Jak vzrušit partnera, který má nízké sebevědomí?

Anonymní
4.5.20 13:18

Jak vzrušit partnera?

Se svým partnerem jsem půl roku. Zatím spolu nebydlíme a jsme oba momentálně docela dost pracovně vytíženi. Tudíž se vídáme sice tak obden, ale za to jen na 1-3 hodiny. A teď k věci. Spali jsme spolu za celou dobu opravdu jenom párkrát. Problém je v tom, že přítel má co se týče sexu velmi nízké sebevědomí, bývalá manželka s ním nechtěla spát. Můžu ho vychvalovat jak chci, ale má zafixované, že prostě nedokáže ženu uspokojit..Když má k něčemu dojít, je pořád hrozně nervózní (zvlášt když ví, že někam spěchá..) a od toho se odvíjí problém s erekcí (podotýkám, že to není problém věku, ani zdraví, ale psychického rázu). Máte některá zkušenost s nějakými „neagresivními způsoby“ jak muže trochu víc povzbudit-nabudit k akci, aby začal sám..myslím něco jako feromony ve voňavce a podobně?.. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1384
4.5.20 13:25

...

Jaképak voňavčičky? Prostě se o něj malinko otři a pak ho chytni za péro, to snad vzruší každého. A opakuj mu dokola jak je úžasnej, to taky chce každý slyšet. A až to spolu budete dělat, tak zahraj malinko divadýlko, jaký je chlapák a jak jsi z něho hin. A bude vykurýrovanej líp než v Piešťanech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2321
4.5.20 13:30

@Tecumseh Souhlasím, jen bych ještě doplnila ať si na sebe uděláte čas, třeba hezký večer, kdy nebude nikam spěchat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
4.5.20 13:33
@Anonymní píše:
Se svým partnerem jsem půl roku. Zatím spolu nebydlíme a jsme oba momentálně docela dost pracovně vytíženi. Tudíž se vídáme sice tak obden, ale za to jen na 1-3 hodiny. A teď k věci. Spali jsme spolu za celou dobu opravdu jenom párkrát. Problém je v tom, že přítel má co se týče sexu velmi nízké sebevědomí, bývalá manželka s ním nechtěla spát. Můžu ho vychvalovat jak chci, ale má zafixované, že prostě nedokáže ženu uspokojit..Když má k něčemu dojít, je pořád hrozně nervózní (zvlášt když ví, že někam spěchá..) a od toho se odvíjí problém s erekcí (podotýkám, že to není problém věku, ani zdraví, ale psychického rázu). Máte některá zkušenost s nějakými „neagresivními způsoby“ jak muže trochu víc povzbudit-nabudit k akci, aby začal sám..myslím něco jako feromony ve voňavce a podobně?.. 8)

No, jestli důvodem toho, že je jeho manželka už manželka bývalá, nebylo spíše to, že on byl sexu neschopný, než že by ona s ním nechtěla spát. Ale to víš, on Ti pravdu taklhe neřekne. Rozejdi se, dokud je čas, ať tu pak nezakládáš za dalšího půl roku témata, co dělat, že přítel nechce vůbec sex a máte ho jednou za měsíc až dva, a to musíš ještě začít sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
4.5.20 15:44

Jestli to spíš místo nízkého sebevědomí nebude tím, že je to neschopný imbecil.. Na tohle bych nervy neměla.. Chlap má být chlap.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
4.5.20 17:34

Vy jste tedy vážně skvělé holky :) :) :). Chlap může být chlap, jaký chce, ale pokud ho bude manželka neustále shazovat, tak mít sebevědomí moc vysoké nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
4.5.20 17:38
@Anonymní píše:
Se svým partnerem jsem půl roku. Zatím spolu nebydlíme a jsme oba momentálně docela dost pracovně vytíženi. Tudíž se vídáme sice tak obden, ale za to jen na 1-3 hodiny. A teď k věci. Spali jsme spolu za celou dobu opravdu jenom párkrát. Problém je v tom, že přítel má co se týče sexu velmi nízké sebevědomí, bývalá manželka s ním nechtěla spát. Můžu ho vychvalovat jak chci, ale má zafixované, že prostě nedokáže ženu uspokojit..Když má k něčemu dojít, je pořád hrozně nervózní (zvlášt když ví, že někam spěchá..) a od toho se odvíjí problém s erekcí (podotýkám, že to není problém věku, ani zdraví, ale psychického rázu). Máte některá zkušenost s nějakými „neagresivními způsoby“ jak muže trochu víc povzbudit-nabudit k akci, aby začal sám..myslím něco jako feromony ve voňavce a podobně?.. 8)

Udělejte si nějaký hezký víkend. To žijete každý u rodičů anebo jste oba ve vztahu? Jinak nechápu, proč spolu vůbec nejste. Tyhle závody jsou na nic. Chlapovi se ani nedivím, že to jeho psychika neutahne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
4.5.20 18:43

Tak už přesně vím proč můj manžel měl problémy, chlap na byt chlap to je debilita, já hledala cestu k manželovi 2 roky mohla jsrm dělat všemožné a větší naléhání měli opačný efekt, poté se to krásné zlomilo kort po 1 sexu kdy se konečně dostal do mě, byl to uzo pocit, teď jsme spolu 6 let máme krásnou 7 měsíční holčičku, a manžela vzrusi už jen líbání, do dnes nevím co mu kdo udělal nebo co se stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama