Nemůžu dodechnout

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
33
1.12.15 20:07

@vegiska milá vegisko, to co popisuje, vypadá jako astmatické potíže. Zajdi k praktickému lékaři pro doporučení na nejbližší plicní ambulanci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
1.12.15 20:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu a uklidneni :kytka: Uz nekolik tydnu mam pocit, ze se nemuzu poradne nadechnout ani vydechnout, jako bych byla v uzavrene bubline, ve ktere neni zadny kyslik a ja nemam co dychat… Obcas me to drazdi k mirnemu kasli, citim jakoby se mi dech „zasekaval“. Zacala jsem chodit na rehabilitace s krcni pateri, toto se ale nezlepsuje. Stava se mi to hodne casto, i nekolikrat denne, kdekoliv, doma, venku, na navsteve, v aute… Takze alergii vylucuji, i kdyz alergik jsem (vzhledem k tomu, ze mame po pylove sezone, ze). Striknu si vzdy ventolin, ale necitim po nem ulevu. Spis mi prijde, ze ho neumim spravne vdechnout, ze ho do plic nedodechnu :nevim: Myslite, ze je to projev astmatu nebo psychika?? :(

To co popisujete je nejspíš od páteře. Skříplí nerv plic způsobuje přeně takové potíže s dýcháním, plíce dokáží pracovat jen omezeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.17 22:46

Prosim o radu.
Zrovna jsem usinala, kdyz me prepadl pocit, ze nemuzu dychat a dusim se. Rychle jsem vstala a rozchodila to, ale je mi ted hrozne zle a mam strach jit spat. Taktez se lecim se zadama a posledni 3 dny cvicim intenzivneji. Pomuze mi vzit si treba prasek na noc? Nebo jak si ulevit a dat se do klidu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 07:18

@Detsa a bylo to od zad? Jak ses toho zbavil?
Ja dnes spala asi 3 hodiny a vzbudila jsem se se strasnym praskanim v kostech celeho tela. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 10:14

@Detsa nepopiram, ze nemam rozhozenou psychiku, ze. Kdyz mam od porodu problemy s pateri.. :roll:
Ale odmitam na to brat antidepresiva. Ty ses toho nejak zbavil nebo to odeslo samo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 10:35

@Detsa prave, ze podruhe. Ja to prisuzuji tem zadum a uz bych se toho rada zbavila. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 19:59

@Detsa mam s nema problem uz od tehotenstvi, furt jsem poskripana, zablokovana. Byla jsem u mudry a mam skriply nerv v zadech - mam brat Biofenac, neco na bolest a pri pocitu, ze nemuzu dychat Lexaurin. 8o Nasrat. To proste jist nebudu. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 20:10

@Detsa jojo, k neurologovi dochazim - mam predepsane rhb, ale proste na me nezabiraji. :( Tak chodim na soukr. fyzio a sice pak par dni cela bolim, ale uleva je to strasna. Jenze chvilkova. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 20:26

@Detsa a odkud prosim je?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.17 20:31

@Detsa to mam hoooodne z ruky. Ale dekuju ti. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit