K bratrovi necítím skoro nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 20:14
necítím skoro nic

Holky jsem v depresi. S bratrem jsme nikdy nemeli hezky vztah. Neustale me mlatil ( i v puberte), vyhrozoval, vydirat a celkove me jak psychicky, tak fyzicky deptal. Vzdycky byl uprednostnovan a neustale za nej mama s babi (tatu nemame) zehlili jeho prusvihy a ja vzdy byla na druhy koleji. Jeho deptani doslo tak daleko, ze jsem se sesypala a skoncila v Bohnicich. Po dvou mesich me pustili a ja od nej dostavala smsky, at se bojim jit se psem apod. - to bylo cca pred 7 lety. Dnes se ma situace tak, ze on se snazi, ja s nim mluvim jen ze slusnosti a na pul huby jen kdyz se potkame u mamy, nechape, ze vztah bratr-sestra nenavratne podelal. A kdyz myslim nenavratne, tak nenavratne. Dozvedela jsem se, ze ma nejspis zhoubny nador-volal mi to sam… A semnou to skoro vubec nic neudelalo- resp. v prvni rade jsem myslela na dcerku a pak na sebe ( mela jsem nezhoubny nador na mozku). Jeho je mi trochu lito, ale to je vse, co citim, dela to ze me spatneho cloveka? Prosim anonym z pochopitelnych du­vodu

Reakce:
Marcam
Kelišová 5079 příspěvků 10.10.18 20:18

Tak to tak nech.

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 10.10.18 20:21

Kde nejsou city, není ani soucit.....

Marcam
Kelišová 5079 příspěvků 10.10.18 20:22

Boží mlýny? :think:

brisco
Závislačka 2950 příspěvků 10.10.18 20:28

Bůhví jak to je…, nemusí to být pravda. :?

Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 10.10.18 20:32

Nemyslím si, že to z tebe dělá špatného člověka.
Spíš si gratuluj, že jsi tak vyrovnaná, spousta lidí není schopna někoho, kdo mu až tak ubližoval, citově odstřihnout. A to je podle mě mnohem horší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 20:32

@brisco jojo, presne tak! Ale spis mi jde o to, ze mam vycitky z toho, ze jsem se z tehle zpravy nezhroutila v slzach, nebo nejak neprojevila neco…trochu mi ho je lito, ale to je vsechno :nevim:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 10.10.18 20:36
@brisco píše:
Bůhví jak to je…, nemusí to být pravda. :?

přesně, taky si mysím, že může hrát na city

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 20:37

@Sany80s ono to prave zase tak tezky nebylo, kdyz na tom dost uspesne zapracoval on sam. A strasne me to stve! Hlavne z toho duvodu, ze vim, ze jednou prijde cas, kdy budem mit jen jeden druheho… Ale ten clovek mi ublizil tolik, ze si k nemu uz ani nechci hledat cestu zpet :roll:

Limi123
Závislačka 3662 příspěvků 10.10.18 20:39
@Anonymní píše:
@brisco jojo, presne tak! Ale spis mi jde o to, ze mam vycitky z toho, ze jsem se z tehle zpravy nezhroutila v slzach, nebo nejak neprojevila neco…trochu mi ho je lito, ale to je vsechno :nevim:

Je to normalni. Kdyz k tomu cloveku nechovas hlubsi city.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.10.18 21:03

Choval se k tobe hnusne, pouta pretrhal. Ja bych ho mela jako ciziho a byl by mi taky volnej. Kdybych potkala pani na ulici co by mi sdelila diagnozu, bylo by mi ji lito vic nez jeho, ikdyz je to bratr…

Malina7
Závislačka 2671 příspěvků 11.10.18 00:57

Po těch tragédiích, co jsi s ním prožila se divím, že se s ním ještě bavíš a nedivím se, že Tě jeho zpráva o nádoru nezasáhla. Naprosto přirozená reakce. Já jenom nechápu, když Ti tak ubližoval, že jsi schopná s ním vést jakoukoliv debatu. Dej mu najevo, že jdou jeho problémy mimo Teb, že Tě to nezajímá a ať si to řeší s těmi, co ho upřednostňovali před Tebou.....

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 11.10.18 04:30

Nemej vycitky. Kazdemu se vraci co zasel, ty jsi nic spatneho neudelala, netrap se a neponizuj.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 11.10.18 08:03
@Anonymní píše:
@brisco jojo, presne tak! Ale spis mi jde o to, ze mam vycitky z toho, ze jsem se z tehle zpravy nezhroutila v slzach, nebo nejak neprojevila neco…trochu mi ho je lito, ale to je vsechno :nevim:

Chápi, ale napadá mě, že ty hnusné sms mohl psát už pod vlivem té choroby..klídé s nádorem hodněš změní své chování i když o tom ještě nevědí, že ho mají.

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 11.10.18 09:50
@Anonymní píše:

A proč bys měla? Na tvém místě bych jeho a asi i matku s babičkou plně odstřihla a žila si po svém. Ty máš pořád dost citu na to, abys je vídala. On ti nikdy nebyl bratrem a chce se vídat ve chvíli, kdy je sám na dně. Též bych neměla soucit a asi bych mu to i naplno řekla, ať mě teď nechá být a stará se o sebe sám. A ukázala bych mu tu sms, kde ti vyhrožuje ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >