Nemůžu najít kamarádku

Anonymní
10.5.21 18:27

Nemůžu najít kamarádku

Ahoj, prosím anonym, nebo smazat. Nemuzu najít kamarádku, mám dvě děti, manžela, jsem slušná, nepiju, nekouřím, tvrdé drogy jsme nikdy nezkusila, ale prostě taková ta pravá kamarádka zatím nepřišla a myslím, že v mém věku ani nepřijde :? (26) na hřišti se mi to nepodařilo, v práci taky ne, z té mé i vyhodili kvůli Covidu, tady jsme to zkoušela též… Je tu někdo kdo je sám a sám zůstal?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3954
10.5.21 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym, nebo smazat. Nemuzu najít kamarádku, mám dvě děti, manžela, jsem slušná, nepiju, nekouřím, tvrdé drogy jsme nikdy nezkusila, ale prostě taková ta pravá kamarádka zatím nepřišla a myslím, že v mém věku ani nepřijde :? (26) na hřišti se mi to nepodařilo, v práci taky ne, z té mé i vyhodili kvůli Covidu, tady jsme to zkoušela též… Je tu někdo kdo je sám a sám zůstal?

Nejlepší kamarádky mám ze školy, v dospělém věku mi přijde že lze taky navazovat vztahy, ale když někdo „zná tvou historii“, tak je to takové důvěrnější a hlubší :nevim: Až se úplně rozvolní, zkusila bych nějaký koníček, třeba se někdo objeví tam, kdo bude na stejné vlně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
10.5.21 19:03

Poslední kamarádku jsem potkala za covidu v dešti v lese. Venčily jsme tam děti. Prostě ta situace byla oboustranně tak pitomá, že nás to sblížilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
16.5.21 11:27

Ahooj, taky se rada seznamim. Zkousim to tady uz dlouho, protoze nemam kolem sebe moc těhotných a maminek zatim vubec. Ja jsem v očekávání a jsem ze Zlínského kraje, tak napis odkud jsi?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat