Nemiluje mě? Poradíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:31
Nemiluje mě?

Bohužel si myslim, ze otazka je zbytecna. Trapi me to, stydim se za to a chci znat vas nazor. S pritelem jsme se dali dohromady jen kvuli memu tehotenstvi (byli jsme kamaradi a ja po jednom nasem uletu otehotnela). Ze zacatku to bylo ok, sem tam jsme si rekli, ze se mame radi a davali si i pusy apod. Ale ted, posledni rok? Nepamatuju si, kdy jsme se libali, ze me miluje mi rekl asi pred rokem? Nepohladi me, neobejme, nerekne mi nikdy nic hezkeho. :,( nevadilo by mi to, jsem tady pro svou dceru, ale musim rict, ze jsem kvuli tomu posledni dobou smutna a chybi mi to. Kdyz jsem unavena z male, moc by mi psychicky pomohlo, kdyby prisel, dal mi pusu nebo neco hezkeho rekl… snad me chapete, kazdy ve vztahu potrebuje tu lasku… ja zacinat nebudu, uz jsem to zkousela. :,(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:34

Jeste chci dodat, ze me i dost urazi, ze jsem pribrala… i presto ze chodim cvicit a snazim se to dat dolu :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13335 příspěvků 03.01.19 10:34
@Anonymní píše:
Bohužel si myslim, ze otazka je zbytecna. Trapi me to, stydim se za to a chci znat vas nazor. S pritelem jsme se dali dohromady jen kvuli memu tehotenstvi (byli jsme kamaradi a ja po jednom nasem uletu otehotnela). Ze zacatku to bylo ok, sem tam jsme si rekli, ze se mame radi a davali si i pusy apod. Ale ted, posledni rok? Nepamatuju si, kdy jsme se libali, ze me miluje mi rekl asi pred rokem? Nepohladi me, neobejme, nerekne mi nikdy nic hezkeho. :,( nevadilo by mi to, jsem tady pro svou dceru, ale musim rict, ze jsem kvuli tomu posledni dobou smutna a chybi mi to. Kdyz jsem unavena z male, moc by mi psychicky pomohlo, kdyby prisel, dal mi pusu nebo neco hezkeho rekl… snad me chapete, kazdy ve vztahu potrebuje tu lasku… ja zacinat nebudu, uz jsem to zkousela. :,(

Udělala sis dítě s „kamarádem“. Tedy chlapem, co tě měl na příležitostný sex. Bez závazků. Tudíž bych po výrobě závazku očekávala, že se nic extra nezmění.
Můžeš se ho zeptat, že ti to chybí. Ale lásku si nevynutíš…

Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 03.01.19 10:37

A to jsi fakt čekala, že tě bude na rukách nosit, zaplavovat komplimenty. Zůstali jste spolu kvůli dítěti, ne kvůli vaší bezmezné lásce :nevim: prostě tě nemiluje a řekla bych, že to bude čím dál tím horší

pikola
Neúnavná pisatelka 19712 příspěvků 03.01.19 10:44

A jak často mu pusu dáš ty, řekneš mu, že ho miluješ?

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 03.01.19 11:03

A ty ho miluješ?

Adelaiida
Povídálka 30 příspěvků 03.01.19 14:48

V tomto pripade bych take nic neocekavala. Pokud ani na zacatku nebyla ta prava laska po diteti se toho moc nezmeni.. Byla bych rada za dite a sla dal.

nostress
Extra třída :D 14003 příspěvků 03.01.19 20:03
@Anonymní píše:
Bohužel si myslim, ze otazka je zbytecna. Trapi me to, stydim se za to a chci znat vas nazor. S pritelem jsme se dali dohromady jen kvuli memu tehotenstvi (byli jsme kamaradi a ja po jednom nasem uletu otehotnela). Ze zacatku to bylo ok, sem tam jsme si rekli, ze se mame radi a davali si i pusy apod. Ale ted, posledni rok? Nepamatuju si, kdy jsme se libali, ze me miluje mi rekl asi pred rokem? Nepohladi me, neobejme, nerekne mi nikdy nic hezkeho. :,( nevadilo by mi to, jsem tady pro svou dceru, ale musim rict, ze jsem kvuli tomu posledni dobou smutna a chybi mi to. Kdyz jsem unavena z male, moc by mi psychicky pomohlo, kdyby prisel, dal mi pusu nebo neco hezkeho rekl… snad me chapete, kazdy ve vztahu potrebuje tu lasku… ja zacinat nebudu, uz jsem to zkousela. :,(

A řekla jsi mu to?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >