Poradna duly
Jana Čurdová
@Iva. 29 Ahojky já mám termín 30.3. a copak čekáte? a jaké jméno jste vybrali?
@Mamina56 píše:
@Iva. 29 Ahojky já mám termín 30.3. a copak čekáte? a jaké jméno jste vybrali?
Chlapečka, ale není 100% potvrzeno. Zatím vede Tomášek.
A jak se cítíš? Dnes jsem byla na kontrole, poboliva me v podbřišku na prave straně.
@Iva. 29 Ahoj, já mám termín 15.3 ale nejspíše půjdem o trochu dříve. Čekáme chlapečka, doma mám už malou předškolačku
@Iva. 29 citím se jako bych snědla meloun bolí mě pánevní dno a kyčle a jsem pořád unavená hodně a čas od času brečím zda to všechno zvládnu atd jestli budu dobrá máma a tak:) a jak se cítíš ty a jaké máš ppocity
@Mamina56 píše:Úplně stejne. Do toho se mi dost motá hlava, takže jenom jít někam je děs.
@Iva. 29 citím se jako bych snědla meloun bolí mě pánevní dno a kyčle a jsem pořád unavená hodně a čas od času brečím zda to všechno zvládnu atd jestli budu dobrá máma a tak:) a jak se cítíš ty a jaké máš ppocity
@Iva. 29 a ja jsem si myslela ze jsem jedina kdo se tak citi a pry je tehotenstvi nejhezci obdobi nevim nevim teda jo taky jsme byli v nemecku v Drazdanech na trzich a. myslela jsem si ze me. trefi slak. Nejen ze me. boleli zada ale tech lidi a vsichni honem honem a strkaji se a hrrrr ja to chci atd tak pritel chodil predemnou aby me. chranil brisko a ja briskem nalepena na nej. My cekame prvni mimco
tomasek je pekne jmeno tak se jemnuje muj bratr my budeme mit Risu (Richard)po tatinkovi
Jak tak koukám, tak jsme asi jediní kdo nemá na mimčo naklizeno. Když jsem to řekla budoucímu taťuldovi, tak prej je jestě PŮL ROKU
čas a kdyby chtěla prďolka jít ven dřív, tak ji ukecá ať ještě chvilku počká že jí připustí bazén
Ale po novým roku se do toho taky pustím.
Nás zatím žádné bolesti netrápí, ale zase nemůžu v noci spát. Večer se pořádně najím, vyprázdním měchýř abych spala celou noc ale ono mi to vůbec nepomůže.50× jdu na wc a pak mi začne kručet v břiše a musím jít jíst. Já snad čekám otesánka ![]()
A co se týče jména, tak tam se zatím dohadujem.Doma už máme puberťačku Nikolku, tak bych to druhé chtěla taky od N ale např. Natálek je tady spousta.Ale taky se mi líbí Ellenka, Terezka,…
Sorry holky že to píšu tak dohromady, ale vy jste šikovné a přeberete si to.. ![]()
@Ksarra píše:
Jak tak koukám, tak jsme asi jediní kdo nemá na mimčo naklizeno. Když jsem to řekla budoucímu taťuldovi, tak prej je jestě PŮL ROKUčas a kdyby chtěla prďolka jít ven dřív, tak ji ukecá ať ještě chvilku počká že jí připustí bazén
![]()
Ale po novým roku se do toho taky pustím.
Nás zatím žádné bolesti netrápí, ale zase nemůžu v noci spát. Večer se pořádně najím, vyprázdním měchýř abych spala celou noc ale ono mi to vůbec nepomůže.50× jdu na wc a pak mi začne kručet v břiše a musím jít jíst. Já snad čekám otesánka
A co se týče jména, tak tam se zatím dohadujem.Doma už máme puberťačku Nikolku, tak bych to druhé chtěla taky od N ale např. Natálek je tady spousta.Ale taky se mi líbí Ellenka, Terezka,…
Sorry holky že to píšu tak dohromady, ale vy jste šikovné a přeberete si to..
Nejsi jediná. Po novém roce se do toho vrhneme.
Zatím se nestresuji.
Já jsem se holky dnes vyspala. Na WC jsem byla jen jednou a neboli me bříško ![]()
@Mamina56 píše:
@Iva. 29 a ja jsem si myslela ze jsem jedina kdo se tak citi a pry je tehotenstvi nejhezci obdobi nevim nevim teda jo taky jsme byli v nemecku v Drazdanech na trzich a. myslela jsem si ze me. trefi slak. Nejen ze me. boleli zada ale tech lidi a vsichni honem honem a strkaji se a hrrrr ja to chci atd tak pritel chodil predemnou aby me. chranil brisko a ja briskem nalepena na nej. My cekame prvni mimco![]()
![]()
tomasek je pekne jmeno tak se jemnuje muj bratr my budeme mit Risu (Richard)po tatinkovi
Já se dnes - (zatím ) cítím Dobře.
Doufám, že to vydrží.
Jsem ráda, že ted nikam nemusím. Nejhorší pro me je někam jít po ránu.
My právě také po tátovi., ale ještě uvidíme.
Tak já dnešní spánek měla úplně na prd. Opět. Tohle těhotenství je pro mě vážně náročný.
Zítra nás čeká UTZ a poradna, chlapeček má trošku problémy a můj zdravotní stav, tak není nejlepší.
Ale už jen kousek, malej se narodí a bude dobře.
Dneska se chystam péct další várku perniku, nebo mi na ně rodinka chodila a jsou fuč. A stejně i vanilkové rohlíčky ![]()
@čikolka píše:
Tak já dnešní spánek měla úplně na prd. Opět. Tohle těhotenství je pro mě vážně náročný.
Zítra nás čeká UTZ a poradna, chlapeček má trošku problémy a můj zdravotní stav, tak není nejlepší.
Ale už jen kousek, malej se narodí a bude dobře.
Dneska se chystam péct další várku perniku, nebo mi na ně rodinka chodila a jsou fuč. A stejně i vanilkové rohlíčky
To me mrzí. To jsi dobra. Já se musím přiznat, že letos nepecu.
@Iva. 29 Já taky nechtěla, ale nedalo mi to. Jen jsem nepočítala s další várkou před vánoci
Ale mám doma pomocníky, tak za " trest" budou pomáhat. ![]()
Po svátcích se pak vrhnu do praní oblečku a ještě doobjednáme matraci do postýlky. Pak jen dořešit kočárek a máme tak nějak hotovo. A malej by mohl klidně přijít.
@čikolka píše:
@Iva. 29 Já taky nechtěla, ale nedalo mi to. Jen jsem nepočítala s další várkou před vánociAle mám doma pomocníky, tak za " trest" budou pomáhat.
Po svátcích se pak vrhnu do praní oblečku a ještě doobjednáme matraci do postýlky. Pak jen dořešit kočárek a máme tak nějak hotovo. A malej by mohl klidně přijít.
Také se po svátcích na to vrhnu.
Už se na to těším. Zatím máme jen oblečení.
Vybráno už máme, tak se to pak jen objedna.
@Iva. 29 My jsme to vybírali taky tak, že už jen objednáme.
A jaký mate vybraný kočárek? My chceme jít do G mini grand, hrozně se mi líbí. ![]()
@čikolka píše:
@Iva. 29 My jsme to vybírali taky tak, že už jen objednáme.
A jaký mate vybraný kočárek? My chceme jít do G mini grand, hrozně se mi líbí.
Mne se také libi. Je to favorit.