Nemůžu se zbavit EX

76
4.5.20 23:45

Nemůžu se zbavit EX

Ahoj Všem, už se dlouho trápím se svým ex. Před rokem a půl jsme se rozešli po 4 letech vztahu, kvůli jeho kolegyni z práce, dokonce když jsem se šla stěhovat tak to prasklo, protože slečna odešla chvíli přede mnou než jsem přišla, já se neudržela dala mu facku ta se mi vrátila a já skončila na pohotovosti, a to podal rozchod slovy, že neví co chce…Když jsem se po 4 měsících díky “krátké romanci” s kamarádem z toho dostala, a to jsem od známých dostávala info, co on a ta jeho, tak ona ho kopla a on dolezl, dokonce mi cca měsíc po rozchodu jak na běžícím pásu začal likoval fotky na socialnich sitich, a jednou za měsíc napsal, ale debata to byla zasadne o nicem…potom co prilez, tak me zrovna skoncila romance s kamaradem a zacala jsem travit cas s ex, spali jsme spolu, jezdili na vylety, prespaval u me, a takhle to trvalo 7 mesicu oficialne jsme spolu nechodili, ja si v ty dobe chodila na randicka ze seznamky. Po 7 mesicich jsme se kvuli necemu pohadali a 14 dni jsem o nem nevedela, pak jsem mela operaci hned mi po ni psal, psali jsme si tyden, pak si volali a vypadlo z nej, ze ma novou pritelkyni. Ja si pobrecela, ale druhy den jsem byla v pohode, doslo mi, ze mu to preju, a ze mi nejde o nej, ale ze mi chybi vztah. Ted jsou to uz 2 mesice, a EX i presto ze ma pritelkyni, prijede sem tam ke me na kafe, hrajem hry, namontuje neco v byte.. a ja mu prvni nepisu a on pise obden: co delas holko? Apod…pise mi roztomile, jako kdyz byl se mnou…ted furt pise, ze mi chce privest zmrzlinu kdyz jsem smutna holka…ja z toho chytam depky, ze jsem si ho neudrzela, a pak jdu ven s nejakym muzem a vim ze jsem odtazita a rande stoji za nic… nvm co delat…rikam si jsme dospeli nebudu si ho zablokovat na socialnich sitich…bojim se ze takhle si nikoho nenajdu…je mi 26 a rada bych se uz usadila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4474
5.5.20 00:32

Nestýkat se. Co jiného. Ale pokud se vzájemně fackujete, tak k sobě nejspíš patříte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25648
5.5.20 01:41
@Anibuod píše:
Ahoj Všem, už se dlouho trápím se svým ex. Před rokem a půl jsme se rozešli po 4 letech vztahu, kvůli jeho kolegyni z práce, dokonce když jsem se šla stěhovat tak to prasklo, protože slečna odešla chvíli přede mnou než jsem přišla, já se neudržela dala mu facku ta se mi vrátila a já skončila na pohotovosti, a to podal rozchod slovy, že neví co chce…Když jsem se po 4 měsících díky “krátké romanci” s kamarádem z toho dostala, a to jsem od známých dostávala info, co on a ta jeho, tak ona ho kopla a on dolezl, dokonce mi cca měsíc po rozchodu jak na běžícím pásu začal likoval fotky na socialnich sitich, a jednou za měsíc napsal, ale debata to byla zasadne o nicem…potom co prilez, tak me zrovna skoncila romance s kamaradem a zacala jsem travit cas s ex, spali jsme spolu, jezdili na vylety, prespaval u me, a takhle to trvalo 7 mesicu oficialne jsme spolu nechodili, ja si v ty dobe chodila na randicka ze seznamky. Po 7 mesicich jsme se kvuli necemu pohadali a 14 dni jsem o nem nevedela, pak jsem mela operaci hned mi po ni psal, psali jsme si tyden, pak si volali a vypadlo z nej, ze ma novou pritelkyni. Ja si pobrecela, ale druhy den jsem byla v pohode, doslo mi, ze mu to preju, a ze mi nejde o nej, ale ze mi chybi vztah. Ted jsou to uz 2 mesice, a EX i presto ze ma pritelkyni, prijede sem tam ke me na kafe, hrajem hry, namontuje neco v byte.. a ja mu prvni nepisu a on pise obden: co delas holko? Apod…pise mi roztomile, jako kdyz byl se mnou…ted furt pise, ze mi chce privest zmrzlinu kdyz jsem smutna holka…ja z toho chytam depky, ze jsem si ho neudrzela, a pak jdu ven s nejakym muzem a vim ze jsem odtazita a rande stoji za nic… nvm co delat…rikam si jsme dospeli nebudu si ho zablokovat na socialnich sitich…bojim se ze takhle si nikoho nenajdu…je mi 26 a rada bych se uz usadila…

Vraž mu facku. To váš definitivní rozchod uspíší. Nezvi ho k sobě, neodepisuj. Ono ho to bavit přestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3724
5.5.20 02:25

Odrizni ho, buď nějakou dobu sama ať si vše ujasnis. Nahanet chlapa za chlapem není řešení. Proč by si nikoho nenašla? Na mě se snoubenec vykašlal pár týdnů před svatbou a bylo mě skoro 30. Teď mám manžela a krásný 2 děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
5.5.20 02:40

Podle názvu diskuze jsem čekala, že se ho snažíš zbavit a on se na tebe pořád lepí. Podle úvodního příspěvku se na sebe lepíte navzájem.
Asi budeš muset udělat nějaká rozhodnutí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20890
5.5.20 06:51

Ahoj. Zda se mi, ze se predvadis (i sama pred sebou), v jake jsi pohodě, ale vubec nejsi. Dokud jsi mladá a o neco ti jde, nikdy nedelej kamosku s výhodami, protoze jakmile si ten tvuj kamos najde vztah, tak tebe to zpetne presne takhle zdrti :nevim: je to zasah do sebevedomi, s tebou vztah nechtel a s jinou jo, i kdyz vypisuje a lehce vypomuze. Urcite mu nedelej milenku. Normalne ten konec odtruchli a pak potkas nekoho lepsiho :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
5.5.20 06:52

@Anibuod asi prvotně, nauč se mít ráda sama sebe… partner není od toho, aby ručil za tvoje štěstí nebo obstarával zábavu… zkus zjistit, co tě nejvíce baví a tomu se začít věnovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4063
5.5.20 07:06

Diskuze by se měla jmenovat „Nechci se zbavit ex“.

Zbavit se ho můžeš, ale musíš chtít. Když nechceš, tak se ho holt nezbavíš. Jednoduché. :nevim:

Ty se hrozně bojíš být alespoň chvíli jen sama se sebou. Proč? :nevim:
Tvůj ex je idiot, není o co stát. Až si to konečně uvedomíš, plus to, že tvoji hodnotu neurčuje, jestli si zadaná nebo ne, tak se konečně nadechneš. Do té doby se v tom budeš neustále plácat.

Je to jen na tobě, tady totiž víc než jinde platí, jaké si to uděláš… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
5.5.20 07:27

Prijde mi, ze ho mas proste rada, moc. Chce to jeste jednou si s nim namlatit usta, aby ti definitivne dosli, ze to nejde, nema smysl s nim byt.
Vrat se k nemu, budte spolu. Bude to skvele a bude to strasne, nabrecis se moc, ale das tomu sanci, lasce. Ber to jako posledni sanci, stejne se od nej neumis odtrhnout. A kdyz to nevyjde, vymaz si ho uz pak z hlavy, zablokuj a jdi dal. Jinak si kvuli nemu znicis zivot a zbytecne, on za to nestoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
5.5.20 07:28
@Trojlístek píše:
Nestýkat se. Co jiného. Ale pokud se vzájemně fackujete, tak k sobě nejspíš patříte.

Nikdy jsme se ve vztahu za 4 roky nemlatili…ono kdyz vas nekdo po 4 letech vztahu kopne, jeste k tomu “skoro” pred svatbou a prijdete se stehovat a tam byt celej po znamkach sexu a jeste se vam vysmeje do obliceje tak se neudrzite a v emoci tu facku date, spis ex byl srab a vratil mi ji taky a pokracoval ranama do bricha apod…zpetne toho litoval, a me stve, ze ani tohle me neprobralo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
5.5.20 07:31

@rejžička on ke me dolez po 4 mesisich po rozchodu, byli jsme jak kdybysme spolu chodili, ted ma opet pritelkyni, a vcera mi psal jak me ma rad a ze mu na me zalezi, ze ma pocit, ze je mezi nami pupecny snura kterou nedokaze odstrihnout…ja mu napsala jestli je normalni ze si se mnou vypisuje, kdyz ma pritelkyni, navic ex se bavi s mou sestrou a bratrancem a rekla jsem mu jestli mu to neni blby, vuci aspon jeho pritelkyni a on ze v tom nevidi problem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
5.5.20 07:32

@Ms.Ragdoll sama jsem rok a pul, stve me, ze jsem si ho nechala pripustit zase k telu…diky romanku s kamosem jsem z toho byla venku…ex jsem napsala at si me zablokuje na socialnich sitich, ze ja uz takhle nemuzu a sama ty koule na to to udelat nemam, a on ze nevidi duvod a chce si se mnou psat a bavit se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
5.5.20 07:34

@Petrusska007 venuju se od rozchodu behani, ale ted po operaci jeste nemuzu, ja uz ani nejsem na seznamce, dokonce se mi libi doktor co me operoval, uz mesic mu chci napsat a pozvat na kavu, ale nemam ty koule a furt otravuej ex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
5.5.20 07:36

@PaníKadrnožková asi jsi spatne pochopila, ja s Ex 4 roky zila, planovali jsme i svatbu…nechal me kvuli kolegyni z prace, pak dolezl, vidali jsme se, sem tam spolu spali, pak si nasel novou pritelkyni, spolu uz nespime, jen se sem tam stavoval na kavu, aktualne furt vypisuje kazdy den, ja nemam koule ho zablokovat, a ani moje sestra s bratrancem, sestra ta se s nim vida, a bratranec si s nim pise, a kdyz jsem ex rekla ze to neni normalni uz i vuci jeho pritelkyni tak mi rek ze v tom nevidi problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
5.5.20 07:38

@ @JancaS84 od ledna to nenahanim, nemam naladu ani, nahanela jsem to vlastne kvuli pratelum a rodine…furt jsem poslouchala kecy jak jsem sama, posloucham i ted, ale uz jsem se pres to prenesla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama