Začínající porod - ano nebo ne?

5
15.10.14 11:56

začínající porod?? ano nebo ne?

Zdravím chci se zeptat, před chvilkou jsem byla na WC a odešel mi takový průhledný hodně hustý hlen… vypadalo to jako blána nebo co O. o :O je nutné jet do porodnice?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20807
15.10.14 11:58

Hlenová zátka.. Nejezdi nikam. Já bez ní byla týdny. Do porodnice až s pravidelnýma kontrakcema :mrgreen: Nebo při krvácení nebo divných bolestech a tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6141
15.10.14 11:59

Já myslím, že to není nutné, jela bych až odteče plodová voda nebo budete mít pravidelné kontrakce. Asi odešla hlenová zátka. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
15.10.14 12:01

Hlenova zatka. Muze odchazet po castech nekolik dni.

  • Citovat
  • Upravit
7009
15.10.14 12:01

Ne, to byla jen zátka, já rodila čtyři dny po jejím odchodu, ale může klidně odejít i týdny před porodem, ona se tam může dotvořit i nová :jazyk: Takže klid, nožky nahoru a nejančit ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
15.10.14 12:03

Nikam nejezdi. Pravděpodobně to byla zátka, odchází i několik týdnů před porodem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
15.10.14 12:09

@Didii jeste bys mohla napsat, v kolikatem jsi tydnu… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.10.14 12:10

Jsem ve 39 týdnu… takže to mám snad za pár. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
15.10.14 12:11

@Didii tak to bych nejezdila a vyckavala. Ja jsem vsude cetla, ze zatka muze odejit klidne mesic pred porodem, ale u me to byl maly kousek v patek, velky z nedele na pondeli v noci a v pondeli rano se rozjel porod. Do porodnice vyraz do dvou hodin po odtoku vody nebo pri krvaceni nebo pri kontrakcich po 5 minutach.
Drzim palce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.10.14 12:12

Díky :) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
15.10.14 12:14

@Didii hlenová zátka… mně odešla ve 35tt, rodila jsem vyvolávaně ve 41tt :-) takže nikam nejezdi ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1394
15.10.14 12:23

Mě zatka začala odcházet v utery ráno, a ve středu v 11 večer byla malá na světě. Ale tohle je fakt u každého jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
15.10.14 12:29
@smudlik.esta píše:
Mě zatka začala odcházet v utery ráno, a ve středu v 11 večer byla malá na světě. Ale tohle je fakt u každého jinak.

Jojo, mě zase neodešla před porodem ani u jednoho. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
monuline
15.10.14 12:33

@Fima Mne taky ne :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
12330
15.10.14 12:40

@Didii počkej na kontrakce nebo vodu. Mě odešla až když sem se začala otevírat, u obou porodů :) takže to může být klidně dnes a nebo až za dva týdny. Tak hlavně klid a odpočívat. Kdyby se ti cokoli nezdálo, tak samozřejmě do porodnice :hug: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková