Zpožděná menstruace ale negativní testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marie f
Povídálka 13 příspěvků 22.02.18 08:52
Negativní testy

Dobrý den, mám jednu otázku, mám už 5. den zpožděnou MS ale test je negativní.. Přitom mám bolesti v podbřišku a nafouklé břicho už 4. den, jako při přicházející MS.. Je možné že to test ještě neukáže?
Děkuji za odpověď :)

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10248 příspěvků 22.02.18 08:56

@Marie f : pokud jsi mela ovulaci pozdeji v cyklu, tak muze byt. Ja ted mela test pozitivni az po tydnu od vynechani…ale zalezi. Delsi cyklus muze mit hodne duvodu (treba anovulacni cyklus, nejaka nehormonalni rovnovaha apod).

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 22.02.18 08:58

@Marie f moznost tam je :nevim: pokud chces mit jistotu, zajdi si jako samoplatce na krev…jinak muze jit jen o zpozdenou MS, cystu, zanet…a ty priznaky jsou i PMS, takze nelze soudit ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama