Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj všem, přemýšlím o nehormonálním tělísku. zajímalo by mě zda je tu bezdětná žena nebo maminka ( co rodila císařem a neotevřela se, tudíž má čípek beze změn). Jaký druh vám nabídl gynekolog (prý jsou pro tyto případy nějaké šetrnější či menší) za jakou cenu a co mě nejvíc zajímá, jaké bylo zavádění? Bylo to nepříjemné, bolelo to málo, hodně či se to nedalo vydržet:))? Jak zavádění probíhalo, jaká bylo "zvykání " doma? Když ste chodili třeba do práce, museli ste si brát nějaké volno i dny po zákroku?
Ja mam sice hormonální Mirenu, ale nerodila jsem a zvladnout se to dalo
zakrok trval cca 3 minuty, horsi to bylo potom k veceru, ale dalsi den jsem o ni nevedela a nevim dodnes
Jo a mam ji rok ![]()
Mam Mirenu, jsem po dvou cisarich, takze cipek netknuty, nebylo to prijemne, ale zvladnout se to dalo, dovezla a odvezla jsem se sama autem a po dvou hodinach mi uz po brichu skakala trileta dcera ![]()
@Bexi mela jsem goldlily pro nerodicky. Cena 1600,– zavádění trochu bolelo, ale nic hrozného. během minuty to bylo. A normálně jsem fungovala
Mám po dvou císařích, doktor mi vybral tu nejmenší velikost typ nevím
je to golg něco, zavádění bolelo jako při silné MS dalo se to přežít, fungovala jsem normálně