Muž posedlý jinou ženou

Anonymní
3.5.20 22:52

Muz posedly jinou zenou

Dobry vecer, jdu se poradit jak se vyporadat s moji situaci… Kdyz jsme si s manzelem pred 9 lety zacali, byli jsme oba velmi mlady a manzel byl zamilovany do jine, nakonec jsme skoncili spolu a ja po letech zjistila ze ji skoro denne, kolikrat i nekolikrat denne vyhledava na facebooku a kouka ji na foto, pote co jsem se to dozvedela dost dlouho zapiral a pak se priznal, tohle jeho vyhledavani skoncilo, ale nedavno jsem zjistila ze si ji opet vyhledal, priznal se a vymluvil se ze jsme se o ni nedavno bavili(to je pravda) a vzpomnel si na ni tak se chtel podivat, slibil mi ze uz to neudela ale dnes jsem zase zjistila ze ji vyhledal… uz jsem z toho opravdu nestastna…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
3.5.20 22:57

A jak si to zjistila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 22:59
@Zrzecka18 píše:
A jak si to zjistila?
vlezla jsem mu na profil…mam jeho heslo…vim ze jsem nemela ted akorat vim ze opet na ni kouka a trapi me to
  • Citovat
  • Nahlásit
27
3.5.20 23:06

Tim se netrap.. Muj pritel ocumuje kamosky na ktery zarlim furt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
3.5.20 23:17

Vetsi problem, nez to ze si ji vyhledava, by pro me bylo bolestnejsi, ze srdcem asi neni se mnou. Nicmene, to musis vedet ty, jestli si vybral tebe, nebo ona ho odkopla.Ve vztahu muze prijit hodne prekazek, ale kdyz tam laska je, daji se zvladnout. Takto nevim, ja osobne bych takovy vztah nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21827
3.5.20 23:22

To se ti nedivím, že jsi nešťastná, taky bych byla. Zní to fakt jako posedlost, 9 let po pubertálním zamilovaní jí takhle stalkovat, to není normální. A ona s ním je v nějakém kontaktu, viděli se za tu dobu někdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25027
3.5.20 23:25

Souhlasím s Wildchery, důležité je, ke které ženě chová lásku a city…Protože tomuhle moc neporučíš…Osobně si myslím, že pokud muž ženu nemiluje, tak to pozná na jeho chování…Bez ohledu na řeči, které vede.
Podle toho bych se rozhodovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11331
3.5.20 23:26

Mně by to vadilo, takže bych si zařídila život bez něho. Brala bych to tak, že jsem byla náhražka za některou, co nemohl mít. A dokonce si myslím, že bych s ním skončila, i kdybychom měli děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
3.5.20 23:59

Kdyby jste ženský místo toho vašeho věčného slídění v profilech svého muže mu radši něco dobrého uvařily, tak by vám bylo lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
4.5.20 00:17
@Anonymní píše:
Dobry vecer, jdu se poradit jak se vyporadat s moji situaci… Kdyz jsme si s manzelem pred 9 lety zacali, byli jsme oba velmi mlady a manzel byl zamilovany do jine, nakonec jsme skoncili spolu a ja po letech zjistila ze ji skoro denne, kolikrat i nekolikrat denne vyhledava na facebooku a kouka ji na foto, pote co jsem se to dozvedela dost dlouho zapiral a pak se priznal, tohle jeho vyhledavani skoncilo, ale nedavno jsem zjistila ze si ji opet vyhledal, priznal se a vymluvil se ze jsme se o ni nedavno bavili(to je pravda) a vzpomnel si na ni tak se chtel podivat, slibil mi ze uz to neudela ale dnes jsem zase zjistila ze ji vyhledal… uz jsem z toho opravdu nestastna…

Je jí posedlí :nevim: to by nepotěšilo žádnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
4.5.20 00:18

@olino To určitě pomůže :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
4.5.20 00:45

A jak se k tobě chová jinak? Myslíš, ze te miluje, dává ti to najevo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
4.5.20 06:26

A místo toho, aby jsi se poučila, že na profil co není tvůj se neleze, to uděláš znovu. Nebylo by ti líp, kdyby jsi nevěděla kam čumí? Sociální sítě prostě tak fungují, já se taky občas podívám jak se mají ex z mýho mládí a netoužim po nich. Jsem třeba naopak ráda když vidím, že mají rodiny, nebo cestují po světě a mají se fajn :) Fakt to nemusí znamenat, že je posedlej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
4.5.20 07:09

@smarket Jestli se jim koukáš na profil takřka denně jako partner zakladatelky tak posedlá jsi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 08:00
@Anonymní píše:

Baví mě, jak tady většina uživatelek velkoryse přechází, že Ty a to zřejmně často a pravidelně lezeš partnerovi do soukromí. Kdybys to nedělala, nic nevíš, nemusíš řešit blbosti máš svatý klid a energii a čas na nějaký jiný smysluplný věci.
Tak se na ní dívá na soc. sítích no.To je fakt tragedie a je potřeba hned z toho vyvozovat šílený závěry typu „odešla bych i kdybycom měli děti“ap. :roll: :roll: :roll:.Starosti některých bych fakt chtěla mít :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat