Nejlepší tarif

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

toma0105
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 20:45
Nejlepší tarif

Tak jaký máte tarif? Jsem u T mobile a uvažuju o něčem jiném, lepším. Tarif „S námi“mi už nevyhovuje, málo dat 50 mb, málo volání zdarma atd. Máte třeba i nějaký rodinný tarif?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 06.09.18 21:18

Emtéčko?

http://emtecko.cz/…ik-zame.html

sirikit
Nadpozemská drbna 26334 příspěvků 06.09.18 21:40

@toma0105 T-mobile: Magenta 1
V našem případě 2× neomezený tarif,ke každému z nich 15 GB dat, 1 „důchodcovský“ s míň daty, přesně nevím kolik, 1× satelitní televize, 1× pevný internet, měsíční cenovka cca 2400,–.

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 06.09.18 21:51

Prejdi k o2 :lol:
Mam tarif free 1GB (net zadarmo 1GB,volání a psaní do vsech siti zadarmo ) stojí to mesicne 370 Kc.

sirikit
Nadpozemská drbna 26334 příspěvků 06.09.18 21:56
@Dojcanis píše:
Prejdi k o2 :lol:
Mam tarif free 1GB (net zadarmo 1GB,volání a psaní do vsech siti zadarmo ) stojí to mesicne 370 Kc.

A příplatek milion, když tu směšnou FUPku přetáhneš, což přetáhne každej. ;)

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 06.09.18 21:57
@sirikit píše:
A příplatek milion, když tu směšnou FUPku přetáhneš, což přetáhne každej. ;)

Nevim co je FUPka.Ale jestli myslis,kdyz mj budou koncit data,tak mi to vypnout ten net…ale volani a psani stale jde :think:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5234 příspěvků 06.09.18 22:00

Firemní. Platí firma, takže vše zdarma ;)

sirikit
Nadpozemská drbna 26334 příspěvků 06.09.18 22:01

@Dojcanis Který to je? :nevim:
https://www.o2.cz/…bilni-tarify

sirikit
Nadpozemská drbna 26334 příspěvků 06.09.18 22:03
@Dojcanis píše:
Nevim co je FUPka.Ale jestli myslis,kdyz mj budou koncit data,tak mi to vypnout ten net…ale volani a psani stale jde :think:

Jojo, FUP je ten stav, kdy Ti dojdou data a Ty chceš dál vypisovat přes WhatsApp, poslouchat youtube a prudit na eMiminu. :mrgreen:
Dneska si myslím, že smsky už potřebuješ minimálně, ne? Spíš se komunikuje přes aplikace, bych řekla. :nevim: Takže data, data, data.

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 06.09.18 22:06
@sirikit píše:
Jojo, FUP je ten stav, kdy Ti dojdou data a Ty chceš dál vypisovat přes WhatsApp, poslouchat youtube a prudit na eMiminu. :mrgreen:
Dneska si myslím, že smsky už potřebuješ minimálně, ne? Spíš se komunikuje přes aplikace, bych řekla. :nevim: Takže data, data, data.

Tak ja nevim.Me to na ten mesic staci.V praci je wifi,doma taky a data pouzivam jenom.obcas kdyz nejsem doma :lol: a zrovna ten whats app zere malo dat :) ten jediny pouzivam :lol: jdu spat,dobrou noc :kytka:

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 06.09.18 22:15

Tenhle.Ale koukam,ze tam je cena 749kc.Mozna to je tim,ze ja s o2 mam smlouvu.A od nich telefon uz radu let :) tak asi nejak levnejsi to mam :nevim:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 06.09.18 22:32

@jege
A cislo zustava?

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 07.09.18 23:30

Samozřejmě, ale musí se to domluvit při objednání karty. Raději ta zavolej nebo se zeptej na jejich chatu, případně v diskuzi na http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?…

Tady je podrobný ceník a podmínky, navíc VPN (volaní na EMTEČKO čísla v ČR) je zdarma i u nejlevnějšího tarifu, takže když si všichni v rodině/práci převedou čísla k EMTEČKU, tak za 3.63 Kč měsíčně volají a SMSkuji mezi sebou zdarma!

http://emtecko.cz/…7_1_2018.pdf

beazav
Povídálka 12 příspěvků 27.10.18 11:54

Mam emtecko za 419,– volani do ostatnich siti nejake volne minute + sms, do emt vse zdarma. Internet 3gb..bohate staci :)

Nechaputo
Stálice 84 příspěvků 27.10.18 17:36
@beazav píše:
Mam emtecko za 419,– volani do ostatnich siti nejake volne minute + sms, do emt vse zdarma. Internet 3gb..bohate staci :)

To emtecko mě docela zaujalo. Jde mi hlavně o data. Jak fungují ty data v EU? Čtu tam cosi o tom, že když například u 5GB tarifu překročím 2,187 GB tak mi začnou strhávat 20h za MB :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >