Nejdou posílat SMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 6008 příspěvků 31.07.18 14:15
Nejdou posilat sms

Ahoj, Co s tim pise mi to sms zakazany, mam mobil huawei, pomozte mi,prosim, co s tim mam delat??

Reakce:

tumpach
Kelišová 6008 příspěvků 31.07.18 14:20

jo a ještě se do toho motá nějaká aplikace Hanghouts, či co, v nastavení nic nejde změnit, bylo zakázano, jsem z toho docela v šoku, mám sto chutí ho prohodit oknem ze čtvrtýho patra grrr

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 31.07.18 14:26

zkus restartovat ;)

tumpach
Kelišová 6008 příspěvků 31.07.18 14:28

@mamina2017 marný :D :,( :,(

Emimin7
Echt Kelišová 9301 příspěvků 31.07.18 14:40

Nemas nenastavene cislo strediska zprav?

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 31.07.18 15:11

mě to někdy dělala aplikace na odesílání sms,odinstalovala jsem jí dala jinou a šlo to pak zase odesílat.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 31.07.18 15:19
@tumpach píše:
Ahoj, Co s tim pise mi to sms zakazany, mam mobil huawei, pomozte mi,prosim, co s tim mam delat??

Kdyz si hodne nevim rady tad jdu do nejake prodejny jednoho jakeho operatora a vzdy mi poradili..

tumpach
Kelišová 6008 příspěvků 31.07.18 19:30

Tak jsem to vydychala na cerstvem vzduchu pocatecni nastvanost, a nasla nastaveni a uz to jede ;) , i presto diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >