Reklama

Nejdou posílat SMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 5850 příspěvků 31.07.18 14:15
Nejdou posilat sms

Ahoj, Co s tim pise mi to sms zakazany, mam mobil huawei, pomozte mi,prosim, co s tim mam delat??

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5850 příspěvků 31.07.18 14:20

jo a ještě se do toho motá nějaká aplikace Hanghouts, či co, v nastavení nic nejde změnit, bylo zakázano, jsem z toho docela v šoku, mám sto chutí ho prohodit oknem ze čtvrtýho patra grrr

mamina2017
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 31.07.18 14:26

zkus restartovat ;)

tumpach
Kelišová 5850 příspěvků 31.07.18 14:28

@mamina2017 marný :D :,( :,(

Emimin7
Echt Kelišová 8172 příspěvků 31.07.18 14:40

Nemas nenastavene cislo strediska zprav?

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32417 příspěvků 31.07.18 15:11

mě to někdy dělala aplikace na odesílání sms,odinstalovala jsem jí dala jinou a šlo to pak zase odesílat.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 31.07.18 15:19
@tumpach píše:
Ahoj, Co s tim pise mi to sms zakazany, mam mobil huawei, pomozte mi,prosim, co s tim mam delat??

Kdyz si hodne nevim rady tad jdu do nejake prodejny jednoho jakeho operatora a vzdy mi poradili..

tumpach
Kelišová 5850 příspěvků 31.07.18 19:30

Tak jsem to vydychala na cerstvem vzduchu pocatecni nastvanost, a nasla nastaveni a uz to jede ;) , i presto diky

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama