Nemáte to podobné ?

163
31.7.06 11:42

Nemáte to podobné ?

Ahojda. Daneček ( 11m ) je už od pátka nějaký divný. :? Byli jsme na koupálku ( ne poprvé )a od té doby je jak přejetý. Nic mi nechce jíst, ani kojení už mu nejede, zkoušela jsem UM, taky nic, nechutná. Co mu dám k jídlu, sní sotva pár lžičeck, prostě nemá hlad. A vůbec je i nějaký spavý. Nejradši by spal snad každou hodinu. A je dost mrzutý chvílema. Jediné, co by mohl pořád, je čaj. Pořád BRM BRM, snad každých 5 minut, tak furt dostává flašku, ale to je celé. Teplotu neměl, ale připadal mi tak. Nenapadá Vás něco? Takovýhle období jsme ještě neměli.. :cry: Zdraví Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
31.7.06 11:45

A není to těma horkama? Nepřehřál se? Neměl nějaký úpal? Nerostou vám zoubky?
Jaký je obvykle? Dost řádivý? Velká změna by mě asi dost zarazila taky.
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
31.7.06 11:51

Připadá mi to jako úplně typický problém z velkého tepla… asi by nebylo divu, zrovna teď, ne? Pátek byl (nevím, jak u vás), hodně mizerný.
Takže měřit teplotu, nechat v klidu, dávat hodně pít a pozor na nadměrné chlazení, i u problémů z horka snadno škodí :-)
Mrňous (4měs) je z toho taky špatný, je to takový ekvivalent toho, co píšeš :-)) Tu a tam si trochu cucnout, v nevalné náladě pospávat… tady se už ochladilo a je jak znovuzrozený ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
31.7.06 11:52

Re: Nemáte to podobné ?

Obvykle rozhodně takhle spavý není. Řekla bych, že jančí pořád stejně, ale jakoby z posledního. Je takový unavený. Zoubky máme 4 a všechny byly bez problémů. Nevidím, že by mu lezl další. Taky mě napadlo přehřátí, ale že by to trvalo takhle dlouho ? A vždycky jedl hezky a teď skoro nic. Kojení už ho taky nebere, jen ten čaj. No asi ještě chvilku vyčkám, možná zavolám k Dr. :cry: S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
31.7.06 11:54

My chytili lehkou virozu, projevující se večer únavou a horečkou, další dny bez horečky, pak následuje osypání - krupička po těle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
31.7.06 12:21

ahoj

tak nevím jestli jsme se nedomluvily.. V pátek jsme byli na koupáku (ne poprvý) a už od půlky byl protivka, odjížděli jsme okolo 12 … sobota „stála“ za to ---- děcko bledý, umňučený až hrůza… bez teploty..(až večer jsem naměřila 37,1 takže nula nula nic)… jak je pohodář tak furt řval a řval…

Měla jsem strach jestli třeba nemůže mít angínu (známí se kterejma jsme přišli do styku skoro celá rodinka lehli s angínou) protože mi už ani předchozí dny skoro nejed, ač je jinak velkej jedlík.. tak jsem měla strach jestli to od nich nechytl..... do krku mě podívat nenechá… no ale v neděli se to spravilo a dnes už v poho, jí i obědy … ne teda tak moc jako dřív…

a myslím že nám rostou špičáky:o((( protože jakmile jsem začla v puse mazata citrogerepem, tak má evidenteně lepší náladu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
31.7.06 13:20

Moje neteřinka (2 měsíce) měla to samé - byla nevrlá, nechtěla pořádně jíst a byla spavá, ale nechtěla pořádně zabrat. Bratr s přítelkyní se báli, zda není nemocná, ale byla „jen“ přehřátá. Měli od lékařky zakázáno chodit ven během dne a tak s ní chodili na procházky jen v 6 ráno a pak byli doma. Za pár dnů byla neteřinka už v pořádku, ale i přes to když jsou vedra, jsou s ní raději doma a ven chodí jen brzy ráno a večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
31.7.06 13:22

Re: Nemáte to podobné ?

Tak já nevím, jestli je to taky třeba zubama? Teď mi k obědu snědl 4 lžičky, no to je mazec na něho. Ale nezapomněl vypít půl flašky čaje. Tak aspoň že pije. Angína mě ani nenapadla. Snad to brzy přejde, ale můžu říct, že jsem z toho pěkně nervózní :cry: , pořád kňůčí a já nevím, co chce :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.06 14:59

Ahoj,

skús skontrolovať pusinku, či tam nemá nejaké afty alebo zápal… Moje dieťa - síce už má 2roky preč, nejedlo 2 týždne, lebo jej išli stoličky a z toho sa jej vyhodili afty na ďasienkach, takže ju bolela celá pusinka. Mala z toho síce aj vysokú teplotu, ale človek nikdy nevie, u každého dieťaťa sa to prejavuje inak… A doteraz so zúbkami tiež nemala problémy.

Držím palce nech sa z toho rýchlo dostanete.
Crnkapinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
31.7.06 19:56

Ja to taky tipuju za zuby…vetsinou spicaky boli vic nez rezaky a stolicky kdyz lezou tak to je asi nejhorsi. Nasemu klukovi ted lezly zuby 3 tydny nez vylezly................nez mu zacly lezt byl strasne hodne mimco a pak najednu nevrli a furt u prsu.
Pokud nema teplotu a nebo jine priznaky nemoci tak ti zbyva jen cekat co se bude dit dal!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama