Nemá takovou potřebu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 22.01.17 17:48
Nemá takovou potřebu

Ahoj :) Je mi 18 let a přítelovi 23 a jsme spolu 8 měsíců, bydlíme spolu. Nepíšu, protože bych měla nějaký problém, jen budu ráda za váš názor :) Ze začátku vztahu jsme měli sex každý den, někdy třeba i 3× (to nebylo tak často :mrgreen: ). Posledních pár měsíců mi ale přišlo, že na to nemá tolik chuť. Spíme spolu průmrně tak jednou za 2 dny, ale někdy poznám, že je to jen pro to, aby mi udělal radost. Jinak si myslím, že nás sex oba baví. On teda hlavně říká, že ho baví, když to baví mě. Když sme se tenhle víkend trochu opili, tak mi to nedalo a zeptala jsem se ho na to. On říkal, že ho to baví, ale asi nemá takovou potřebu jako ostatní. Přede mnou žádnou stálou sex. partnerku ani neměl. Prý k tomu došlo jen jednou za čas a to z opilosti. Sám se taky prý neuspokojoval tak často. Ze začátku byl na intru, tam to prý ani nešlo a potom doma už ano, ale prý né tak často. Bojím se jedné věci. A to, že jednou přestane mít potřebu úplně (četla jsem to tady v hodně diskuzích). Tak by mě zajímalo, jestli to máte doma někdo taky podobně, popřípadě jak zabránit, aby ho přešla chuť úplně (vím, že kdyby to nastalo, tak to bude za dlouho, ale i tak :D ), nebo co si o tom myslíte…děkuji :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:01

Mozna ma nejaky skryty touhy o kterych ti nerekl.. treba by chtel delat neco netradicniho.. a bavilo by ho to vic. Zkuste si priste promluvit o tom, co by chtel vyzkouset ;) muj muz taky nema potrebu delat to kazdy den, nekteri muzi to proste maji jinak.

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 22.01.17 18:05

Anonymní - děkuju za příspěvek :) Jo, to mě už taky napadlo ale netradiční touhy moc nemá, spíš se občas díví těm mým :mrgreen: (samozdřejmě nechci dělat nic, co se mu nelíbí, jen se občas směje když mu něco řeknu :mrgreen: :mrgreen: ) Jediné co by chtěl a nemá, je anál. Docela na začátku mi řekl by to chtěl zkusit. Já to nikdy nedělala, ale šla jsem do toho. No a upřímně…mám k tomu takový blok…nějak se nemůžu vyrovnat stakovým tím pocitem…vítě čeho :mrgreen: :mrgreen: Ale asi se k tomu budu muset přinutit, aby měl radost

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 22.01.17 19:15

No a my jednou do mesice :mrgreen:
Jeste si zoufas zakladatelko? :lol:

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 23.01.17 09:25

@viky23 No, právě toho se bojím, že k tomu jednou dojde :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >