Negativní manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:36
negativní manžel

Holky, chjo už jsem z manžela fakt unavená. Furt je něco špatně..

I ten Záruba blbě komentoval hokej, protože nemá rád Rusáky. Z práce mu dnes volali, takže jsou blbí. V podstatě i to, že mu oznámím přes týden, co je novýho, tak i v informaci, jako např. že před barákem je nový odpadkový koš, dokáže najít chybu, že je to na psí výkaly a z čí peněz to je. Jinak mu nemám, co vytknout. Vše na jedničku: Nepije, nebije mne, vydělává, nekouří, nepodvádí mě, neřve na nás, uklízí, stará se o syna, pohlídá, když je zapotřebí… ale ty negativní komentáře ke všemu už mě fakt se… A to už jsem mu říkala, že mi dokáže zkazit radost fakt ze všeho. I pitomá paštika je dělaná z kdoví čeho a já na ní měla chuť, že jsem jí dlouho neměla. Nechci být jako on a kazit mu radost jako on mě. Dokonce mu několikrát týdně říkám, ať nejdřív přemýšlí než něco řekne, jestli mě tím nenaštve a stejně nic. No a třešničkou na dortu je, že když neví, co má dělat, tak se směje. To je takový záhul pro moje nervy! Pak nemám chuť se s ním ani bavit. Pro rýpalky: Otázka není. Je to jen povzdech.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 25.02.18 12:44

Píšeš o mém manželovi? :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8414 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 12:48

A on je nejak v zivote nespokojeny? Neco mu chybi nebo byl takovy od sameho zacatku?
Ja byvam negativni, kdyz uz jsem opravdu nespokojena. Coz teda posledni roky jsem. Manzel ma svatou trpelivost, ja to o sobe vim, ale je to tak silny, ze se proste neovladnu a musi to ven. Zkus si to nebrat osobne, jednim uchem tam druhym ven.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:52
@Verun83 píše:
A on je nejak v zivote nespokojeny? Neco mu chybi nebo byl takovy od sameho zacatku?
Ja byvam negativni, kdyz uz jsem opravdu nespokojena. Coz teda posledni roky jsem. Manzel ma svatou trpelivost, ja to o sobe vim, ale je to tak silny, ze se proste neovladnu a musi to ven. Zkus si to nebrat osobne, jednim uchem tam druhym ven.

Je introvert, takže pokud ho něco trápí tak.mi to neřekne, třeba před měsícem jsem se dozvěděla, že měl v srpnu problémy v práci a já nic nepoznala. Jestli takový byl vždycky to nevím… Teď jsem na RD tak si toho asi víc všímám. Zakladatelka

darka15
Kecalka 233 příspěvků 25.02.18 12:54

Je tom dílem příznak osobnosti, dílem možná nějaký způsob relaxace. Naprosto rozumím tomu, jak Tě to vyčerpává. Tak jsem znala jednoho takového, ten si tím „kompenzoval“ neznalost a stav určité nepohody (montoval zámek, nevěděl, jak na to a začal strašně nadával na ty „blbé inženýry, kteří to hrozně vymysleli, nač teda studovali…“ a ještě mi to strkal před oči se slovy „podívej se, jen se podívej…“. Děs.

Pokud je jinak vše v pořádku, ber to jako mráček, který přijde a odejde, tj. něco mu řekneš a přijde mráček (= negativismus) - podle situace odkývej, nereaguj, mysli si něco o… a uvidíš. Pokud se to bude zhoršovat, řeš přes psychologa, pokud nebude on mít odezvu, třeba to bude ustávat. Prostě nech to proplout jako necháš odtéct vodu. Uvidíš.

Tableta
Závislačka 3928 příspěvků 25.02.18 13:04

Takhle přesně se chovám, když mě něco vytočí do zoufalství. Netrápí ho něco?
Už to čtu. To je pak těžký, když se nesvěřuje :?

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 25.02.18 13:22

Chlapy :zed: :zed:

Verun83
Echt Kelišová 8414 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 13:28
@Anonymní píše:
Je introvert, takže pokud ho něco trápí tak.mi to neřekne, třeba před měsícem jsem se dozvěděla, že měl v srpnu problémy v práci a já nic nepoznala. Jestli takový byl vždycky to nevím… Teď jsem na RD tak si toho asi víc všímám. Zakladatelka

Zkus se ho zeptat, spokojeny clovek tohle proste nedela. Me pomaha, kdyz me v tehle chvilich muz obejme a nekomentuje, jak nemozne se chovam. Ale mi spolu dost mluvime. On vi, co prozivam a jak se citim, tak to neprizivuje nejakym hodnocenim meho chovani.

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 25.02.18 13:29

Přesně takovej je muj táta, hrozně mě tim vytáčí. Co s tím, nevím, našla jsem si přítele, který takový není a sama si na to dávám pozor.

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 25.02.18 13:31

Můj manžel měl taky takové kecy-všechno stojí za ho…,všichni jsou blbí, nikdo nic neumí(raději si to udělá sám),všechno prostě špatně…já jsem se k tomu postavila tak, že kdykoliv něco takového zahlásil, s lehkým úsměvem jsem jen pronesla: “Slyšeli jste slovo boží, Amen!”… po nějaké době ho to tak sra. o,že přestal a raději tu kritiku držel v sobě)))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 13:46

:lol: :) :D @ewelinka jo zkusila jsem něco podobného a teď sám sobě říká ZLOBR
@Verun83 no spíš mi přijde, že mu selhává sociální stránka a neuvědomuje si, že mě vytáčí, třeba číst a komentovat složení paštiky, když si ji mažu na chleba
@tyniste táta byl u toho ještě sprostej, ale ten měl těch chyb v podstatě víc @Tableta jestli trápí, tak to neřekne, samozřejmě, že se ptám, napadně i nenápadně

cucik14
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 25.02.18 13:52

Jee, to je i můj chlap. I když asi ne v takové mire :zed: já se naopak snažím být pozitivní a na všem hledat to dobře, takže my se vyvazujeme navzájem :P

murry
Závislačka 2723 příspěvků 25.02.18 14:08

Jako muj byvaly muz.. po 12.5 letech jsem vzala nohy na ramena :mrgreen:

Sany80s
Kelišová 6127 příspěvků 25.02.18 15:21

Můj otec je takový.
On ze sebe ještě k tomu všemu tedy rád dělá chudáka.
Asi tě nepotěší, co teď řeknu, ale s věkem se to zhoršuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 12:52

Můj táta je taky takový :lol: a kvůli těm jeho poznámkám a jeho pravdě za každou cenu se s ním už nedá vůbec mluvit. Všem doma leze na nervy. Když nenadává na pořady v televizi, nadává na rodinu, politiku, našeho psa, mamku, na počasí, na sousedy. Všichni jsou dementní, debilní, vymletý,… Mě se tak šíleně ulevilo, jak jsem se odstěhovala. Sestra se už nemůže dočkat až taky vypadne. (po příchodu domů se zavře u sebe v pokoji a nevylézá, kvůli němu) a mamka by se nejraději rozvedla. Párkrát se to už málem stalo. A já musím říct, že mi stačí jeden den u nich na návštěvě a mám z něj hlavu jak balón a jsem zároveň děsně naštvaná a frustrovaná. Fakt se mi chce i brečet. Lepší to nebude, věkem je to horší a horší. A mě to tak šíleně mrzí, že je takový. Třeba mi vynadá, že píšu smsku manželovi, že je tahle doba dementní, že všichni čumí akorát do mobilu. 8o a to jsem na návštěvě. Nebo mi doma vleze do ledničky :roll: a komentuje, že mi prochází jogurt/že mi osychá pórek/že vůbec nejíme ty banány co dovezl. :cert: Jezdím kvůli mamce, ale mám co dělat, abych se během dne nesebnala a nejela domů.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Nevypadá na patnáct, pomazlil jsem ji! Bohuš Matuš o vztahu s mladinkou Luckou

On brzy oslaví čtyřicáté páté narozeniny, ona před pár měsíci dostala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama