Reklama

Tchýně a řeči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:19
Tchyne a řeči

Ahoj maminky, mám holčičku, 16m, kojena. Trávím všechen čas s ní, vyhovuje mi to, nechybí mi ani nevyhledavam aktivity bez ní, když jdu do obchodu tak hlídá tatínek. Ale tchyně zacla mit reci ze si dcera musi zvykat byt i s nekym jinym, no nejradši by me videla v praci a ona by převzala vychovu a peci, v kočárku malou nikdy nepovozila a taky nevím proč sama od sebe neřekne mám 1h čas, pohlidam malou. Ona prostě chce at já,, vypadnu,, takto to cítím :) já chci jit do práce až bude dcera ve školce nebo až bude mít 3 roky. Tchyně je stará škola ale mě to vyhovuje být s dcerou, užívám si to. Proti hlídání tchyni například tu 1h nic nemám ale ona se sama nenabidne a na druhou stranu kecá že je malá na mě fixovana.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 03.10.18 14:21

Na tchýni se vykašli, užívej si dcery-je to přesně jak píšeš, strašně rychle to uteče a budeš muset do práce a pak to strašně rychle uteče a děti začnou mít vlastní zájmy. Je super, že se takto cítíš dobře.

Elishka1
Závislačka 2658 příspěvků 03.10.18 14:22

jedním uchem dovnitr a druhým ven, dělej si podle sebe

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 03.10.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mám holčičku, 16m, kojena. Trávím všechen čas s ní, vyhovuje mi to, nechybí mi ani nevyhledavam aktivity bez ní, když jdu do obchodu tak hlídá tatínek. Ale tchyně zacla mit reci ze si dcera musi zvykat byt i s nekym jinym, no nejradši by me videla v praci a ona by převzala vychovu a peci, v kočárku malou nikdy nepovozila a taky nevím proč sama od sebe neřekne mám 1h čas, pohlidam malou. Ona prostě chce at já,, vypadnu,, takto to cítím :) já chci jit do práce až bude dcera ve školce nebo až bude mít 3 roky. Tchyně je stará škola ale mě to vyhovuje být s dcerou, užívám si to. Proti hlídání tchyni například tu 1h nic nemám ale ona se sama nenabidne a na druhou stranu kecá že je malá na mě fixovana.

A co použít tu díru, co máš pod nosem, a tchyně se zeptat: „Babičko, mohla byste jednu hodinu malou povozit?“

Tchyně bude spokojená, ty budeš spokojená.

Což je lepší situace než teď, kdy ty jsi nespokojená a tchyně je nespokojená. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:24

@Bábrdl povozeni nabidnuto bylo, její odpověď byla at ji malou dovezu do práce a já si jdu kam chci ????

P4ja
Kelišová 5766 příspěvků 03.10.18 14:24

Dělej jak myslíš a cítíš. Ale taky bych tchyni normálně na férovku řekla, jeslti nechce chvilku pohlídat a uvidíš.

K92
Kecalka 166 příspěvků 03.10.18 14:27

Moje tchýně si pochvalovala, jak to bylo super s miminkama od švagrové. Ona totiž nekojila a děti už v šestinedělí půjčovala na celý den. Dala jen UM a nazdar… Já bych to nezvládla, kojim a jsem asi pořád pod palbou svých vlastních hormonů. Když jsem bez dítěte (10m) déle jak 4 hodiny, začnu být nervózní. Myslím, že se tim kojením vytváří větší pouto, jinak si to neumím vysvětlit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:28

@P4ja nevim no kdyz nepotrebuji hlidat tak proc nabizet, kdyz ona chce at rekne a ja ji neodmitnu dceru dát. Asi reknu příteli, přeci jen on je syn a mohl by být aktivní v tomto.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 03.10.18 14:29
@Anonymní píše:
@P4ja Asi reknu příteli, přeci jen on je syn a mohl by být aktivní v tomto.

To není špatný nápad. :think:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 03.10.18 14:34
@K92 píše:
Moje tchýně si pochvalovala, jak to bylo super s miminkama od švagrové. Ona totiž nekojila a děti už v šestinedělí půjčovala na celý den. Dala jen UM a nazdar… Já bych to nezvládla, kojim a jsem asi pořád pod palbou svých vlastních hormonů. Když jsem bez dítěte (10m) déle jak 4 hodiny, začnu být nervózní. Myslím, že se tim kojením vytváří větší pouto, jinak si to neumím vysvětlit.

Já znám spoustu holek, co krmily mimino UM a visely na něm úplně hystericky, takže tím to nebude. :nevim: A kdybys jim řekla, že mají menší pouto, dostaly by záchvat, protože s dítětem spaly v posteli do osmi :lol:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 03.10.18 14:38

Neřešila bych. Tchýně hlídat nechce, tedy dobře pro tebe. Její občasné řeči bych přešla. Horší by bylo, kdyby měla kecy a každý den chtěla hlídat osm hodin :mrgreen: takhle máš klid

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 03.10.18 14:45
@K92 píše:

Kojením to není. Mám jedno nekojené a druhé kojené. Spíš bych řekla, že je to o důvěře v člověka. A taky zřejmě v povaze. Já nikdy neměla problém půjčit na hlídání blízkým lidem. Ať na procházku nebo na dýl, pokud bylo potřeba. Věděla jsem, že o ně bude dobře postaráno. Stesk byl, ale zas nic hrozného, že bych z toho hysterčila. Já byla ráda, že si můžu trochu oddechnout. Hlavně druhé dítě bylo náročné (ani ho nikdo moc hlídat nechtěl, takže to jsem pak měla svátek a vítala každé hlídání :mrgreen: ).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:45

@Lalelale no ale něco ji žere když kecá.. Já jsem šťastná že nevozila malou denně atd jak to řeší nešťastné maminky v jiných diskuzích..

růžový achát
Závislačka 4252 příspěvků 03.10.18 14:52
@Bábrdl píše:
A co použít tu díru, co máš pod nosem, a tchyně se zeptat: „Babičko, mohla byste jednu hodinu malou povozit?“

Tchyně bude spokojená, ty budeš spokojená.

Což je lepší situace než teď, kdy ty jsi nespokojená a tchyně je nespokojená. :mrgreen:

To bylo první co mě po přečtení vzdychací litánie napadlo :P. Začít tak trochu komunikovat a nějaké domněnky na ty se vykašlat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:02

U nás teda tchánovi měli kecy už v porodnici jak k nim malej bude jezdit a oni hlídat. Prd. Jejich dcera má tříletý dítě a nebylo tam nikdy ani půl dne samo, takže nechápu co chtějí za vyjádření od ženský den po porodu, která je plná hormonů.. když tam jedu, tak s nechutí. Vadí mi i když chtějí chovat malého, protože z nich úplně cítím jak by mě od něj nejradši odstrkali a nejradši nedali ani na kojení. Hned se chlubili že můžou prwbalovat a koupat, že to dělali u malýho když tam byl se švagrovou, na to jsem.jen řekla Hmm (asi jako na většinu poznámek) a dal.si tyhle věci děláme s mužem sami. Místo ho na procházce nechat v kočáře vyspat, tak ho tahali ven a dělali si fotky, což jsem zjistila až náhodou když mi ukazovali nějaký fotky v mobilu a vyskočily i tyto. Ani se mi radši ‚nepchlubili‘. Takze než trochu odroste, tak mají smulu. Moji rodiče už hlídali, protože neprudi. Malého mají neméně rádi, jenom na něj nesislaji, nemykaji a nestojí mu furt za zadkem aby se nehodou pro hračku nemusel natáhnout sám

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >