Reklama

Milování v autě ano ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:58
Milování v autě ano ne?

Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedy já jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme déle já nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 22.01.17 15:00

Uff…

estejedna
Kecalka 196 příspěvků 22.01.17 15:03

Já o „to“ taky přišla v autě, bylo mi 22 :jazyk:

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 22.01.17 15:04

Ehm dle meho pokud jsi mu rekla, ze se na to necitis v aute a vi, ze jsi panna, tak je to de-bil. Ja bych mu rekla, ze ti je to neprijemne a chces trochu te hygieny a on at si pripravi balik za cisteni sedacek, protoze je dost mozny, ze budes i krvacet. No, tak jako tak mel by na tebe brat ohled. ;) Drzim palce.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.01.17 15:06
@Anonymní píše:
Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedyjá jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme délejá nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

pak bych tedy řekla že pokud nejsme spolu dost dlouho na to, aby mě vzal k sobě domů, nebo bychom naplánovali spolu nějaký pobyt tak pak spolu nejsem ještě dost dlouho ani na milování a počkáme s tím až spolu budeme déle 8)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 22.01.17 15:07

No já bych první sex zažít v autě nechtěla. Nota bene v lednu :think: Intimita nula, pohodlí nic moc, hygiena hrůza a pochybuju, že ho v těchto mrazech extra vytopí - takže za zvuku motoru ;)
toto je obvyklá praktika sexuálních nadšenců v poledních pauzách místo oběda, kousek za městem. Ale bývá to úplně jiná skupina lidí než nezkušení prvomilenci.

Příspěvek upraven 22.01.17 v 15:08

MeganB
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 22.01.17 15:07

On to nechce kvůli sousedům? To u toho řve? :lol:
Každopádně pokud mas pocit, ze ho musíš prosit o to at je tvé poprvé hezké a hlavně pohodlně, tak se podívej po jiném chlapovi

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.01.17 15:09
@Anonymní píše:
Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedy já jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme déle já nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

pokud měl odvahu nabídnout ti toto a tys ho rovnou neposlala s takovým nápadem do háje a ještě o tom on diskutuje a má podmínky a výmluvy pak bych hodně uvažovala zda je to ten pravej s kým o TO chci přijít.. :think:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 15:11

Vy jste dva joudové :lol:

estejedna
Kecalka 196 příspěvků 22.01.17 15:14

Já si to „poprvé“ taky představovala jinak, někde pěkně v pelíšku… ale tenkrát jsem byla zamilovaná jak blázen a bylo mi to úplně fuk, že jsme zrovna v autě. Vzpomínám na to ráda, sice to nebylo nejpohodlnější, možná to tou krkolomností v daný situaci i víc bolelo, ale opravdu mi to bylo jedno. Bylo to tenkrát takový spontánní a neplánovaný, takže vzrůšo a žádný stres, jaký bych možná prožívala v té posteli. Ale pokud se na to necítíš, měl by tě partner respektovat a nenutit tě k tomu. A já osobně bych tě nějakým krvácením na sedačky nestrašila, panenská blána nijak silně nekrvácí :oops:

Aslei
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 22.01.17 15:16

Moje poprvé také bylo v autě ale když si na to vzpomínám, tak to stalo za prt..Jestli nebere ohled na tebe, tak to není ten pravý :?

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 22.01.17 15:24
@Anonymní píše:
Ahojte vespolek mám přítele chodíme spolu krátce, ještě jsme se nemilovali, tedy já jsem ještě panna :oops: je mi 24 muj přítel se semnou chce milovat v autě. Já bych radši u něho doma on nechce kvůli sousedům mam z milování v autě trochu hrůzu ale on na tom trvá nechce mi ublížit, ale jen mě nechce k sobě domů až prý spolu budeme déle já nevim neumim si sve poprvé, v autě představit :roll:

V autě první sex si dost těžko dokážu představit :lol: sousedi sou výmluva, důvod proč tě nechce domů je jiný :mavam:

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:25
@estejedna píše:
Já si to „poprvé“ taky představovala jinak, někde pěkně v pelíšku… ale tenkrát jsem byla zamilovaná jak blázen a bylo mi to úplně fuk, že jsme zrovna v autě. Vzpomínám na to ráda, sice to nebylo nejpohodlnější, možná to tou krkolomností v daný situaci i víc bolelo, ale opravdu mi to bylo jedno. Bylo to tenkrát takový spontánní a neplánovaný, takže vzrůšo a žádný stres, jaký bych možná prožívala v té posteli. Ale pokud se na to necítíš, měl by tě partner respektovat a nenutit tě k tomu. A já osobně bych tě nějakým krvácením na sedačky nestrašila, panenská blána nijak silně nekrvácí :oops:

Tak já to dělat poprvé v autě, tak to čištění sedaček jistí ;) všechny to rozhodně nemáme stejně..

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 22.01.17 15:26

Tak v aute bych sve poprve nechtela zazit ani nahodou. K tomu by me nepremluvil. Nicmene mi je podezrela jina vec, nechce te vzit domu kvuli sousedum? Ty jsi jeste u nej doma nikdy nebyla? To je zvlastni, to by ve mne nebudilo duveru. Vlastne bych o to ani nechtela prijit s klukem u ktereho ani nevim, jak bydli.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:35
@Anonymní píše:

to je vec nazoru pokud se mu to tam libi a tobe bude taky tak proc ne? Ono v posteli to umi udelat kazdej to je kolkkrat nuda :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama