Preejakulát a panna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaellaaa
Nováček 3 příspěvky 20.01.19 10:27
Preejakulat a panna

Dobry den, chtela jsem se zeptat. Kamarádka se boji, ze je těhotná kvůli tomu, ze se svým klukem pohl. Styk sice neměli ale jen se o sebe “treli” když byli nazí… je panna a boji se, ze otěhotněla z preejakulatu. 5 dni opozdena menstruace :think:… stalo se jim to tak uz několikrát a vždy to dopadlo dobre jen ted se menses nedostavil

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7503 příspěvků 20.01.19 10:32

Zase? :roll: bez styku nemůže být těhotná, obě si jděte radši přečíst učebnici biologie :mavam:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 20.01.19 10:34

:mrgreen: já myslím že čeká dvojčata… dobře jí tak

7.straka
Kecalka 435 příspěvků 20.01.19 10:41

Už se jim to několikrát stalo, jsou z toho na větvi, ale pozor si nedají. Mládí :mrgreen:
Hele, těhotenský test koupí dneska i v Tescu, nic lepšího dělat nemůžou.
Já bych netvrdila, že takhle otěhotnět nemůže, z principu říkám, že nic není nemožné ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >