Nedokážu odpustit kamarádce

Anonymní
29.5.21 14:11

Nedokážu odpustit kamarádce

Přeji pěknou sobotu všem. Můj problém není nový, už je to rok. Mám blízkou kamarádku od střední školy, se kterou jsme několik let chodily do kurzů jednoho tance. S tou skupinou jsme se měli účastnit soutěže, bylo to dost důležité.
Měli jsme samozřejmě hromadné treninky. Docela dobu po té soutěži se jedna z holek prořekla, že několik měsíců před souteží se tahle moje kamarádka s třemi dalšími, které poznala až tam, speciálně soukromě scházely a měly takové svoje tréninky navíc.
Mě nikdy nic neřekla, nezvala mě, i když moc dobře věděla, že by mi to taky pomohlo, ještě jsem v té době neměla zrovna nejlepší období, byla jsem po rozchodu a trávit víc času tímhle by bylo lepší.
Zeptala jsem se jí na to a ona mi řekla, že mám prostě jiné tempo a jiný přístup k tomu, že ony si prostě v tom nácviku seděly. Což se dá pochopit jen částečně, protože potom „načisto“ se nic takového neprojevilo.
Teď už tam ani jedna nechodíme, ale ona se s těmahle holkama setkává, vždycky mi vypráví, co všechno podnikly a mě to prostě mrzí, vždycky si vzpomenu, jak mě úplně vynechala a sama si ještě „opatřila“ nové kamarádky. Částečně jsem to překlenula, protože se mi tehdy omluvila. Ale mě to pořád mrzí. Objektivně nedokážu posoudit, jestli to fakt byla zrada, nebo jsem jen žárlivá a moc to řeším..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31800
29.5.21 14:22

Proč žárlíš? Neumíš si najít o jiné kamarádky? Proč na ní visíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
29.5.21 14:27
@Anonymní píše:
Přeji pěknou sobotu všem. Můj problém není nový, už je to rok. Mám blízkou kamarádku od střední školy, se kterou jsme několik let chodily do kurzů jednoho tance. S tou skupinou jsme se měli účastnit soutěže, bylo to dost důležité.
Měli jsme samozřejmě hromadné treninky. Docela dobu po té soutěži se jedna z holek prořekla, že několik měsíců před souteží se tahle moje kamarádka s třemi dalšími, které poznala až tam, speciálně soukromě scházely a měly takové svoje tréninky navíc.
Mě nikdy nic neřekla, nezvala mě, i když moc dobře věděla, že by mi to taky pomohlo, ještě jsem v té době neměla zrovna nejlepší období, byla jsem po rozchodu a trávit víc času tímhle by bylo lepší.
Zeptala jsem se jí na to a ona mi řekla, že mám prostě jiné tempo a jiný přístup k tomu, že ony si prostě v tom nácviku seděly. Což se dá pochopit jen částečně, protože potom „načisto“ se nic takového neprojevilo.
Teď už tam ani jedna nechodíme, ale ona se s těmahle holkama setkává, vždycky mi vypráví, co všechno podnikly a mě to prostě mrzí, vždycky si vzpomenu, jak mě úplně vynechala a sama si ještě „opatřila“ nové kamarádky. Částečně jsem to překlenula, protože se mi tehdy omluvila. Ale mě to pořád mrzí. Objektivně nedokážu posoudit, jestli to fakt byla zrada, nebo jsem jen žárlivá a moc to řeším..

Ano, jsi žárlivá. Ty máš jen jednu kamarádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 14:27

@Russet já samozřejmě mám jiné kamarádky. Jak z toho celého, co jsem napsala, že mě mrzí to, jak se tato konkrétní kamarádka tehdy zachovala, vyplývá, že si neumím najít jiné kamarádky? 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
31800
29.5.21 14:28
@Anonymní píše:
@Russet já samozřejmě mám jiné kamarádky. Jak z toho celého, co jsem napsala, že mě mrzí to, jak se tato konkrétní kamarádka tehdy zachovala, vyplývá, že si neumím najít jiné kamarádky? 8o 8o

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 14:29

@Jolka86 Tak to jsem nečekala, že z toho, že mě mrzí chování jedné kamarádky, vyplyne, že mám jen jednu :mrgreen: mě záleží na chování přátel, ať jich mám deset nebo stovky.

• Citovat
  • Nahlásit
2521
29.5.21 14:32
@Anonymní píše:
@Jolka86 Tak to jsem nečekala, že z toho, že mě mrzí chování jedné kamarádky, vyplyne, že mám jen jednu :mrgreen: mě záleží na chování přátel, ať jich mám deset nebo stovky.

Tak kdyz mas i jine kamaradky, tak proc ti vadi, ze se ta kamaradka styka i s nekym jinym? Ty muzes a ona nesmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31800
29.5.21 14:32
@Anonymní píše:

A proč řešíš rok starou záležitost kamarádky, ač podobných máš mnohem víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 14:34

@Silverine247 Ale mě nevadí, že se s nimi stýká. Ale ten incident, kdy mě vynechala a o ničem mi neřekla. Přijde mi, jak když všichni četli jen poslední odstavec.

• Citovat
  • Nahlásit
1481
29.5.21 14:35

Ty mas jen tuto kamaradku? Jednoduse si najdi jinou, kdyz ti vadi, ze se bavi s jinyma a travi s nimi vice casu, jak s tebou. Hlava mi nebere co resis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 14:35

@Russet A to jako když mě někdo naštve, tak mě má uklidnit, že mám přece jiné kamarády? :mrgreen: takhle to u mě teda nefunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 14:37

@migmina Já se jen rozhoduju, jestli se s ní přestanu stýkat. Čekala jsem názory- ano je to zrada, nebo ne, to je objektivně v pohodě.
Ale zatím tady jen všichni počítají moje jiné kamarádky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
31800
29.5.21 14:38
@Anonymní píše:
@Russet A to jako když mě někdo naštve, tak mě má uklidnit, že mám přece jiné kamarády? :mrgreen: takhle to u mě teda nefunguje.

Ona s tebou nechtěla tancovat a našla si jiné kámošky. Ty jsi mohla být s jinýma kámoškama. Přesto jí to rok nemůžeš zapomenout. Tak jí řekni, že tě tím nekámoškováním pěkně nakrkla a že už s ní „neka“. Uleví se ti a snad jí konečně odpustíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31800
29.5.21 14:39
@Anonymní píše:
@migmina Já se jen rozhoduju, jestli se s ní přestanu stýkat. Čekala jsem názory- ano je to zrada, nebo ne, to je objektivně v pohodě.
Ale zatím tady jen všichni počítají moje jiné kamarádky :mrgreen:

Jaká zrada? Nebuď teatrální. Pro mě je to čistá žarlivost a hnidopich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
29.5.21 14:42
@Anonymní píše:
Ale zatím tady jen všichni počítají moje jiné kamarádky :mrgreen:

Zrada to zadna neni, proste ji sednou jine kamaradky se kterymi si rozumi a typ nez si ty. Na tom nic jako je zrada nevidim. vsichni maji pravdu najdi si jinou kamaradku, co jineho k tomu dodat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat