Něco hezkého pro sebe

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
43
9.1.22 16:58

Něco hezkého pro sebe

Zdravím,
po dlouhé době jsem si dopřála skvělou odpočinkovou neděli.
Udělala jsem si radost novou knížkou, uvařila dobrý oběd, dala čaj, zapálila svíčku, prostě relax :srdce:

Udělali jste dnes sami pro sebe taky něco pěkného? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
828
9.1.22 17:07

Skoro stejně jak ty - udělala jsem povánoční úklid, dala nové dekorace do obýváku a objednala si knížku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4224
9.1.22 17:29

Ja se snazim takhle kazdy den si udelat neco pro sebe, vana, cviceni, prochazka. V tydnu mi prisel novy parfem. A vcera jsem si objednala novou vestu a spodni pradlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4525
9.1.22 17:38

Ja si dnes dala 15 km v lese s kamarádkou a oběd i večeři vařil manžel. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6774
9.1.22 17:42

Vaření pro mě není odpočinek. :lol: Ale četla jsem si knížku (čtu každý den), zahrála si s dětmi nějaké hry, prošli jsme se se psy, dala jsem si s manželem v klidu kávu a zákusek. Pro mě je to standard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
9.1.22 17:47

My byli s manzelem bez dětí na víkend, takže každý den od pátku mimo jiných aktivit padly i 3s - spánek, sex, sauna.. Jsem zcela odpocata a zrelaxovana:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14417
9.1.22 18:07

Manzel vzal deti na obed a odpoledne ke tchyni - ja chtela chvili pracovat 😃 no - nejely systemy (delam pres vpn z domu), tak jsem si zasla na nakup a pak ztratila neco malo ze sveho IQ, kdyz jsem objevila v tv prima show a po par letech videla par dilu reality show 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18990
9.1.22 19:20

Ne, dnes je doma nějak den blbec. Děti nespolupracuji, ta starší (3roky) dela naschvaly a prudi, mladší rostou zuby, takže chce byt porad na rukách, jinak řev, manžel dela neco do práce a ja mam chuť utéct a křičet. Fakt už aby to všechno usnulo a udělám si radost a něco si koupím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
9.1.22 19:27

My jsme šli dnes na procházku, pak pánové vyspávali, já se konečně dostala k malování, vyzkoušela jsem poprvé maskovací kapalinu a akvarel…a konečně jsem si objednala týden odkládané Notino 😂 takže za mě dobrý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat