(Ne)funkční Mirena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:09
(Ne)funkcni Mirena?

Ahoj vsichni, jsem v takove zvlastni situaci a jsem z toho dost zmatena. Po druhem diteti, na konci sestinedeli, jsem si nechala zavest Mirenu.. par tydnu pobolivani, spineni, pak nic - klasicky prubeh. Do te doby spokojenost, nic se nedelo. A najednou, po roce a pul, na konci cervna MS. Volala jsem doktorce, pry je to normalni, kdyby obtize pretrvavaly, prijit. MS odeznela a za mesic prisla znovu. Ok, rikam si.. tak se asi vratila. No a ted v srpnu nic a misto toho prisly tehotenske priznaky (nebo take priznaky PMS) ale MS nikde. A tak si zacinam delat starosti.. je vubec mozne ze by MS znacila, ze se treba Mirena posunula? Citim ji ale normalne. Jsem hrozne nafoukla, 2 tydny vkuse bolest podbrisku, pnuti v prsou.. Vzdy jsem otehotnela na „prvni dobrou“, tak si rikam, je ta moznost vubec realna? Nebo co se deje? PMS jsem predtim nemela. Bohuzel se ted tyden nedostanu ani ke gyn.ani do lekarny pro test. Tak bych si o tom rada zatim aspon podiskutovala.
Zazil nekdo neco podobneho…?
Predem dekuji..

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 05.09.18 15:19

Mám mirenu 4 roky, menstruace chvíli je a chvíli není, prý je to normální. Já si pro jistotu dělám parkrát do roka těhotenský test.

Jinajan
Nováček 1 příspěvek 26.12.18 00:38
Mirena 2 měsíce

Mám ji zavedenou po 3 měsících po porodu. Bohužel nekojim, tak že po porodu první 2 menstruace byly silnější, ale max 7 dni a pravidelně. Po té druhé M jsem si dala vzhledem k věku a doporučení Mudr Mirenu. Říkal, že 6 měsíců si sedá. ..inu co si pod tím představit. 14 dnů nic a pak to začlo, 14 dnů v kuse něco mezi menstruaci a spinenim po tom dejme tomu 14 dnů „skoro“ čisto a teď opet 16ty den jedu, z toho týden menstruace uplne..teď tyden spineni…dneska jsem věřila, že bude chvíli klid a zase je to víc červené než hnědé a už na vlozku, ne slipovou. Jsem samo otrávena, ale půl roku tomu dám, jen jsem nečekala že půl roku budu platit stohy vložek. Také mi brutálně padají vlasy, myslela jsem, že to je po porodu, ale diskuze mě trochu zmátly. Držte palce. :potlesk: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >