Nedostala jsem MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:11
Nedostala jsem MS

Ahoj iž mám 1 měsíc zpoždění MS před 3 dny jsem si dělala těhotenský test a vyšel negativně je možné že mohu být těhotná?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13214 příspěvků 05.09.18 15:12

Jdi k doktorovi. Jestli jsi měla nechráněný sex, těhotná být můžeš. Ale asi bys měla pozitivní test. Zkusila bych jinou značku a objednala se na vyšetření.

Kukacka123
Závislačka 2829 příspěvků 05.09.18 15:34

Tomu bych moc neverila, po mesici by to na testu bylo videt…muze to byt treba i cysta :nevim: zajdi si k dr, to bude nejlepsi ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >