Nemám na jídlo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
9.5.22 19:23

Nemám na jídlo

Ahoj holky. Jsem na rodičovské dovolené, mám tři děti a pro nejmladší nemám hlídání. Je mi ouzko, protože každý měsíc nevycházím. Chybí nám potraviny. Brigádu se snažím sehnat a však nemám hlídání pro nejmladší, tak nemám moc možností. Prázdno v lednici mám zase. Holky řekněte mi jsem v takové situaci sama? Jste na tom podobně?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2469
9.5.22 19:27

Kolik mas vyzivne od otce a davky a prispevky?

• Nahlásit
15657
9.5.22 19:28
@Samantha09 píše:
Ahoj holky. Jsem na rodičovské dovolené, mám tři děti a pro nejmladší nemám hlídání. Je mi ouzko, protože každý měsíc nevycházím. Chybí nám potraviny. Brigádu se snažím sehnat a však nemám hlídání pro nejmladší, tak nemám moc možností. Prázdno v lednici mám zase. Holky řekněte mi jsem v takové situaci sama? Jste na tom podobně?

Bez se zeptat na socialku na potravinovou banku.

• Nahlásit
35
9.5.22 19:29

@tini výživné bývalý neplatí :/ podávala jsem TO a z dávek mi zůstává cca 3500.

• Nahlásit
4586

Nejsem na tom takto, co otec dětí či potravinová banka?

• Nahlásit
21851
@Samantha09 píše:

Neboj. Holky ti tady poradi.

• Nahlásit
35
9.5.22 19:30

@JancaS84 byla jsem tam. Dali mi jednu kaši pro dceru a jedny těstoviny ;/

• Nahlásit
9200
9.5.22 19:30

Ok, opět žebrání na e-mimi
začni charitou - poptat se na potravinou banku
chodit do Kaufu před zavíračkou a nakoupit za absolutně minimální ceny
zkusit na ÚP dávky hmotné nouze
prostě nevěřím, že v ČR s dávkama na 3 děti nemáš na jídlo - pak bydlíš blbě-draze
radit rodinu asi nemá smysl, že? ale to je základ, tam by to fungovat mělo, zkus obnovit vztahy… rohlík dětem snad -skoro-každá babička/vlastní tetička/strýc dá, ne?
brigáda? darování krve? prodej věcí na market place - máš net-tak tolik chudobná nebudeš - prodej cokoliv- dej věci do zastavárny.. já žila na rodičáku kolikrát z prodejů–
ALE to nesmíš žebrat, to se prostě musíš snažit!!
Jenže ty asi chceš poslat penízky, že…

• Nahlásit
35
9.5.22 19:32

@Lucy75 nežebrám, chci poradit. Internet mám jen kvůli tomu, že ho má majitel zapojený. Pokud byste poradila nějaký přivýdělek, byla bych vděčná

• Nahlásit
846
9.5.22 19:33

Kdepak soudruzky udělaly chybu? :roll:

• Nahlásit
43158
9.5.22 19:34
@Samantha09 píše:
@Lucy75 nežebrám, chci poradit. Internet mám jen kvůli tomu, že ho má majitel zapojený. Pokud byste poradila nějaký přivýdělek, byla bych vděčná

Co jsi dělala před posledním rodičákem?

• Nahlásit
4586
9.5.22 19:35
@Samantha09 píše:
@JancaS84 byla jsem tam. Dali mi jednu kaši pro dceru a jedny těstoviny ;/

Promiň, ale tomu moc nevěřím 🤷🏻‍♀️ Nebudu moralizovat 🤫

• Nahlásit
35
9.5.22 19:35

@Russet kuchařka v závodní kuchyni, už se těším, jak budu moct zpátky nastoupit.

• Nahlásit
11847
9.5.22 19:36
@Samantha09 píše:

Potravinova pomoc od charity. Kontaktuj nejblizsi pobocku.

• Nahlásit
24783
9.5.22 19:37
@Samantha09 píše:
@Lucy75 nežebrám, chci poradit. Internet mám jen kvůli tomu, že ho má majitel zapojený. Pokud byste poradila nějaký přivýdělek, byla bych vděčná
Žebráš. Na případnou brigádu už dopředu odpovídáš, že nemáš hlídání. Zařiď si to hlídání a půjde to. Byla bych ochotná ti pomoci, ale dnešní registrace a okamžitá výmluva na hlídání mi brání. Máš všechno vyřízené, i dávky?
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat