Nemám ji hezkou

Anonymní
15.10.20 18:06

Nemám “ji” hezkou

Omlouvám se že to bude asi znít blbě, ale…

Poznala jsem jednoho fajn chlapa, randili jsme, nijak nespěchal, asi 5.rande jsme skončili u mě (mezitím denně v kontaktu, přišlo mi že spolu víceméně už chodíme), rikal ze se se mnou ještě nechce vyspat, že není kam spěchat a že to chce jinak než jako “vždycky”…no nicméně jsem skončila naha a udělal mi to pusou aspoň ale dneska se cely den neozyva. Ja mu i volala a rikal ze mi zavolá později ze má moc práce. Nezdá se mi to. Volali jsme si 3× denně klidně.

A teď proč si myslím ze je něco špatně. Já mám komplex ze vzhledu mého přirození. Proste ty malý pysky mám velký, jakoze hodně :-( trápí mě to cely život, na operaci ale nepůjdu. Žádnýmu to nevadilo ale je mi jasný ze nějakým klukům se to proste nelíbí. Ani mne ne. Nejradši bych to cely srolovala a nacpala dovnitř ale stejně to hned vyleze :lol: Vždycky mám strach když na mě chlap poprvé sáhne a teď díky tomu jak se neozyva si myslím ze je to důvod.

Nechci asi žádný rady, jen jsem se z toho chtěla vypsat, kamosce se stydím říct “hele asi je konec a dost možná proto ze mám vylezly pysky”… :oops: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5265
15.10.20 18:10

Jakože pysky jak dva řízky?

Příspěvek upraven 15.10.20 v 18:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12470
15.10.20 18:12
@Cenarius píše:
Jakože dva pysky jak dva řízky?

To je snad uplne jedno, ne? :roll:

zakladatelko, pokud je to duvod u nej, tak na nej kasli. Sama to menit nechces a vztah z tve strany asi na tom nestoji. Pokud z jeho strany jo, nema to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
15.10.20 18:14
@Eliška píše:
To je snad uplne jedno, ne? :roll:

No jako každej asi nestojí o to, aby jej při orálním sexu něco hladilo po tváři (kromě stehen).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
15.10.20 18:15

Kdyby se ti neozval, jen kvůli vzhledu tvé pipky, tak snad ani není o co stát :nevim:
To by o něm hodně vypovídalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5977
15.10.20 18:17

Mezi námi, pokud máš komplex ze svého přirození, proč ho někomu strkáš před obličej? Nedělej orální sex s někým, jehož láskou si ještě nejsi jistá. V pevném vztahu bys toto už neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12470
15.10.20 18:17
@Cenarius píše:
No jako každej asi nestojí o to, aby jej při orálním sexu něco hladilo po tváři (kromě stehen).

Takze jsi tim chtel rict co jako? Pridat si, aby holka mela jeste horsi pocit?
Pise, ze dosavadnim partnerum to nevadilo - a jsou i chlapi, kterym se to libi.
Takze pokud je to u tohohle duvod, kompatibilni asi nejsou a to je vse, co se da rict. Prece nepujde kvuli 5denni znamosti na operaci, na kterou nechce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
15.10.20 18:22
@Anonymní píše:
Omlouvám se že to bude asi znít blbě, ale…

Poznala jsem jednoho fajn chlapa, randili jsme, nijak nespěchal, asi 5.rande jsme skončili u mě (mezitím denně v kontaktu, přišlo mi že spolu víceméně už chodíme), rikal ze se se mnou ještě nechce vyspat, že není kam spěchat a že to chce jinak než jako “vždycky”...no nicméně jsem skončila naha a udělal mi to pusou aspoň ale dneska se cely den neozyva. Ja mu i volala a rikal ze mi zavolá později ze má moc práce. Nezdá se mi to. Volali jsme si 3× denně klidně.

A teď proč si myslím ze je něco špatně. Já mám komplex ze vzhledu mého přirození. Proste ty malý pysky mám velký, jakoze hodně :-( trápí mě to cely život, na operaci ale nepůjdu. Žádnýmu to nevadilo ale je mi jasný ze nějakým klukům se to proste nelíbí. Ani mne ne. Nejradši bych to cely srolovala a nacpala dovnitř ale stejně to hned vyleze :lol: Vždycky mám strach když na mě chlap poprvé sáhne a teď díky tomu jak se neozyva si myslím ze je to důvod.

Nechci asi žádný rady, jen jsem se z toho chtěla vypsat, kamosce se stydím říct “hele asi je konec a dost možná proto ze mám vylezly pysky”… :oops: :lol:

No upřímně spíš vidím problém tady. Něco mi tam nehraje. Takhle „normální“ chlap nemele. Spíš jsou naprogramovaný na " hup na to" a pak se uvidí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:23

No jako nic mu o obličej “nepleska”, vycuhuje tak 0.8mm :lol: jako nemerila jsem to ale proste koukají.

Orální sex jsem ani nechtěla ale tak ono stačí na dotek, a abych se neustále cukala ať na mě nesahá tak to jsem taky už nechtěla dělat.

Jinak komplex jsem si vytvořila spis sama, nikdo mi nic zlého nerekl, můj poslední milenec mi řekl ze ji mám krásnou (a to ani nevěděl ze mě něco trápí.)

Jen si jeho změnu v komunikaci vysvětluji timto. Ze o takového nemám stát je jasne, ale nejak mi to dneska leží v hlavě a trápí mě to

• Citovat
  • Nahlásit
4799
15.10.20 18:29
@Anonymní píše:
No jako nic mu o obličej “nepleska”, vycuhuje tak 0.8mm :lol: jako nemerila jsem to ale proste koukají.

Orální sex jsem ani nechtěla ale tak ono stačí na dotek, a abych se neustále cukala ať na mě nesahá tak to jsem taky už nechtěla dělat.

Jinak komplex jsem si vytvořila spis sama, nikdo mi nic zlého nerekl, můj poslední milenec mi řekl ze ji mám krásnou (a to ani nevěděl ze mě něco trápí.)

Jen si jeho změnu v komunikaci vysvětluji timto. Ze o takového nemám stát je jasne, ale nejak mi to dneska leží v hlavě a trápí mě to

Osobně si nemyslím že to je tím… Ty máš jen z toho komplex, a chceš to na to svést… Jako kdybys měla velkej krivej nos, a druhý den po schůzi už se ti kvůli tomu neměl ozvat.. Na sex jako takový nedošlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
15.10.20 18:29

Možná si mu nevoněla :roll:
Uvidíš jestli se ozve sám…hlavně ho nebombarduj nech to na něm.
Když se neozve, tak se na něj vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
15.10.20 18:30

Boze no, tak mas 2 poradny rizky. Pokud o tebe stoji jako o osobu co vnitrne je v pohode, tak mu velikany vadit nebudou. Zalezi jestli jemu budou pri sexu vyhovovat, ale to jste zatim nezkouseli. Bud v pohode kazdy jsme nejaky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5977
15.10.20 18:31
@Anonymní píše:

Jen si jeho změnu v komunikaci vysvětluji timto. Ze o takového nemám stát je jasne, ale nejak mi to dneska leží v hlavě a trápí mě to

Komplex sis vytvořila a máš ho. Opakuji, sex bych odložila, abych se pak nesžírala takovými myšlenkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9125
15.10.20 18:33

Netlačila bych na něj, třeba opravdu má moc práce a ozve se. Nebuď stíhačka, to chlapi nesnáší daleko víc. A věř tomu, že velikost tvých pysků je naprosto normální, každá to tam dole máme jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
15.10.20 18:35
@Anonymní píše:
Omlouvám se že to bude asi znít blbě, ale…

Poznala jsem jednoho fajn chlapa, randili jsme, nijak nespěchal, asi 5.rande jsme skončili u mě (mezitím denně v kontaktu, přišlo mi že spolu víceméně už chodíme), rikal ze se se mnou ještě nechce vyspat, že není kam spěchat a že to chce jinak než jako “vždycky”…no nicméně jsem skončila naha a udělal mi to pusou aspoň ale dneska se cely den neozyva. Ja mu i volala a rikal ze mi zavolá později ze má moc práce. Nezdá se mi to. Volali jsme si 3× denně klidně.

Nechci asi žádný rady, jen jsem se z toho chtěla vypsat, kamosce se stydím říct “hele asi je konec a dost možná proto ze mám vylezly pysky”… :oops: :lol:

Aha, není kam spěchat a „tentokrát jinak než vždycky“. To zní jako předchystané alibi.

Spíš bych řekl, že bude nějaký problém na jeho straně a indispozici schovává za slušné vychování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama