Nedokážu mu věřit

Anonymní
8.9.20 20:02

Nedokážu mu věřit

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jinak to nejde.

S manželem jsme spolu celkově přes 4 roky, máme roční dcerku. Manžel pracuje v Německu, vrací se tedy domů až v podvečer.
Nedávno jsem se od něj dozvěděla, že než jsme se poznali, jezdil před prací za jednou slečnou do pekárny. Užívali si spolu, ale nezávazně.
Zaráží mě, že jsem se to dozvěděla až po 4 letech. Od té doby co to vím, nad tím přemýšlím.
Ale problém je ten, že se mi tak trochu,,zhnusil,,. Nedokážu si představit s ním teď něco mít nebo tak.
A další, větší problémy je ten, že mu nedokážu věřit. Já se nikdy nedozvím, co v tom Německu dělá nebo nedělá.
Hrozně se to ve mě pře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4660
8.9.20 20:08

A proč ti to po těch letech vůbec vykládal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16951
8.9.20 20:09

Zhnusil se ti? To jsi myslela, že byl před tím panic? Seber se! Co bylo, to bylo. Pokud se chceš trápit minulostí, která byla před tebou, tak se rovnou odstěhuj do kláštera, protože muže bez minulosti nenajdeš. Stejně tak ti nikdy nikdo nedokáže, že ti je
věrný. Klidně se z toho vykecej u psychologa, ale hlavně z toho doma nedělej aféru. Trápíš se úplným nesmyslem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
8.9.20 20:09

Rychle si udelej testy a over si, jestli to dite je vubec tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
8.9.20 20:10

Moc to nechápu. Minulost te zajimat nemusi, nebyl to pasak, najemnej vrah ani vařič heroinu, to bych fakt neřešila. A proč mu nevěříš? Můj manžel je pendler, jezdí domů v pet a fakt nepochybuji o nicem. Proc ty ano? Mate dite, jste spolu uz nejakej rok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
8.9.20 20:11
@Janli píše:
Zhnusil se ti? To jsi myslela, že byl před tím panic? Seber se! Co bylo, to bylo. Pokud se chceš trápit minulostí, která byla před tebou, tak se rovnou odstěhuj do kláštera, protože muže bez minulosti nenajdeš. Stejně tak ti nikdy nikdo nedokáže, že ti je
věrný. Klidně se z toho vykecej u psychologa, ale hlavně z toho doma nedělej aféru. Trápíš se úplným nesmyslem.

Mohla by si najit panice. Jenze jak zjistis, ze v tom nekeca, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27591
8.9.20 20:32
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jinak to nejde.S manželem jsme spolu celkově přes 4 roky, máme roční dcerku. Manžel pracuje v Německu, vrací se tedy domů až v podvečer.
Nedávno jsem se od něj dozvěděla, že než jsme se poznali, jezdil před prací za jednou slečnou do pekárny. Užívali si spolu, ale nezávazně.
Zaráží mě, že jsem se to dozvěděla až po 4 letech. Od té doby co to vím, nad tím přemýšlím.
Ale problém je ten, že se mi tak trochu,,zhnusil,,. Nedokážu si představit s ním teď něco mít nebo tak.
A další, větší problémy je ten, že mu nedokážu věřit. Já se nikdy nedozvím, co v tom Německu dělá nebo nedělá.
Hrozně se to ve mě pře.

A proč ti to vůbec říkal? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
8.9.20 20:37

Kdyby můj manžel věděl, jak nevázaná jsem dříve byla, tak by mě měl, podle tvého měřítka, zřejmě rovnou upálit :mrgreen: neblazni, minulost je minulost a věrnost se beztak dokázat nedá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
8.9.20 20:39

A proč je to problém? Tak měl někoho jen na sex, no a? A kdyby tě chtěl provést tak to může udělat v práci v ČR i v Německu. To s tím nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
8.9.20 20:58

Jako že je problém, že tvuj muž před vaším seznámením sexuálně žil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17762
8.9.20 21:00

Zakladatelka si zřejmě myslí, že manžel pokračuje v nezávazných hrátkách cestou do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
8.9.20 21:30

Hele a co když ty si užíváš s pošťákem mezitím co manžel maká v Německu?
Co kdyby takhle tvůj chlap přemýšlel? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
8.9.20 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jinak to nejde.S manželem jsme spolu celkově přes 4 roky, máme roční dcerku. Manžel pracuje v Německu, vrací se tedy domů až v podvečer.
Hrozně se to ve mě pře.

Než jste se poznali. NEŽ jste se poznali. Co je na tom špatného, že měl poměr, NEŽ jste se poznali. Řešíš hlouposti, které jsou ti zástupným problémem k něčemu, co si asi ani sama nechceš přiznat.

A to, že pracuje v Německu - to je taky špatně, jo? Ach bože. Někdy mám pocit, že si lidé neumí vážit svých partnerů.

On by mohl uvažovat stejně, a to ve smyslu, že nemůže vědět, co tady děláš, zatímco on pracuje. Proč se chceš takhle užírat? To ti k tomu dál nějaký důvod? A ne, to, že kdysi - NEŽ jste se poznali, měl románek, to fakt není pádná příčina, ale jen iracionální rozvracečka vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
8.9.20 21:54

A proč by Vám to měl říkat, když se to dělo před tím, než jste se poznali? Za mě udělal hloupost, že Vám to vůbec říkal. Měl předpokládat, že žena coby tvor podezíravý, to bude řešit, i když je to dávno pasé. Z Vašeho muže se nestal jiný muž. Je to furt ten samý. Snad jste si nemyslela, že nikdy před Vámi nespal se ženou, ne? Co na tom, jestli spolu spali doma v posteli, nebo někde v pekárně? Vašeho vztahu se to netýká, tak to tam netahejte. Nebo si taky můžete úplně zbytečně zničit vztah. A to jen kvůli Vaší (nejspíš liché) domněnce… Který soudný chlap by Vám tohle řekl, kdyby to dál provozoval? Leda by se s Vámi chtěl rozejít a chtěl, abyste na to přišla a kopla ho do zadku dřív, než by to musel udělat on sám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7301
8.9.20 22:21
@Anonymní píše:
Hrozně se to ve mě pře.

Proč ti to říkal? k čemu to bylo dobré? chtěl se jako pochlubit nebo co? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama