Nemůžu dodechnout

Anonymní
25.8.12 17:34

nemužu dodechnout

Dobrý den chci se zeptat hrozně špatně se mi dýchá jakoby nemužu dodechnout, přijde to na mě ale až k večeru chodím ted na rehabilitace se zádama prej jeto od toho :nevim: Máte někdo podobný problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
zrzana2
25.8.12 17:39

Mela jsem..byl to skriply nerv pod lopatkou a ma to dost lidi

• Citovat
  • Nahlásit
589
25.8.12 17:56

Ahoj, tak já jednou při nedodýchávání jela na pohotovost, protože jsem měla pocit, že se dusím :nevim: dali mi magnesko kapačky a magnesko domů, nakonec zjistili, že trpím latentní tetánii :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17671
25.8.12 18:14

Trpívám na to hodně - buď je to páteří nebo nervama. Mně se to stává hlavně když jsem nervozní, to pak lapám po dechu jako cvok, než se mi povede dodechnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pce
13873
25.8.12 19:09

Já jsem také měla problém dodýchnout…mudr mě napsala rehabilitici s hrudní páteří a nakonec to bylo psychikou…nervového původu, prostě jsem si to vsugerovala a myslela na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5misa6
25.8.12 19:36

Tak mě, že nemůžu dodechnout, přišli na úzkostní deprese.

• Citovat
  • Nahlásit
17671
25.8.12 19:47
@levmah28 píše:
Tak mě, že nemůžu dodechnout, přišli na úzkostní deprese.

jj, to je časté.

@Pce - to je přesně ono, čím víc na to člověk myslí, tím víc dýchá a víc to nejde (já se snažím dodechnout zíváním a pak vypadám jako nevyspaný idiot :oops: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pce
13873
25.8.12 20:28

Jj taky mi diagnostikovali úzkost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
soslik1
25.8.12 20:30

Já to mívám, když se mi kousnou záda. Musím pak chodit na injekce a trvá to třeba i několik dní, kdy se nemůžu pořádně nadechnout - jen povrchně.

• Citovat
  • Nahlásit
4674
26.8.12 08:28

Já jsem to měla před otěhotněním skoro půl roku, předtím cca 3 měsíce, já to měla od nervů a taky od toho, že jsem se na to hrozně pořád soustředila, takže jsem si to zpětně vyvolávala.

Ale pak jsem se nějak uklidnila, možná to přišlo s pořízením psa, nebo tím, že jsem otěhotněla a najednou koukám a je to fuč :) Přeju aby to brzo zmizelo, vím jak to může být otravné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.12 09:13

@andreiika No já mám už 9 měsicu po porodu :-) Je to hrozně nepříjemné ale musím to zvladnout snad ty rehabilitace pomužou :-) Jinak všem moc děkuju za odpoved :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Kiki03
26.8.12 09:17

Až ted semm si všimla že píši anonymně tak se omlouvám :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1
26.8.12 23:25

Achoj, chtěla bych se zeptat, jestli při tom nedodýchnutí máte bolest nebo tlak na hrudi. Jsem 16 měsíců po porodu a mám dost často bolesti zad a tlak na hrudi a občas nemůžu také dodýchnout. nevím jestli je to od páteře nebo psychické. Mám také úzkostné stavy. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pce
13873
6.9.12 16:57
@zwezwe1 píše:
Achoj, chtěla bych se zeptat, jestli při tom nedodýchnutí máte bolest nebo tlak na hrudi. Jsem 16 měsíců po porodu a mám dost často bolesti zad a tlak na hrudi a občas nemůžu také dodýchnout. nevím jestli je to od páteře nebo psychické. Mám také úzkostné stavy. :(

jj mě bolelo za hrudní kostí…ale to k tomu patří, takže bych řekla že to máš psychické :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
25.1.13 22:52

Ahoj děvčata, oživuji tuto starou diskuzi…mám teď tyto potíže asi týden, nemůžu jakoby dodechnout nebo se i z hluboka nadechnout, jakoby se zadýchávám při mluvení, mám i divné tlaky a takové "harašení na hrudníku, ani to neumím pořádně popsat…není to poprévé co tyto potíže mám…ale cítím právě hodně záda v oblasti hrudní páteře a přechodu krční páteře…nicméně mám těsně před menstruací a mám pocit, že je to fakt k nevydržení, věřím, že to mám od páteře (syn rok a půl má 11 kilo a bydlíme ve 4. patře bez výtahu) a taky od vypětí a stresu na mateřské a v práci…ale potřebuji uklidnit a taky Vaše zkušenosti třeba s tou menstruací, prostě to trochu přičítám PMS syndromu…díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama