Reklama

Milování v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:57
Milování v autě

Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedy já jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme déle já nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 22.01.17 15:00

A na to je potřeba založit dvě diskuse? :nevim:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 22.01.17 15:00

Zkuste to nejpjve na kole

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 22.01.17 15:01
@Anonymní píše:
Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedy já jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme déle já nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

bydlí v papírovém domě? K tobě by to nešlo? Co třeba zaplatit nějaký víkend pro dva. V autě bych teda poprvé taky nechtěla :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:01

Pardob překlep

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 22.01.17 15:02

To to muzete rovnou zkusit treba v kabinkach v nakupaku… otazkou je, proc nechce u nej doma- neceka tam na nej nekdo? Manzelka, pritelkyne, rodice, co ja vim?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28550 příspěvků 22.01.17 15:02
@Anonymní píše:
Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedy já jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme déle já nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

Když spolu chodíte krátce, tak mu ještě nemusíš dát. Ani „přítel“ to není, pokud vůbec vnímáš smysl tohoto slova. V autě na zadním sedadle třeba za slamníkem v laciným stylu si to můžeš nadivoko rozdat, až to nebude poprvé. Nebo taky vůbec.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 22.01.17 15:04
@Anonymní píše:

v autě bych to brala jako rychlovku, když to na mě přijde v lese, ale poprvé a ještě za takových podmínek to jako nejlepší nápad moc nevidím. nemůžete se třeba složit na nějaký levnější hotýlek nebo penzion??

Terča1995
Stálice 77 příspěvků 22.01.17 15:05

@reinkarnace líp bych to neřekla :D

A pro zakladatelku, přinejmenším to je hodně nepohodlné, pokud nemá nějaké větší auto… :lol: to nemá lepší místo než auto? Fakt působivé :roll:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28550 příspěvků 22.01.17 15:06

Chlápek nemá o slečně moc valné mínění, když jí nabízí tohle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:10

Moje poprvé bylo taky v autě a nic moc, být na tvém místě tak to chci někde na nějakém normálnějším místě, přece jenom pohodlí, hygiena, atd. atd. a to moc v autě mít nebudeš kor teď v zimě… :? Ale záleží na tobě.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28550 příspěvků 22.01.17 15:11
@Anonymní píše:
Moje poprvé bylo taky v autě a nic moc, být na tvém místě tak to chci někde na nějakém normálnějším místě, přece jenom pohodlí, hygiena, atd. atd. a to moc v autě mít nebudeš kor teď v zimě… :? Ale záleží na tobě.

jak moc samotné Ti na sobě záleží.

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 22.01.17 15:11
@Anonymní píše:

Zkrátka si z tebe chce udělat matrací pod příslibem světlých zítřků, které zřejmě ani nenastanou. Jsi opravdu tak zoufalá, abys do toho šla?
Silné bych ho podezirala, že doma čeká žena/pritelkyne a ty jsi jen bokovka.

orionk
Echt Kelišová 7721 příspěvků 22.01.17 15:11
@Anonymní píše:

Nemá doma manželku/přítel­kyni? :think: Jinak nevidím jiný důvod proč tě nechce vzít domů. No každopádně poprvé v autě bych asi nechtěla ;)

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 22.01.17 15:14

Kvuli sousedum te nechce vzit domu? 8o uz tohle dost smrdi..to bud aby te nikdo nezahlidnul anebo doma nekoho ma :think: a v budoucnu te bude porad tahat do auta nebo co? cely to je divny… :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama