Nedopečený korpus v těhotenství

Anonymní
23.4.21 20:15

Nedopeceny korpus v těhotenství

Myslite, ze hrozi riziko salmonely nebo listerie apod, pokud jsem pekla kolac v troube cca hodinu nejdříve na 180 a pak na 150 stupnu? Na krajich je hotovy, uvnitr se mi zdá malinko nedopeceny, ale mozna je to tim, ze je uvnitr tvaroh a ovoce, takze to pustilo vodu, stavu. Rikam si, ze i kdyby byl trosicku nedopeceny, tak za hodinu v troube nemuzou bakterie prezit. Snad. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
149
23.4.21 20:17

Doopravdy ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17004
23.4.21 20:17

Není to nedopečené, je to navlhlé a ne, žádná bakterie v tom nebydlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8567
23.4.21 20:18

To je nějaká moderní móda být k smrti vystrašený z každýho jídla, zvířete l, pohybu, doteku apod. a chytat z nich „módní“ nemoci? Však těch témat jsou tu stovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
23.4.21 20:22

To budete všichni tehu tak plasit?? Ne opravdu v tom žádná bakterie není a být nemůže :wink:dej si nohy nahoru a užívej si tehu a zbytečně neplas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21123
23.4.21 20:22

:roll: zase další které spermie zůstala, mozek odešel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31894
23.4.21 20:25
@Anonymní píše:
Myslite, ze hrozi riziko salmonely nebo listerie apod, pokud jsem pekla kolac v troube cca hodinu nejdříve na 180 a pak na 150 stupnu? Na krajich je hotovy, uvnitr se mi zdá malinko nedopeceny, ale mozna je to tim, ze je uvnitr tvaroh a ovoce, takze to pustilo vodu, stavu. Rikam si, ze i kdyby byl trosicku nedopeceny, tak za hodinu v troube nemuzou bakterie prezit. Snad. Diky

Je to vlhké od tvarohu a ovoce. Který trouba ti poradil péct koláč na tak málo stupňů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29316
23.4.21 20:26

Není to pořád ta samá zakladatelka, která je posedlá listeriozou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
23.4.21 20:31
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 20:32

Ahoj chci se zeptat, myslíte si, že v těhotenství vadí mražená pizza? Kvůli nevolnostem do sebe nemůžu dostat nic jiného :D

• Citovat
  • Nahlásit
23.4.21 20:36
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat, myslíte si, že v těhotenství vadí mražená pizza? Kvůli nevolnostem do sebe nemůžu dostat nic jiného :D

mně teda mražená pizza připadá dost studená a tvrdá, ale jestli bys jinak zemřela hlady, hlasuju pro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
23.4.21 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat, myslíte si, že v těhotenství vadí mražená pizza? Kvůli nevolnostem do sebe nemůžu dostat nic jiného :D

Z jakého důvodu by měla vadit? Samozřejmě není v ní nic extra zdravého, ale život to neohrožuje ani tvůj ani dítěte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24541
@Anonymní píše:
Myslite, ze hrozi riziko salmonely nebo listerie apod, pokud jsem pekla kolac v troube cca hodinu nejdříve na 180 a pak na 150 stupnu? Na krajich je hotovy, uvnitr se mi zdá malinko nedopeceny, ale mozna je to tim, ze je uvnitr tvaroh a ovoce, takze to pustilo vodu, stavu. Rikam si, ze i kdyby byl trosicku nedopeceny, tak za hodinu v troube nemuzou bakterie prezit. Snad. Diky

Kolac hodinu v troube? Tak ten bude jiste nedopeceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29316
@Anonymní píše:

Pokud máš svého zubaře, tak klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24541
23.4.21 20:38
@vokishka píše:
Není to pořád ta samá zakladatelka, která je posedlá listeriozou?

Nejspis, to prece neni normalni. Dychat se neboji? Ve vzduchu je tolik viru, bakterii a necistot…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat