v tom, že většinou v tomhle věku 30-40 už máme za sebou nějaký ten dlouhodobý vztah a tak jsme zapomněli jak se ženy balí a navíc nemáme to seběvedomí jako zamlada. Takže si nevěříme a radši ani nic nezkoušíme, protože nevěříme v úspěch. Kdyby nám ale ženy, kterým se líbíme, naznačily, že by měly třeba i zájem, tak věřím, že balit rádi začneme ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3011 Další »
Váš příspěvek
Reklama