Prosím o radu, rozešla se se mnou.

Mlp
8
3.5.20 20:59

Prosím o radu, rozešla se se mnou.

Zdravím.

Jsem momentálně po rozchodu a chtěl bych tu přečíst nějaký rady, jak postupovat dál, abych ji případně dostal zpátky.

Všechny svoje chyby si uvědomuju a čím víc si je uvědomuju, tím víc chci všechno napravit. Čím víc chyb so uvědomuju, tím víc se mi vlévají slzy do očí a tím víc chci něco dělat. Jenže ona mi nedává žádnou šanci. Jediná komunikace probíhá přes email. Všechny svoje chyby jsem ji napsal, důvody taky. Ale ona tvrdí že se už nikdy neuvidíme, že jsem to měl dávno vědět. Já si říkám, jak jsem to měl vědět. Tyhle věci nevědí chlapy v padesáti, natož ve 20. Mě teda zajímá jedna věc. Jak ji přemluvit aspoň k půl hodině, během který se sejdeme a promluvíme si. Chci ji říct nějaký věci, který prostě nejdou napsat. Neprosím, nepřemlouvám. Ale napadlo mě udělat třeba billboard, nebo ji sehnat nějakej podpis s věnováním od nejoblíbenějšího zpěváka, nebo něco takovýho. Něco co jí dostane a dá mi tu půl hodinu. Máte nějaký nápad, jak postupovat, nebo nápad na nějaký originální „dárek“ který ji vyvede z míry? Nechci ji kupovat dárky jako takový. Chci něco, co zabere hromadu času a práce, co jí prostě položí.

Děkuju

Příspěvek upraven 03.05.20 v 21:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4677
3.5.20 21:03

Máš si koupit knihu: žena-návod na použití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 21:04

Billboard? Vážně? 8o Spíš se smiř s tím, že některé chyby odpustit nelze, nelze je zapomenout a pokračovat ve vztahu jakoby nic. Přijmi to, pouč se, život jde dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24874
3.5.20 21:06
@Mlp píše:
Zdravím.

Jsem momentálně po rozchodu a chtěl bych tu přečíst nějaký rady, jak postupovat dál, abych ji případně dostal zpátky.

Všechny svoje chyby si uvědomuju a čím víc si je uvědomuju, tím víc chci všechno napravit. Čím víc chyb so uvědomuju, tím víc se mi vlévají slzy do očí a tím víc chci něco dělat. Jenže ona mi nedává žádnou šanci. Jediná komunikace probíhá přes email. Všechny svoje chyby jsem ji napsal, důvody taky. Ale ona tvrdí že se už nikdy neuvidíme, že jsem to měl dávno vědět. Já si říkám, jak jsem to měl vědět. Tyhle věci nevědí chlapy v padesáti, natož ve 20. Mě teda zajímá jedna věc. Jak ji přemluvit aspoň k půl hodině, během který se sejdeme a promluvíme si. Chci ji říct nějaký věci, který prostě nejdou napsat. Neprosím, nepřemlouvám. Ale napadlo mě udělat třeba billboard, nebo ji sehnat nějakej podpis s věnováním od nejoblíbenějšího zpěváka, nebo něco takovýho. Něco co jí dostane a dá mi tu půl hodinu. Máte nějaký nápad, jak postupovat, nebo nápad na nějaký originální „dárek“ který ji vyvede z míry? Nechci ji kupovat dárky jako takový. Chci něco, co zabere hromadu času a práce, co jí prostě položí.

Dík ????

Viděl jsi Lásku nebeskou? Tam napsal kluk pár vět na velké listy papíru, zazvonil, pustil hudbu a obracel listy. Neoriginální, ale třeba ji to zaujme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 21:10

Co se stalo, stalo se, neponizuj se, kdyby chtela, odpustí Ti, asi to necitila jako Ty… Najdi si jinou slečnu a neopakuj chyby. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6300
3.5.20 21:14

Chlape, trochu hrdosti, nedolejzej. Nechce, tak nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mlp
8
3.5.20 21:17

@Lindusskaa no spíš jsem myslel, že bych napsal knížku. Dost jsem se tím zabejval a taková knížka pro chlapy, ať si každý uvědomí do doma má, by nebyla od věci. A bude věnovaná jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mlp
8
3.5.20 21:19
@Tarjei píše:
Chlape, trochu hrdosti, nedolejzej. Nechce, tak nechce…

Ale já fakt nemám nic, na co bych měl bejt hrdej. Spíš se stydím. Je mi to líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
3.5.20 21:23
@Mlp píše:
no spíš jsem myslel, že bych napsal knížku. Dost jsem se tím zabejval a taková knížka pro chlapy, ať si každý uvědomí do doma má, by nebyla od věci. A bude věnovaná jí.

Prober se.

Nedokážeš si udržet ženskou, nedokážeš skousnout, že je konec a cítíš se povolaný cokoliv radit jiným.

Až ti docvakne tohle, tak pochopíš, proč je holka ráda, že se tě zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2391
3.5.20 21:34

Já teda nevím, ale jak dlouho bys psal tu knížku? 8o Tedy pokud nebude mít 2 stránky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
3.5.20 21:35

Nedělej to. Nepiš jí, nedolejzej, nevymýšlej pič.. tím se akorat ztrapňuješ. Máš snad nějakou hrdost ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 21:37

@reincarnate
Ale ale proc tak přísně, kazdy byl mladý a delal psi kusy =)
@Mlp Ne, napsat knížku, to trvá dlouho na to, aby si z toho nekdo neco vzal apod… Vim jak se citis, ale musíš jít dál a cim dříve, tim lépe, prijde jina, lepší… Nedávej dukazy lasky nekomu, kdo o ně nestojí, toho času bys mohl litovat… Venuj se sobě nebo se seznamuj a objevuj =) jsi mlady muž… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13054
3.5.20 21:37

Prostě tě nechce.

Smiř se s tím a přestaň ji terorizovat.

Skončili jste. Tečka. To se stává. Evidetněn si nepochopil nic moc, jen prostě chceš prosadit svou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mlp
8
3.5.20 21:38
@reincarnate píše:
Prober se.

Nedokážeš si udržet ženskou, nedokážeš skousnout, že je konec a cítíš se povolaný cokoliv radit jiným.

Až ti docvakne tohle, tak pochopíš, proč je holka ráda, že se tě zbavila.

Jo, díky za radu. Moc mi pomohla. Ty se máš taky ještě či učit. Očividně jsi se narodila jako člověk co všechno ví.

Asi jsem zapomněl napsat, že rady od lidí, co jsou nejchytřejší od narození a nemají zkušenosti ze života, ať radši nepíšou.

Tim, ze jsem si ji neudržel, jsem příšel na určitý věci. Na to jak si ji příště udržet. A poradím to mladejm klukům, který tohle nevedej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2391
3.5.20 21:47

@Mlp tak když to víš, tak proč se s Tebou nebaví??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama