Zkušenosti s nejlevnejsiobchod.cz

Anonymni
28.7.08 09:53

NejlevnějšíObchod.cz - zkušenosti

Máte někdo zkušenost s tímto internetovým obchodem? Před měsícem jsem si u nich objednala zboží, zaplatila převodem a doposud marně čekám. Na meily neodpovídají, telefon uvedený na jejich stránkách mi nikdo nebere. Jak postupovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
28.7.08 10:13

s tím to obchodem zkušenost nemám, ale bohužel jsem nedávno naletěla jinde - viz. diskuze o int. obchodech…pokud je to opravdu již dlouho po termínu dodání, tak je nutné zaslat jim doporučený dopis s tím, že žádáš splnění dodávky či vrácení peněž s uvedením lhůty např. 14 dnů. Záleží na částce, kterou jsi utratila - pokud je to nad 5000,–, tak by šlo pak podat trestní oznámení (podvod) nebo najít stejně podvedené lidi a podat společně - jinak je řešení občansko-právní cestou, ale při malé částce se to stejně asi nevyplatí, takže raději vyhrožovat vším možným a dofat, že to pomůže a peníze vrátí…já zatím bez úspěchu :roll: …hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
30.7.08 12:38

U nejlevnejsiobchod.cz je toto zcela normalni chovani. Jsou sice levni, ale tim jejich vyhody konci.
Neco jsem objednala - darek pro manzela, na webu meli „doba dodani 5 dni“, chtela jsem potvrzeni o tom, ze tato lhuta opravdu platim jinak objednavku stornuju, abych to do narozenin stihla, ale na to nereagovali. Po 14 dnech jsem psala znova, zase nic. Kamarad u nich parkrat nakupoval, tak jsem se ptala, jak to snima je, a ze takoveto jednani je uplne normalni a dodaci lhuty silene. Vzdycky se dockal, ale ja na to nervy nemela, tak jsem jim poslala jeste jeden mail, ze objednavku stornuju. Ja osobne si radeji priplatim ,ale mam jistotu, ze do tydne zbozi bude doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.08 12:35

podvod

Ja od nich koupil outdoorovy telefon, ktery po roce prestal fungovat. Pri reklamaci si nechali uctenku a dali mi reklamacni protokol. Mesic se pak neozvali a kdyz jsem do obchodu prisel osobne, nechteli mi vratit penize ani telefon, protoze jsem u sebe mel jen reklamacni protokol a to pry nestaci a nechteli mi dat ani protokol o reklamaci. Musel jsem to resit pres COI, ale ta mi taky vubec nepomohla, protoze jsem nemel dost dukazu. COI jen zjistila, ze reklamace nebyla uznana kvuli korozi kontaktu - vzhledem k tomu, ze to byl vylozene outdoorovej telefon, korozi kontaktu povazuju za vadu a ne bezne opotrebeni. Na e-maily neodpovidaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.3.09 18:54

Je to jeden z neseriozních obchodů. Mám velice špatné zkušenosti, neuznali mi záruku, při třetí reklamaci, kdy jsem požadoval vrácení peněz a do mého mobilního telefonu schválně nalili vodu, aby autorizovaný servis zaslal vyjádření s tím, že záruku nelze uznat z důvodu vniknutí kapaliny. Tím se vyhnuli vrácení peněz a je těžko dokazatelné, že jsem ji tam nenalil já. Do telefonu potom arogantní jednání, telefony berou málokdy a na e-maily neodpovídají.

• Nahlásit
  • Citovat
1
9.4.09 13:02

www.nejlevnejsiobchod.cz už nikdy !!!!

I já se připojuju k negativnímu hodnocení. Jsou to šmedi, už 2,5 měsíce reklamuji dětské chůvičky. Napoprvé si nepřevzali balík od kurýra, tak jsem to posílal podruhé. V mailech se nikdo nepodepíše, na maily ohledně reklamace nereagují vůbec. Dovolat se na infolinku je umění. Neustále lžou, že už to posílají, za týden, že to zítra pošlou, atd, atd. Zlatě si jednu dvě stovky připlatit u osvědčenýho obchodu. U těch hazlů už si nic nekoupím, i kdyby to bylo sebelevnější - takový g*ázly pdporovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CZecho
1.12.09 11:04

Zloději

Ahoj! Reaguji na tvůj příspěvek. Peníze už nikdy neuvidíš. S touto firmou jsem, bohužel, spolupracoval. Stálo mě to celkem dost peněz. Firma zatím stále existuje, ale jen na papíře. Dovolat se nedá, dokonce nekomunikují ani se svými zaměstnanci a dluží nemalé peníze kam se podívají. Jediná možnost je žaloba.

• Nahlásit
  • Citovat
000renata
1.6.10 14:28

nejlevnejsiobchod.cz

ahoj, mě vzali zboží k reklamaci ale už jej nevrátili a peníze taky ne, ak jsem podala trestní oznámení, udělej to taky, čím víc nás bude tím líp tím máme větší šance že se to bude řešit Renata

• Nahlásit
  • Citovat
dědek
3.6.10 14:32

podvod

Před 3měsíci jsem zaslal notebook na reklamační opravu,po dlouhém hledání kam jej vlastně mám poslat.Před tím v r.2008 měli ještě kamenný obchod v Brně,kde jsem Acer koupil.Ty telef.co mají na strán.jsou neexistující a já jsem našel v diskuzi jméno Al.Beherové- jednatelky,která se jí stala v říjnu2009. Dále jeden rozhořčený doporučoval s ní tel.spojení.Jenže já volal ze státního a nepoznačil jsem si jej,takže jen adr. Paní v tel mi řekla,že samozř.vše vyřídí a doporučila mi abych PC poslal na adr.Klicperova178, Městec Králové. Při cestě jedné mé známé co jezdí v ten směr,zjistila,že tam nesídlí BB s.r.o. ale Grumistav,nicméně stále tam je nenápadná vizitka Beherová,Behera.Pak jsem poslal dopor.dopis,který paní převzala. V dopise jsem žádal o obratem vyřízení mého případu,jinak důsl.trestního jednání atp. A opět bez odezvy. Takže prosím,jestli můžete doplnit nějakou informaci-uvítám ji abych mohl uceleně dát dohromady podklady pro trestní oznámení na paní Beherovou,která mě s cílem se obohatit mě uvedla v omyl. 9900 Kč to jsou peníze za které již následuje trest. A je-li toho více, pak tedy sedět!

• Nahlásit
  • Citovat
000renata
3.6.10 14:56

bude nás asi hodně

moc toho o nich nevím, puvodně tam byl p. Břicháček, já jsem vysavač za 5377 odvezla na opravu ještě do Brna na ulici Křižíkovou, tam měli pobočku loni v létě, pak jsem zkoušela kontaktovat firmu všelijak možně meily, telefony, doporučený dopisy i mimosoudní řešení jsem zkoušela a nic. letos v lednu jsem se tam dovolala a asi třikrát mluvila s tou paní Beherovou a taky mi slibovala. asi před 2 měsícama jsem podala trestní oznámení do Brna na státní zastupitelství pro Brno venkov. Doporučili mi když nevím kde je přesně sídlo tak podávat podle trvalého bydliště. zrovna tento týden jsem byla na hospodářské kriminálce sepsat výpověď a že to začnou prošetřovat, tak doporučuji co nejrychleji podat.

• Nahlásit
  • Citovat
Skily
25.6.10 20:06

Máme úplně stejný problém, v únoru jsme poslali na reklamaci notebook na adresu v Městci Králové, v té době se ještě dala firma telefonicky kontaktovat. Zásilku si firma převzala, ale po 2 měsíce nás zpětně nekontaktovala, proto jsme zaslali doporučený dopis s výzvou o odstoupení od smlouvy z důvodu nedodržení smluvních podmínek s tím, že chceme peníze zpět, jinak podáme trestní oznámení. Je to již měsíc a opět žádná reakce. Rád bych taky na firmu podal trestní oznámení, ale chtělo by to více lidí, jinak to nemá asi moc smysl, jak to tak vypadá.. 000Renaata:Co jste vše předávala policii při podání trestního oznámení?

• Nahlásit
  • Citovat
000renata
25.6.10 20:16

Dobrý večer, já jsem stručně sepsala co se stalo a doložila jsem to kopiemi kupní smlouva, reklamační protokol, ve Vašem případě to bude doklad o odeslání, koii dopisu který jsem jim posílala doporučeně. Já to podávala na státní zastupitelství v Brně, podle místa bydliště. ale myslím že to mužete podat i na policii české republiky, popřípadě Vám poradí kam. pak mě kontaktovali z hospodářské kriminálky v Brně a tam jsme to znovu sepisovali. a řekli mi že prověří jestli je toho na ně víc, takže i jednotlivci když podají tr. oznámení, sečte se jim to. hlavně originály nechat doma nikomu nedávat z ruky. Jak to tak sleduju tak toho budou mít asi hodně. snad budeme mít štěstí přeji pěkný víkend

• Nahlásit
  • Citovat
dědekzbrna
23.7.10 11:35

odpovídám všem, co mají stejný problém s paní Beherovou: podávám trestní oznámení na Státní zastupitelství v Brně, Polní ulice a to přímo na ni-řízení by mělo být,když je to na osobu, v tomto příp.rychlejší, než kdyby to bylo na firmu. Ona je zodpovědná a tím, že nás úmyslně uvádí v omyl za spáchání trestného činu podvodu, a již by se toto mohlo považovat za spáchání trestného činu krádeže věci dražší než 5000 Kč.Všem bych doporučil trestní oznámení směrovat ještě jednou konkrétně na Alenu Beherovou, Klicperova 178 , Městec Králové. Přeji nám všem úspěšné tažení proti podvodníkům a zlodějům!

• Nahlásit
  • Citovat
000renata
18.8.10 21:21

Dobrý.večer.
Jen.se.chci.zeptat.jestli.jste.podal.trestní.oznámení.na.P.Beherovou,a.jak.to.postupuje.dál
děkuj.Štěpánková

• Nahlásit
  • Citovat
dědekzbrna
20.8.10 15:59

dobrý den,
podal jsem trestní oznámení s popisem události a to přímo na p.Beherovou na Státní zastupitelství v Brně,odpověděli mi ze St.zast. v Nymburku,že to předávají policii ČR.Ti mají za úkol to řešit. Víc zatím nevím. Možná to, že je lepší to přímo poslat na Okr.stát.zast. do Nymburku aby se to urychlilo. Přeji úspěch !

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama