Nemocnice Motol - dětský koutek?

1061
18.3.16 17:08

Nemocnice Motol-dětský koutek?

Dobrý den, jdu se synkem na vyšetření do Motola-je tam prosím k dispozici nějaký dětský koutek, případně kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

157
18.3.16 17:12

My jsme zrovna dnes byly v Motole na dětské chirurgii a tam dětský koutek byl - pár stolečků a židliček, viděla jsem tam i nějaké knížky a pár hraček, ale dcera je na to ještě moc malá, tak jsem to blíž nezkoumala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
18.3.16 17:16

@sofie1974
Já jezdím se synem na chirurgii, ta je v prvním patře dětské části a pak na nějaké odd. do pátého patra a myslím, že u obojího byly dětské koutky. Ale ta odd. si lidi vyvolávají, takže nelze čekat na jiném patře. Ale byla jsem i v očk. centru a také tam měli stoleček pro děti. Předpokládám, že v té dětské části jsou na to zařízení jak jen to jde. Zas tak zběhlá tam nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
18.3.16 17:31

Dětské ORL má dětský koutek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6349
18.3.16 17:43

My chodíme na plicní a tam je taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2628
18.3.16 18:40

Záleží kam jdete. Ortopedie nemá, chirurgie má, nefrologie má. Ale jedná se většinou o pár stolečků a hraček/knížek. Koutek jako takový má vždy to specifické oddělení, ale to byste museli být hospitalizovaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
18.3.16 19:09

Jdeme na antropologii-2. patro, dětská část. A ještě dotaz-jak tu dětskou část najdu? je to nějak popsané? Byla jsem v Motole už před řadou let a dost jsem tam bloudila:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23852
19.3.16 20:00

@sofie1974 antropologie je na poliklinice v 2. patře. Pokud pojedete výtahama od kartotéky, tak musíte jakoby za výtahy, cca 5. dveře, tam nic nebylo (jako dětský koutek). nějaká malý kouteček je na 2. patře polikliniky právě od výtahů dopředu, přes čtvercovou halu dál do chodby, až skoro na konci chodby (tam jsou odběry a před nima).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18237
31.1.17 17:17

Ahoj maminky, chtela bych se zeptat na detsky koutek - je tam nejaky centralni? Doprovazime clena rodiny na vysetreni a predstava, ze tam cekam s ditetem 4h me nejak netesi. Tak jestli budem obihat oddeleni a vsude si chvili pohrajem nebo je moznost nekam zalezt. Urcite cas zabijem i navstevou obcerstveni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4052
31.1.17 17:48
@LindaPraha píše:
Ahoj maminky, chtela bych se zeptat na detsky koutek - je tam nejaky centralni? Doprovazime clena rodiny na vysetreni a predstava, ze tam cekam s ditetem 4h me nejak netesi. Tak jestli budem obihat oddeleni a vsude si chvili pohrajem nebo je moznost nekam zalezt. Urcite cas zabijem i navstevou obcerstveni :)

Ahoj, dětský koutek najdeš v 10 patře lůžkové části pro děti. Lůžková část je zadní trakt komplexu pro děti, přední je poliklinika. Bufet k občerstvení je v přízemí budovy, docela solidně zásobovaný. Dětská herna v tom 10.patře je volně přístupná. Dojedeš tam přímým výtahem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5836
31.1.17 18:56

@LindaPraha na vetsine oddeleni maji „detsk koutek“ nejake misto s par hrackama, zidlema a stolkem nebo tak. Bohuzel ted je vse v luzkove casti, tak je tam dost zmatek. Dejte si dost casu, abyste nasli, kam jdete. Obzvlast, jestli jdete s kocarem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18237
31.1.17 19:24

@Demi @Ornwen diky moc, zamerime se na tu luzkovou cast, kdyz je pristupna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu