Nefunkční manželství

Anonymní
18.7.21 20:14

Nefunkční manželství

Zdravím,

jsme spolu s manželem přes 5 let, máme dve děti. Poslední dva roky je to spíše „přežívání“ v manželství, manžel se mnou nespí, když se zeptám proč, je unavený, nebo nemá náladu (jinou nemá, nemá kdy), je celý den v práci, když přijde je uklizeno, večeře hotova, jsou obstarane děti. Řekne co v práci, vic se nebavíme, když uz se o něčem bavíme, nebo chci něco řešit, nechce se bavit, nebo to přehledne :nevim:
Zkoušela jsem si s ním o té situaci okolo nás promluvit, ale on nikdy žádné problémy nemá, nevidí, tak to řešit nebude. Už mi nějak dochází energie, nejsem šťastná, každou chvíli nemocná, bez energie, nepříjemná, psychicky vyčerpaná, ošklivá na děti což me mrzi nejvíc, držím se jen kvůli nim, ale být s někým kdo jeví zájem jen o děti? :nevim: Je mi 30,nechci do konce života žít takhle :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3886
18.7.21 20:24
@Anonymní píše:
Zdravím,jsme spolu s manželem přes 5 let, máme dve děti. Poslední dva roky je to spíše „přežívání“ v manželství, manžel se mnou nespí, když se zeptám proč, je unavený, nebo nemá náladu (jinou nemá, nemá kdy), je celý den v práci, když přijde je uklizeno, večeře hotova, jsou obstarane děti. Řekne co v práci, vic se nebavíme, když uz se o něčem bavíme, nebo chci něco řešit, nechce se bavit, nebo to přehledne :nevim:
Zkoušela jsem si s ním o té situaci okolo nás promluvit, ale on nikdy žádné problémy nemá, nevidí, tak to řešit nebude. Už mi nějak dochází energie, nejsem šťastná, každou chvíli nemocná, bez energie, nepříjemná, psychicky vyčerpaná, ošklivá na děti což me mrzi nejvíc, držím se jen kvůli nim, ale být s někým kdo jeví zájem jen o děti? :nevim: Je mi 30,nechci do konce života žít takhle :(

a o dovolené, když vypadne z pracovního kolotoče, to je lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
18.7.21 20:25

Tak se rozveď.
Jak ti poradit? Ty víš jak to máte mezi sebou, co jsi ochotna trpět, jak až velký problém to je.
Jak jsi nemocná?
Nezníš mi jako 30, spíš 50 a odevzdaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3863
18.7.21 20:48

A řekla jsi mu, ze uvažuješ o rozvodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1854
18.7.21 20:55

OT - ale proč manželé odmítají sex? Fakt za to může jen únava? Vždyť pro tu ženu je to přece ponižující ne, když ji ten chlap odstrčí? Několik kolegyň ( holky do 30) se zmínilo, že partneři preferují nižší potřebu sexu než mají ony, ale tohle přece dřív nebylo ne? Nebo se jen o tom nemluvilo? Většinou ženy byly ty, koho bolela hlava :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
18.7.21 21:14

Jinou nema, nema kdy, je cely den v praci :mrgreen:
No kazdej nemuze jezdit na sluzebky, tak si prodlouzi pauzu na obed.
Chlap co ve 30 nechce 2 roky sex, je krajne podezřelej!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
18.7.21 22:49

Jo, ex byl taky údajně pořád v práci a tu milenku stejně měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 06:56

@sediza

Ano, ani to s ním nehlo, dokud to neudělám, tak to zjevně nebude brát na vědomí 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 06:57

@Elishka1
Není, prijde mi ze čím víc času spolu trávíme, tim je to horší, max si ulevim trochu od dětí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 06:59

@K. Rocánková
Nemůže odjet z firmy a jsou tam jen ve dvou, těžko říct :nevim: nikdo neřekl ze je mu třicet :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 07:03
@Magical-eyes píše:
OT - ale proč manželé odmítají sex? Fakt za to může jen únava? Vždyť pro tu ženu je to přece ponižující ne, když ji ten chlap odstrčí? Několik kolegyň ( holky do 30) se zmínilo, že partneři preferují nižší potřebu sexu než mají ony, ale tohle přece dřív nebylo ne? Nebo se jen o tom nemluvilo? Většinou ženy byly ty, koho bolela hlava :think:

Nevím, sama to nechápu. Jenže pořád se někomu vnucovat nebo o tom mluvit když druhá strana nic řešit nechce je těžké. Mě hlava nikdy nebolela :palec: :D

• Citovat
  • Nahlásit
173
19.7.21 07:05
@Anonymní píše:
Zdravím,jsme spolu s manželem přes 5 let, máme dve děti. Poslední dva roky je to spíše „přežívání“ v manželství, manžel se mnou nespí, když se zeptám proč, je unavený, nebo nemá náladu (jinou nemá, nemá kdy), je celý den v práci, když přijde je uklizeno, večeře hotova, jsou obstarane děti. Řekne co v práci, vic se nebavíme, když uz se o něčem bavíme, nebo chci něco řešit, nechce se bavit, nebo to přehledne :nevim:
Zkoušela jsem si s ním o té situaci okolo nás promluvit, ale on nikdy žádné problémy nemá, nevidí, tak to řešit nebude. Už mi nějak dochází energie, nejsem šťastná, každou chvíli nemocná, bez energie, nepříjemná, psychicky vyčerpaná, ošklivá na děti což me mrzi nejvíc, držím se jen kvůli nim, ale být s někým kdo jeví zájem jen o děti? :nevim: Je mi 30,nechci do konce života žít takhle :(

Když chlap nechce sex, je to krajně podezřelé. Takových případů je opravdu minimum… mezi kamarády nemám jediného takového (ano mám, ale ti ho nechtějí doma, protože ho mají jinde…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
19.7.21 07:13
@Veselej kluk píše:
Když chlap nechce sex, je to krajně podezřelé. Takových případů je opravdu minimum… mezi kamarády nemám jediného takového (ano mám, ale ti ho nechtějí doma, protože ho mají jinde…)

Tady na emiminu ho nechce skoro žádnej, to mají všichni milenku? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
19.7.21 07:14

To máte krizi docela brzo, že? V podstatě polovina doby, co jste spolu nestojí za nic :think: Možná jste se měli místo svatby rozejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3886
19.7.21 07:15
@Anonymní píše:
@Elishka1
Není, prijde mi ze čím víc času spolu trávíme, tim je to horší, max si ulevim trochu od dětí

Takže na práci to svést nejde. Nenapadá me k čemu ti manzel vlastne je, např pri střídačce by se tem dětem věnoval možná i vic a ty by sis zařídila svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat