Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@Tapa No, já když sháněla foťák, tak jsem našla cca 10 eshopů, kde měli psáno, že ho mají skladem… obvolala jsem všechny a nebyl ani v jednom, takže ono se těm údajům na stránkách nedá vždy věřit.
Dneska se nedá věřit ani když přijde leták s akční nabídkou zboží z kamenného obchodu. Kolikrát se mi stalo, že se jdu podívat a vůbec nemají, co inzerují
S těma eshopama to je v tomhle případě taky k vteku. Já měla s kočárkem štěstí, věděla jsem tři týdny dopředu, kdy dostanou jeden kus na prodejnu a bez vyzkoušení jsem nechtěla objednávat. Takže jestli už nikde nemají Velu v modré barvě, šla bych do té červené i na kluka.
@aalvapp píše:
Ahoj, máme espiro magic 4 (růžovej) a maximální spokojenost, terény bere krásně, rukojet spojená, skladný, lehký, jediný mínus je malý košík
http://www.malvik.cz/…kocarek-2011?…
Máme také Espiro magic 4 a jsem z něj úplně nadšená! Měla jsme na golfky docela veliké nároky a když jsme (na doporučení zkužených matek) koupili tento, tak jsem z počátku nevěděla…ale jak jsem si ho „zajela“ tak musím říct nejlepší!!! Zvládá i les a zámkovou dlažbu v pohodě:)
Ahoj holky, jsem tu po delší době…obvolávala jsem eshopy, peg perego velu mi slíbili jen v jednom obchodě, že prý mají svého dodavatele a mají je skladem, ale dnes mi od nich přišel omluvný mail, že bohužel už žádné v čr nejsou, a já se tak těšila ![]()
takže vezmu jedny z těhle: http://www.babygold.cz/detail.php?… http://www.detskydum.cz/…pleto-93601/ jen se musím rozhodnout které…na to moje přejíždění to musí stačit…přinejhorším je po sezˇoně prodám a pak na druhé dítko si koupím jiné ![]()
Tak já řeším podobný problém. Chtěla bych golfky na přejíždění, výlety, do letadla. Chci lehké, snadno ovladatelné (spojená rukojeť), s madlem, polohováním aspoň zad. Na delší trasy mám Jané Slalom Pro. Dceři je 16 měsíců, chodí, ale taky se ráda vozí opřená o madlo. Proto mě zaujal PP Aria s pultíkem, ale jak váhám, tak dneska jsem zjistila, že už fialková za 3600 Kč i s dopravou není
Jenže na druhou stranu jsem je neviděla naživo a recenzí taky moc není. Navíc se dočítám, že ty zdvojená kola dělají neplechu. Ve výběru jsem měla ještě Liru 4, ale ta má krátkou zádovou opěrku a váha je taky vyšší, košík nic moc, ale na tom já zase tak netrvám. Taky se mi nezdá špatný Cam Portofino.
![]()
Taky mi říkali, že cam portofino je úzký, malý…
já dnes viděla peg perego vela 4
a to mi tvrdily, že už nikde není, byl červený, ale za 6.290 kč, takže jsem ho za tu cenu nevzala…manželovi se strašně líbily http://www.hauck.cz/…carek-hauck/ že si ho mám prý vzít, že pořád vybírám a nic doma není
má pravdu, ale já nevím…mě asi více láká peg perego aria nebo chicco simplicity, ale je pravda, že na to moje přejíždění by asi hauck stačil
taky cena je o dost nižší…(ale vzhledově teda pro mě nic moc)…
Ahoj holky, tak mám nakonec doma chicco simplicity top klabber, rozhodla jsem se na základě ceny
i s poštovným mě stál jen 1940 kč, jízdní vlastnosti nic moc, ale opravdu jsem ho vzala jen do alberta a zpět, jinak jezdím se sporťákem, takže asi bude stačit…musí…
každopádně moc děkuji všem za pomoc a užitečné rady ![]()
![]()
Já za sebe doporučím Jané Touring, mají spojenou rukojeť, polohovací, pro mě vyšší osobu - skvělý, prostorný pro prcka, polohovací záda i nožičky, skládají se jako golfky.. jen nepatří mezi nejlehčí…