Nejsem štastná, zavidím…

Anonymní
12.9.21 09:56

Nejsem štastná, zavidím…

Ahoj, ve vrzahu jsem 6,5 roku. Byla jsem na začátku opravdu moc štastná, poslední dobou moc pláču. Mám starší kamarádky co řeší miminka a svatby, nebo nauopak cestování a ty nezadané si užívají. Jenže já si už připadám jako troska je mi 23 z tu dobu jsem se nějakého velkého posunu nedostala, časti zavidím jim to štěstí… přála jsem si jako mladá vrzy děti, bohužel ani ti se zatím nekoná. Přítel mě tak neustále slibuje a nic z toho, před každým snažením, přijde se slzami v očích, že ne. Je mu 25 let, mám pocit že připravenej nebude nikdy a to nemluvím o svatbě, prý brzy dostanu prstýnek 2,5 roku slibuje prstýnek nikde… ja uz vazne nevim… jsem hrozne zklamana… pomuze mi psycholog :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9998
12.9.21 10:02

Spíš ti pomůže výměna přítele. Psycholog s ním nic neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
12.9.21 10:03

Spíš přestat fnukat a konat, jsi mladá a bezdětná, máš obrovské množství možností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11270
12.9.21 10:04

Výměn přítele za nějakýho co chce stejný co ty. Tento to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
12.9.21 10:06

Vim, ze to bude tezky, ale neni jina cesta nez vymena pritele. Zjevne mate rozdilny priority. On asi bude chtit rodinu, ale pozdeji, a na to cekat nechces, navic by ses vubec nemusela dockat. S byvalym jsem to mela podobne, kdybych s nim zustala, tak by se doted nic nezmenilo. Preju hodne sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
12.9.21 10:06

Kam chvatas?
Je ti 23, máš spoustu času. Až si pořídíte dítě, žádné užívání si pár let nebude.
Ale nerozumím tomu, proč si neužíváte? Cestování, party až do rána, festivaly,.. Kdy jindy, než teď? Asi pracujete, takže peníze na to už máte a nemáte doma závazek..
Tenhle čas se už nikdy nevrátí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25427
12.9.21 10:07

Promluv si s ním o tom a případně vyměnit. Jsi moc mladá na to, aby ses takhle trápila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
12.9.21 10:08
@Anonymní píše:
Ahoj, ve vrzahu jsem 6,5 roku. Byla jsem na začátku opravdu moc štastná, poslední dobou moc pláču. Mám starší kamarádky co řeší miminka a svatby, nebo nauopak cestování a ty nezadané si užívají. Jenže já si už připadám jako troska je mi 23 z tu dobu jsem se nějakého velkého posunu nedostala, časti zavidím jim to štěstí… přála jsem si jako mladá vrzy děti, bohužel ani ti se zatím nekoná. Přítel mě tak neustále slibuje a nic z toho, před každým snažením, přijde se slzami v očích, že ne. Je mu 25 let, mám pocit že připravenej nebude nikdy a to nemluvím o svatbě, prý brzy dostanu prstýnek 2,5 roku slibuje prstýnek nikde… ja uz vazne nevim… jsem hrozne zklamana… pomuze mi psycholog :roll:

Proč ho nepošleš do oběhu? Podle popisu není perspektivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25427
12.9.21 10:10

@Svetluska55 Každý tyhle touhy nemá. Někdo opravdu chce děti brzo. Párty do rána mě nikdy nelákaly, cestovat a užívat se dá i s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23116
12.9.21 10:19

Přechozený vztah. Ukonči to, nikam to nevede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25147
12.9.21 10:19

No ono dneska každý chlap se hned v 25 letech nezene do svatby a zakládání rodiny, v mém okolí je málokterý, který do toho jde před 30 :nevim: ty máš času dost, tak si třeba taky užívej jako kámošky a nebo si najdi chlapa, co chce to samé co ty, s tímhle holt nejste na jedné vlně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 10:20

Zakladatelko urči si co přesně chceš. Děti? Cestovat? Pařit do rána? Užívat si?
Protože od toho se odvíjí řešení. Jsi mladá sice není kam spěchat, ale ani není proč ztrácet čas. Očividně takto šťastná nejsi. V každým případě mi ani do jednoho plánu nesedí ten přítel, už teď se rozcházíte v myšlenkách a nejste vyladění. Nikdo nemluví o prstýnku ix let, prstýnek se prostě dá a teď a tady. Mluvíte spolu? Víš co chce on za rok, dva, za 5 let? Ale musíte být k sobě upřímní.
Jinak jak žijí jiní navenek, nic nevypovídá o tom, jak žijí doopravdy. Vyprdni se na to, jak se mají ostatní a ty si to vylaď tak, aby sis mohla říct, že žiješ tak, jak chceš TY.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
12.9.21 10:26

Jestli to jsi ty s tím inženýrem, co se neudělává, tak nevím, co pořád ještě řešíš, prostě jste to přechodili, máte jiná očekávání a je na čase se posunout jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
12.9.21 10:33

Chlapovi se zas tak moc nedivím, těch kteří chtějí v 25 být už ženatí a mít dítě tolik není. Ty to tak chceš, tak bude asi potřeba si najít nějakého jiného, třeba i o fous staršího, který už bude mít ty priority stejné jako ty. Nemá cenu někoho do něčeho tlačit a brečet nad tím, kdyby jsi ho „přinutila“, tak by to taky nakonec nefungovalo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
12.9.21 10:34

S přítelem se rozejdi. Máte naprosto rozdílnou vizi budoucnosti a ať bude podle kohokoliv z vás, ten druhý bude nešťastný.
Najdi si přítele, který se chce brzy ženit a mít děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat