Těhu test z krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katy1910
Stálice 90 příspěvků 19.01.19 19:31
tehu test z krve

Preji dobry vecer,
mohu Vas poprosit o nejake realni vysvetleni..Dnes se mi stala mensi nehoda s testema..nachys­tala jsem si obycejny test HCG do moci a druhy z krve pichla se do prstu a krev prenesla na test jenze jsem si nevsimla ze mi ukapla kapka krve na ten test z moci a behem chvilicky kde ukapla krev na test z moci tam byly dve carky…chci se Vas zeptat zda obycejny test zareagoval na Krev jelikoz mam asi HCG v krvi…tehotenske testy, ktere z moci vcera vysli slaboucce naruzovele…

Příspěvek upraven 19.01.19 v 20:16

Reakce:
Karleon
Kelišová 5515 příspěvků 19.01.19 19:49

No a co ukázal ten test z krve?

Katy1910
Stálice 90 příspěvků 19.01.19 19:54

test z krve slaboulinka carka ,a tam kde mi ukapla kapka na test z moci carka a viditelna

luccifera
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 19.01.19 20:17

Foto by nebylo? Zni to zajimave.. jeste je moznost kuchnout muze, jak to reaguje na jeho krev…

Katy1910
Stálice 90 příspěvků 20.01.19 00:04

@luccifera tome nenapadlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 07:07

Me jednou kapla na tehu test kapka inkoustu.vybarvila se ta testovaci carka taky ale modre. Udelej si radeji novy test.

Lucka Ponocna
Stálice 81 příspěvků 20.01.19 08:13

@Katy1910 zkus sem dát fotky tech testu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >