Nemoc před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 15.10.14 16:10
Nemoc před porodem

Ahoj maminky :) měla bych dotaz, máte některá zkušenost s nemocí chvilku před porodem?? Mám pět dní před termínem a mám virózu :( jasně že viróza nic není, ale já se skoro ani neudržím na nohách :,( jak se rodí v tomhle stavu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Inge
Extra třída :D 10957 příspěvků 15.10.14 16:34

Cca 2 tydny pred termínem jsem mela taky nejakou virózu (teplota, nachlazení), tyden pred TP jsem noc nespala, protoze syn privlekl střevní virozu a ja kolem neho běhala. Dalsi noc jsem take skoro nespala, protoze tu strevni virozu jsem chytila ja. Pak jsem se jednu noc vyspala a noc pote rodila. Věřim, ze telo vi, na kdy si porod naplanovat :-).

KaterinaKK
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 15.10.14 16:35

Blbe :( Ja jsem porodila dceru dusledkem strevni chripky v 36+6. Dva dny pred tim jsem temer nespala a temer jsem nic nesnedla. Na prijmu po 12 hodinach kontrakci jsem brecela, jak jseem byla vycerpana. Pak to slo raz na raz. Ovsem po porodu jsem byla nabuzena hormony a mezi pulnoci a 5 rano, kdy jsem sla kojit, jsem nespala. Ted hlavne odpocivej, at jsi fit. Preji dobry porod! :hug:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 15.10.14 16:45

Ja taky byla nemocna chvili pred terminem u dcery. Ale nakonec sem prenasela tak sem se stihla vylecit

petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 15.10.14 16:46

@Inge no to je právě to, syn má tu virózu taky a je to teda mazec :( takže když není doma přítel tak je to dost záhul a moc si neodpočinu, ani vypotit se nemůžu :( @KaterinaKK no taky si říkám, jestli když bych teď porodila, jestli ten porod ze mě ty bacili vyžene, nebo budu chcíplá i po porodu :?

petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 15.10.14 16:48

@Kofolová to já bych nerada přenášela :? syna jsem přenášela týden a byl to dost špatnej porod :,(

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 15.10.14 20:20

9den prenaseni a dalo se to i kdyz to bylo horsi nez rodit ve 38+1 :mrgreen: ale rodit v nemoci tak bych to nerozdychala

petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 15.10.14 20:58

No uvidím jak to bude, dr. říkala, že se to tam pomalu chystá, no nějak to budu muset zvládnout :nevim: ale je mi fakt děsně :( jestli je to kvůli tomu, že jsem těhu i nemocná :nevim:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 16.10.14 15:02

@petulkas moc držím palečky :kytka:

petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 16.10.14 19:25

@Kofolová děkuji :hug: zatím se necítím o moc líp, ale snažím se co to jde, aby mě to rychle přešlo :?

petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 20.10.14 07:43

Tak pořád se mě to nepustilo :(

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 20.10.14 12:23

@petulkas dnes termin co?

petulkas
Závislačka 3073 příspěvků 20.10.14 13:29

@Kofolová jj a vypadá to, že ho přejdu v celku :( :mrgreen:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 20.10.14 13:47

@petulkas kdy jdes na kontrolu? Nebo kdys byla? Nejaky postup?

Inge
Extra třída :D 10957 příspěvků 20.10.14 14:25
@petulkas píše:
@Kofolová jj a vypadá to, že ho přejdu v celku :( :mrgreen:

Hele, jak jsem psala dříve: třeba tělo ví, co dělá, a čeká s porodem, až ti bude lépe :hug:.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >