Nemáme rádi léto

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Quinn7
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 4 inzeráty 06.06.15 20:28
Nemáme rádi léto

Ahoj, napadlo mě založit tuhle diskuzi a najít nějakou spřízněnou duši. Takže, najde se tu taky někdo, kdo nesnáší léto? V mém okolí mě nikdo nechápe, tak proto mě zajímá jestli jsem jediná :D. Nejvíc na létě samozřejmě nenávidím vedra. Bydlíme v paneláku, celý den nám sem praží. Teď v půl 9 večer tu mám 26,4 stupnů a vyvětrat nemůžeme, protože venku je pořád víc. Osobně nemám na létu ráda vůbec nic. Koupat se nechodím, na to jsem moc tlustá, neopaluju se, nechci mít rakovinu kůže. Vysedávat někde venku, když je na sluníčku 40 stupňů to vůbec. Léto se v podstatě snažím tak nějak přežít. Najde se tu někdo stejný, nebo jsem vážně jediný exot?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 370 Další »
Reakce:
Křupka1
Závislačka 3648 příspěvků 133 inzerátů 06.06.15 20:35

Taj ja leto celkem rada mam, ale jen kdyz je tak max 20 - 25 °C :mrgreen:. Takovahle vedra nesnasim, jsem v nich protivna i sama sobe.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 06.06.15 20:36

Jo, moje mamka. Už na jaře řeší, že v létě to zas bude děsný :lol: Nesnáší vedra, nemá ráda koupání… No přesně jak píšeš. :mavam:

kaarcuulkaa
Kecalka 324 příspěvků 06.06.15 20:37

@Quinn7 Neboj, rozhodně nejsi jediná. Mám to taky tak. Můj chlap je přesný opak, ten miluje když teploty přesáhnou 30tku :roll:
Já mám ráda jaro, když jsou teploty okolo 20°C

polokoule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.15 20:38

Je, jsi stejna jak ja. Nesnasim cerven, cervenec,srpen.Od rijna ozivam, miluju snih a zimu!

Pipet
Generální žvanilka 24303 příspěvků 06.06.15 20:38

Takhle v paneláku bych ho nenáviděla taky :mrgreen:

Ale jsme ve starém baráku s tlustými zdmi, tak doma je celkem chládek, venku máme kryté posezení, bazén.
Jsem ještě na mateřské, takže nikam vlastně nemusím…
Celé léto se hrošíme ve vodě, když je moc horko, zalezeme si dovnitř.

Až se budu smažit někde v práci, tak stupeň nenávisti značně vzroste :twisted:

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 06.06.15 20:40

@Quinn7 no ja mam leto teda rada, ale pritel teda moc ne :-/ nema rad teplo, slunicko, vodu…je mi to lito, ze si leto tak neuzijem jako jini…:-(

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 06.06.15 20:40

Koupani me nebavi, nad 30 mi prestava fungovat termoregulace a jsem kozsek od kolapsu, nesnasim grilovani a sezeni venku vecer za tmy se vsi tou haveti, ale ve stinu, kdyz nic nemusim, se zmrzlinou jsem ochotna ho tolerovat :lol:
Hlavne proto, ze odpada vecne oblekani deti, mokre boty, mraz, naledi, to nesnasim vic.

Kassy
Závislačka 3302 příspěvků 06.06.15 20:40

Já normálně léto ráda mám, k vodě chodím, i když jsem tlustá, to mě fakt netankuje. Jsem ráda, když můžu chodit v letních šatech a na boso. Ale letos bych si ty třicítky taky ráda odpustila, maximálně 25 stupňů a lehce pod mrakem by mi bohatě stačilo. Jsem na začátku třetího trimestru, čeká mě celé léto s těhotenským pupkem a už teď mám pocit, že to nedávám. Přes den v podstatě nechodím ven, motá se mi hlava, špatně se mi dýchá, po pár krocích jsem unavená… Takže letos taky léto nemám ráda.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 06.06.15 20:40

No co já vídám, tak v mém okolí si většina v létě stěžuje na horko, a v zimě si stěžuje na zimu :lol: já jsem teda opak, horkomil, na plavky jsme tlustá taky, ale horko mi nevadí, vůbec, nesnáším jen zimu :lol:

EMicina
Kelišová 6018 příspěvků 06.06.15 20:40

Dobrý večer, mně teplo a horko nevadí v bytě. Taky panelák, okna na jih, v bytě jsem teplotu nikdy neměřila, v bytě se i za tropických veder cítím dobře, přiměřeně. Někdy odložím i oděv.
Dobře mi za teplého, horkého a tropického léta není v práci. A v autobusech, kterými jezdím z práce. Ani během cesty z práce na autobus po chodníku beze stínu, mi není dobře. V tropických dnech jsem úplně vyřízená. Koupat se moc nechodím. Abych odpověděla zakladatelce - léto nesnáším v práci a cestou z práce.

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.15 20:41

Já mám na létě nejvíc ráda stín a vánek :-D Úplně mě dere ten všeobecný názor podporovaný i médii, že 35°C ve stínu = krásné počasí, kdežto 25°C je ošklivé a zkažené.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 4 inzeráty 06.06.15 20:42

Já miluju zimu a Vánoce. Jinak teploty max do 25. Ale teploty jako jsou například dneska kdy jsme měli na sluníčku kolem 40, tak to fakt nééé. Jsem ráda, že nejsem jediná. Upřímně já už od Silvestra řeším, že zase budu trpět v létě :D. V okolí to nechápe nikdo, všichni se s nadšením smaží a je jim jedno, že se potí jak dveře od chlíva:D Naštěstí rodiče to vidí stejně jako já, takže trpíme společně.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 4 inzeráty 06.06.15 20:44
@CokeLady píše:
Já mám na létě nejvíc ráda stín a vánek :-D Úplně mě dere ten všeobecný názor podporovaný i médii, že 35°C ve stínu = krásné počasí, kdežto 25°C je ošklivé a zkažené.

Jo přesně tak, když sleduju zprávy a tam říkají bude krásně, 35 ve stínu. Tak se ve mě vzteky vaří krev.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 06.06.15 20:45
@Quinn7 píše:
Ahoj, napadlo mě založit tuhle diskuzi a najít nějakou spřízněnou duši. Takže, najde se tu taky někdo, kdo nesnáší léto? V mém okolí mě nikdo nechápe, tak proto mě zajímá jestli jsem jediná :D. Nejvíc na létě samozřejmě nenávidím vedra. Bydlíme v paneláku, celý den nám sem praží. Teď v půl 9 večer tu mám 26,4 stupnů a vyvětrat nemůžeme, protože venku je pořád víc. Osobně nemám na létu ráda vůbec nic. Koupat se nechodím, na to jsem moc tlustá, neopaluju se, nechci mít rakovinu kůže. Vysedávat někde venku, když je na sluníčku 40 stupňů to vůbec. Léto se v podstatě snažím tak nějak přežít. Najde se tu někdo stejný, nebo jsem vážně jediný exot?

tak si kupre do oken termo folie:) my mate v podkrovi baraku kolikrat kolem 35 stupnu, kdyz vetram chytre:D leto je fajn, nemusime se tolik oblikat, hlavne to oceni vicenasobne matky :D nemusime topit, venku je plno ovoce…D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 370 Další »
Váš příspěvek
Reklama