Sexshop Flagranti

Anonymní
3.5.20 14:03

Sexshop Flagranti

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto eshopem? Jen zde jsem našla výrobek, o který mám dost zájem a jinde jsem jej nenašla. Po objednávce mi ale nepřijde email a když napíšu jim, tak mi nepřišla žádná odpověď. Je možné že teď nefungují? Přijde mi to jako seriózní e-shop. Ale nevím zda dělám něco špatně já, nebo ke problém jinde. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9681
3.5.20 14:15

Ano, je to původní 4sex.cz ;) Jen nové jméno. Objednávala jsem u nich už hodněkrát a bez problémů ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 14:31

Vyčkala bych. Také mám s tímto eshopem dobré zkušenosti. Fungovat by měli, objednávali jsme teď něco v období karantény a zboží dorazilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 15:14

Zrovna minulý týden mi od nich přišel balíček…
Na odpověď bych vyčkala do zítra - a nespadl ti email do spamu?
A je to původně ten 4sex jak už bylo psáno, objednávala jsem od nich vícekrát, vždy bez problémů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.20 12:48

Nasla jsem na flagranti pomucku, kterou mají na jinýchbe shopech 2× -4× tak drahou. Nejak se mi to nezda.Mate s eshopem dobre zkusenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
6486
13.7.20 13:43

Mám s nimi dobrou zkušenost. Jsem zaregistrovaná a mám i tu dodatečnou slevu. Zboží pravděpodobně nakupují v zahraničí, protože přiložené návody nemají v češtině. Ale na webu je v češtině mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.20 13:51

Zatím jsem objednávala jen na slonovi, líbí se mi, že dělají atesty a mají vše skvěle popsabé a lze dohledat kdo je vyrobcem.

• Citovat
  • Nahlásit
1
19.10.20 16:14

Dobrý den, na webu mají napsáno, že emaily někdy mohou spadnout do spamu, tak mrkněte nebo objednejte znova. Případně pište na chat, určitě vám poradí. Všechny produkty, které se nabízejí, u nás musí mít atesty, takže to mají všechny weby registrované u nás. Já už jsem na Flagranti objednávala několikrát a vždy spokojenost, takže za mě seriózní určitě jsou. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat