Nemůžu dodechnout

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2199
25.1.13 22:54

Většinou tyhle dechove problemy jsou psychickeho razu:-) z vlastni zkusenosti:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
25.1.13 22:55

Může to být zablokovaná páteř, může to být psychické, nebo se tak projevuje astma… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
25.1.13 23:04

Astma si myslím, že nééé…je teda fakt, že mám za sebou dvě dost dlouhá a silná nachlazení a pořád jsem dost zahleněná…spíš mám úplně fobii, aby to nebylo od srdce…ale tou fobií asi takovýmhle problémům moc nepomáhám, co :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
25.1.13 23:10

Jinak ty záda, mě fakt bolí dost…sem tam si beru na noc myolastal, je to na úvolnění svalstva zad a ráno je to pak ok, i přes den, ale zlobit to začne zase odpoledne a k večeru…možná jakoby už poté námaze, kdy malého zvedám a navíc, jak se to ozve, tak už se na to i soudtředím a to už asi zase pracuje ta psychika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
26.1.13 00:00

Tohle taky mívám, ráno se s tím probudím…nemůžu dýchat, jakoby mě něco při nádechu probodávalo plíce, nemůžu se ohnout. Někdy to přejde samo ale třikrát jsem s tím byla u doktorky, protože déle jak den s bolestí nevydržím…rozmasíruje mi to a vždycky říká jak mám zrasovaný záda :zed: Samo, si to nechá dobře zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31689
26.1.13 00:03

Tím dodechnout, to je jako myšleno pořáně se nadechnout? To jsem měla v létě, hlavně po návratu od moře, a diagnostikovali mi astma. Nebo myslíte něco jiného? Omlouvám se za stupidní dotaz :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
26.1.13 12:37

No, píšeš, že nemůžeš dodechnout - astma se projevuje jak tím, že se pořádně nenadechneš, tak tím, že máš pocit, že pořádně nevydechneš, může se vytvořit i z alergie…
A ty záda to bývají ve chvíli, kdy když se nadechneš, tak při nejvyšší hladině vzduchu, kterou jsi schopná nasát, tě píchne v zádech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31689
26.1.13 13:01

@Grapefruitik já se právě nemohla úplně nadechnout jak bych potřebovala, a záda to nebyly, protože nejhorší jsem to měla hned po návratu z dovolený, a při změně prostředí(z Prahy do jižních čech ke známým na týden. tam jsem se v noci dusila skoro :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
26.1.13 20:24

Můžeš být na něco alergická a to to může spouštět…zajdi si na alergo, a tam ti povědí víc:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.15 05:56

Ahoj holky, jdu si pro radu a uklidneni :kytka: Uz nekolik tydnu mam pocit, ze se nemuzu poradne nadechnout ani vydechnout, jako bych byla v uzavrene bubline, ve ktere neni zadny kyslik a ja nemam co dychat… Obcas me to drazdi k mirnemu kasli, citim jakoby se mi dech „zasekaval“. Zacala jsem chodit na rehabilitace s krcni pateri, toto se ale nezlepsuje. Stava se mi to hodne casto, i nekolikrat denne, kdekoliv, doma, venku, na navsteve, v aute… Takze alergii vylucuji, i kdyz alergik jsem (vzhledem k tomu, ze mame po pylove sezone, ze). Striknu si vzdy ventolin, ale necitim po nem ulevu. Spis mi prijde, ze ho neumim spravne vdechnout, ze ho do plic nedodechnu :nevim: Myslite, ze je to projev astmatu nebo psychika?? :(

• Citovat
  • Nahlásit
9949
1.12.15 06:59

Může být obojí, konkrétně u mě to bylo astma, ale nepopírám že tam nebyl i jistý podíl na psychice. Pro tvojí jistotu bych zašla k dr, pokud Ti astma vyloučí tím, budeš mít „klid“, pokud ti ho potvrdí dají ti na to něco a když se ti budeš špatně dýchat, pomůže ti to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14475
1.12.15 07:27

U mě to je psychického rázu, trápí mě to již téměř dvacet let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13927
1.12.15 09:50

Ja mela neco podobneho ze zablokovanych zad. Pomohly masaze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.15 09:56

U mě to bylo ze zablokovaných zad po lehkém úrazu, tři měsíce jsem se trápila, nemohla ani pořádně mluvit, jak jsem se zadýchávala, můj lékař si to s úrazem nespojil, posílal mě na plicní, málem mě léčili na astma, které nemám… Až kámoška měla nápad, jestli to nesouvisí s tím úrazem a jestli jsem se nesekla v zádech… navštívila jsem fyzioterapeuta, ten mě „srovnal“ a svět byl zase krásný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25195
1.12.15 10:13

Tak kdyby to bylo čisté astma, Ventolin by pomohl..Napadá mě bud plicní infekt (zánět) nebo od páteře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat