Nekonečné čekání na MS

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_Kája_90
Stálice 66 příspěvků 20.01.19 20:44
Nekonečné čekání na MS

Ahoj holky.
Nechci aby jste mě tady hned ukamenovaly :D potřebuji se jen vypsat.
Mám dva dny před MS a neuvěřitelně mě tak poslední 3,4 dny bolí prsa. (naposledy mě takhle bolely v těhotenství) nedalo mi to a udělala jsem si test. V limitu se mi objevil na Dr. Maxovi slabý duch. Dost těžko viditelný :roll:
Duchy nelovim, počkám až jestli nepřijde MS, ale to čekání je úplně nekonečné :? A nedá mi, aby mi to nevrtalo hlavou..
Taky jste tak strašně nedočkavé? Jak na to sakra mám nemyslet :D

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 20:54

@_Kája90 a u prvniho tehotenstvi jsi testovala kdy? Ja mela u prvniho brzo pozitivni test a dneska jsem testovala a nic. Tak mam po nalade. No zkusim znovu za par dni kdyztak.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9543 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 20:54

Zabav se a všechny ostatní testy schovej hluboko do skříně a vytáhni až po termínu MS :)
Teď u druhého těhotenství jsem „věděla“ že jsem těhotná už minimálně 2 dny před MS, ale testovala jsem až 3 dny po termínu - dřív nebyl čas a nic mi neuteklo - co teprve čekají 4 týdny do další poradny ;) trpělivost, trpělivost :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 20:56

@Kristyna.Vechto­va tak to obdivuju a nechapu. Dneska je teda nedele a celkem se mi to odpoledne vleklo, ale v tydnu nestiham a stejne na to myslim :zed:

_Kája_90
Stálice 66 příspěvků 20.01.19 20:56
@Anonymní píše:
@_Kája90 a u prvniho tehotenstvi jsi testovala kdy? Ja mela u prvniho brzo pozitivni test a dneska jsem testovala a nic. Tak mam po nalade. No zkusim znovu za par dni kdyztak.

První těhotenství jsem testovala asi dva dny po vynechání MS a už tam byla zřetelná druhá čárka. Bohužel to nedopadlo dobře a v 10.tydnu jsem musela na revizi.

_Kája_90
Stálice 66 příspěvků 20.01.19 20:58
@Kristyna.Vechto­va píše:
Zabav se a všechny ostatní testy schovej hluboko do skříně a vytáhni až po termínu MS :)
Teď u druhého těhotenství jsem „věděla“ že jsem těhotná už minimálně 2 dny před MS, ale testovala jsem až 3 dny po termínu - dřív nebyl čas a nic mi neuteklo - co teprve čekají 4 týdny do další poradny ;) trpělivost, trpělivost :)

Zrovna jsem doma a marodim. Tak že nehrozí zabavení v práci.
Testy na mě z poličky volají a já kvůli tomu dnes v noci ani nespala :mrgreen: :mrgreen:

Mamazkoncesveta
Stálice 89 příspěvků 20.01.19 21:56

@_Kája90
Já to chápu :D dlouho se nám nedaří, tentokrát jsem zkoušela ovulační testy a věděla jsem, kdy to zkusit, předtím jsme to nechávali na náhodě, tak jsem teď třikrát tolik netrpelivá, pozoruju se, vsugerovavam si příznaky a na testování musím čekat ještě celý týden. Nejde mi na to nemyslet :mrgreen: :zed:

_Kája_90
Stálice 66 příspěvků 20.01.19 23:19
@Mamazkoncesveta píše:
@_Kája90
Já to chápu :D dlouho se nám nedaří, tentokrát jsem zkoušela ovulační testy a věděla jsem, kdy to zkusit, předtím jsme to nechávali na náhodě, tak jsem teď třikrát tolik netrpelivá, pozoruju se, vsugerovavam si příznaky a na testování musím čekat ještě celý týden. Nejde mi na to nemyslet :mrgreen: :zed:

Co s tim uděláme? :lol:
A jak dlouho se snažíte? To jsou hrozný nervy. Stejně všude píšou aby to ženská hodila naprosto za hlavu a pak že to jde samo. To by mě zajímalo jak se to dělá 8o :P

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9543 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:24
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va tak to obdivuju a nechapu. Dneska je teda nedele a celkem se mi to odpoledne vleklo, ale v tydnu nestiham a stejne na to myslim :zed:

Tak my se ani o jedno nesnažili extra dlouho (ťuk, ťuk, ťuk) druhé bylo spíš překvapení, neb to vyšlo hned po ZT (možná proto jsem se spíš „bála“ testovat a ten strach před první návštěvou u Dr) a u prvního mě ukecaly kolegyně ať si udělám test, že jsem jiná :lol: ale věřím, že při snažení třeba půl roku a víc bych mluvila a činila jinak :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9543 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:26

@_Kája90 noo tak ať je uklidí partner někam a řeknu mu, ať Ti je dá až třeba v úterý nebo kdy :) já to dělala tak, že jsem žádný doma neměla a chlap je ten typ, že by je nešel koupit :lol: takže až když jsem měla čas já :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:22

U nas musim delat ovulacni testy, protoze mame nizsi frekvenci sexu a trefit se je tezke. Kdyz jsem rekla, ze teda snazeni bez ovulacniho testu a zvysit frekvenci, to se mu nechtelo. Takze delam ovu testy a myslim na to. Zase snazit se dva roky a vic jen proto, ze se vubec netrefime, se mi nechce…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9543 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 09:32
@Anonymní píše:
U nas musim delat ovulacni testy, protoze mame nizsi frekvenci sexu a trefit se je tezke. Kdyz jsem rekla, ze teda snazeni bez ovulacniho testu a zvysit frekvenci, to se mu nechtelo. Takze delam ovu testy a myslim na to. Zase snazit se dva roky a vic jen proto, ze se vubec netrefime, se mi nechce…

Naše druhé (40+3tt dnes) je z jednoho jediného sexu - bez ovulačních testů apod ;) a první syn taky nebyla frekvence nijak velká - oba dost náročná práce, stěhování, vyřizování hypotéky apod a za 4m se to povedlo - ale my tedy nespěchali až to bude tak to bude :)

Mamazkoncesveta
Stálice 89 příspěvků 21.01.19 09:33
@_Kája90 píše:
Co s tim uděláme? :lol:
A jak dlouho se snažíte? To jsou hrozný nervy. Stejně všude píšou aby to ženská hodila naprosto za hlavu a pak že to jde samo. To by mě zajímalo jak se to dělá 8o :P

Zkoušíme cca rok, teď už jsem si řekla, že tomu musím pomoct, každopádně se ty dny šíleně táhnou, nejraději bych test zkusila hned, ale nema to smysl :nevim: nevim, jak se to dělá, aby člověk myslel taky na něco jiného, i v práci mi k tomu myšlenky sklouzavaji, stačí, aby mě pichlo v podbřišku a už na to myslím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

milktea
Kecalka 210 příspěvků 5 inzerátů 21.01.19 10:38
@_Kája90 píše:
Ahoj holky.
Nechci aby jste mě tady hned ukamenovaly :D potřebuji se jen vypsat.
Mám dva dny před MS a neuvěřitelně mě tak poslední 3,4 dny bolí prsa. (naposledy mě takhle bolely v těhotenství) nedalo mi to a udělala jsem si test. V limitu se mi objevil na Dr. Maxovi slabý duch. Dost těžko viditelný :roll:
Duchy nelovim, počkám až jestli nepřijde MS, ale to čekání je úplně nekonečné :? A nedá mi, aby mi to nevrtalo hlavou..
Taky jste tak strašně nedočkavé? Jak na to sakra mám nemyslet :D

Mám to stejně, test jsem nedělala, chci počkat do ms - za dva dny by měla dojít. Teda neměla by. Ideálně.

_Kája_90
Stálice 66 příspěvků 21.01.19 15:50
@milktea píše:
Mám to stejně, test jsem nedělala, chci počkat do ms - za dva dny by měla dojít. Teda neměla by. Ideálně.

Dej vědět! To máme úplně stejně :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >