Nedostane druhou dávku

Anonymní
včera v 13:11

Nedostane druhou dávku

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, že lékař nemá pro pacienta 2. Očkovaci látku? Tchyne dostala Astru a je to vice jak mesic od te doby, co mela dostat 2. A lekar pry nema vakciny. Ani zrejme mit nebude. Vubec nevime kam se obratit a co dělat. Nemaze nekdo tip?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
včera v 13:16

To by ji snad mel rict doktor co ma delat, ne? Urcite at se nenecha od dr odbyt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
včera v 13:19

Tak se jde naockovat někam jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29181
včera v 13:20
@JancaS84 píše:
Tak se jde naockovat někam jinam.

No to by mel ale zaridit ten doktor. Ona se sama tezko nekde zaregistruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 13:21

Zavolejte na infolinku k očkování

• Citovat
  • Nahlásit
4170
včera v 13:31
@Anonymní píše:
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, že lékař nemá pro pacienta 2. Očkovaci látku? Tchyne dostala Astru a je to vice jak mesic od te doby, co mela dostat 2. A lekar pry nema vakciny. Ani zrejme mit nebude. Vubec nevime kam se obratit a co dělat. Nemaze nekdo tip?

to je divný tedy. Druhé dávky se rozdávaly podle toho kolik kdo naočkoval prvních. Nicméně já mám opačný problém, že mi dávky budou přebývat, tak mohu dávku nabídnout. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
včera v 13:35

Někteří praktici očkují i neregistrované pacienty. Zkusila bych obvolat praktické doktory v okolí, jestli by nebylo možné se doočkovat u nich. Nebo na infolince by měli poradit a doporučit, kam se obrátit. Určitě bych se nenechala takhle odbýt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
včera v 13:37
@annali píše:
Někteří praktici očkují i neregistrované pacienty. Zkusila bych obvolat praktické doktory v okolí, jestli by nebylo možné se doočkovat u nich. Nebo na infolince by měli poradit a doporučit, kam se obrátit. Určitě bych se nenechala takhle odbýt.

U nás praktický lékař a obec rozesílali sms, že má v ordinaci volné vakcíny a že očkuje i neregistrované. Nakonec jsem mu „dohodila“ 5 kolegů z práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1845
včera v 13:44

Zaregistruj ji do ockovaciho centra, registraci u obvodaka zrus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
včera v 13:45
@VitaminC píše:
Zaregistruj ji do ockovaciho centra, registraci u obvodaka zrus.

To podle mě nejde, když je naočkována tou první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
včera v 13:46
@Anonymní píše:
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, že lékař nemá pro pacienta 2. Očkovaci látku? Tchyne dostala Astru a je to vice jak mesic od te doby, co mela dostat 2. A lekar pry nema vakciny. Ani zrejme mit nebude. Vubec nevime kam se obratit a co dělat. Nemaze nekdo tip?

To jí musí říct ten doktor. Nesmí se nechat.

Ale je to divný. Měl mít tolik, aby mohl vyockovat druhé dávky. Zřejmě tu její pichnul někomu jinému. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
včera v 13:48
@Bábrdl píše:
To podle mě nejde, když je naočkována tou první.

Mám ověřeno, že to opravdu nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1845
včera v 13:49

@Bábrdl Aha. To nevim. Mamka byla naockovana u obvodacky prvni davkou. Ta druhou pro ni mela az by se mamka vratila z dovolene, tak ji to domluvila segra u nich ve spitale. Myslela jsem, ze to muze byt bezna praxe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
včera v 13:52

U Astry to může trvat až 3 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
včera v 14:08
@Anonymní píše:

84-91 dní po první se očkuje druhá dávka u astry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat