Chodit sním, či ne?

Anonymní
2.5.20 22:58

Chodit sním či ne?

Ahoj ženy, matky
Jdu pro radu a trochu se vypsat
Poznala jsem úžasného chlapa me je 23 jemu 25, ale ma deti z předchozího vztahu, coz mi vubec nevadi ty deti jsou hodne. Co mi vadi je ze nic nema, byt, neni nijak finančně zabezpečeny atp, ale zase je mu teprve 25..no jen ma teda nějakou tu pujcku pry kdyz zarizovali byt, když odešel z domova. Pry si bude chtít sice casem zadat o hypo, jenze na jednu stranu je to předčasně asi resit ale coby kdyby nejsem si jista zda by mu ji poskytli, půjčku platí na půl s ec s tim ze ji nedává aliky ale ty penize dava na půjčku. Práci ma stalou a vydelava na dnešní dovu pry dost aby mek vse co potřebuje, toto jsme resili jen tak mezi řečí, kdyz jsme se poznávací. otázka zní, zažila některa z vas neco podobneho ci jestli by jste do toho vy sly? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1382
2.5.20 23:01

25 má děti nakou tu půjčku i když bere dost tak ji potřeboval na zařízení bytu.. Doteď to i když bere dost tak to nedoplatil..
No mám pocit že tě tahá za nos.. :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15580
2.5.20 23:02

Ne nešla. Jestli jsi svobodná a bezdětná, hledej si méně problematického chlapa. Holá pr.el a dvě malé děti. To není žádné terno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 23:04
@david85lbc píše:
25 má děti nakou tu půjčku i když bere dost tak ji potřeboval na zařízení bytu.. Doteď to i když bere dost tak to nedoplatil..
No mám pocit že tě tahá za nos.. :joy:

Tu pujcku si brali,.kdyz se narodilo prvni dítě, pred tim vydělával malo, a nez dodělám. nejakou tu skolu, ma i Maturu, v tomto mu verim, s tou ex byli dlouho, maji dve deti a na všem se dokazali domluvit, no pry mu chybí 3 roky na splacení půjčky ale nevim nevim

• Nahlásit
  • Citovat
1382
2.5.20 23:06
No mám pocit že tě tahá za nos.. :joy:
@divine woman píše:
Ne nešla. Jestli jsi svobodná a bezdětná, hledej si méně problematického chlapa. Holá pr.el a dvě malé děti. To není žádné terno.

Holá prrdel v 25 není takový problém, ale hola prrdel 2 děti a dluhy noo to už chce mít pod čepici :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 23:06
@divine woman píše:
Ne nešla. Jestli jsi svobodná a bezdětná, hledej si méně problematického chlapa. Holá pr.el a dvě malé děti. To není žádné terno.

To jsem si právě taky říkala, ale zase takoveho hodného jsem dlouho nepoznala, mame docela i společné zajmy podle toho co jsme spolu resili. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.5.20 23:09
@david85lbc píše:
No mám pocit že tě tahá za nos.. :joy:Holá prrdel v 25 není takový problém, ale hola prrdel 2 děti a dluhy noo to už chce mít pod čepici :joy: :joy:

Ja si nejsem prave jista, jestli je tady možnost nejake budoucnosti společné jako dům, rodina… vim je mi 23 ale začínám toužit uz po vic nez jen chození a myslim si, ze snim mimo tech deti a pujcky by to slo

• Nahlásit
  • Citovat
15580
2.5.20 23:09
@Anonymní píše:
To jsem si právě taky říkala, ale zase takoveho hodného jsem dlouho nepoznala, mame docela i společné zajmy podle toho co jsme spolu resili. :zed:

To je všechno moc hezké, ale ty děti jsou finanční závazek na dalších 20 nebo možná více let. Výchova jednoho dítěte stojí jako jeden dům nebo byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
2.5.20 23:11
@Anonymní píše:
Ja si nejsem prave jista, jestli je tady možnost nejake budoucnosti společné jako dům, rodina… vim je mi 23 ale začínám toužit uz po vic nez jen chození a myslim si, ze snim mimo tech deti a pujcky by to slo
Řeknu to tak jak to je… Typku s kterýma budeš mit společně zájmy mají maturitu a jsou bez dluhu a děti najdeš na každým rohu..
Ale chápu není to tak sexy..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4204
2.5.20 23:16

Ne nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 23:17
@divine woman píše:
To je všechno moc hezké, ale ty děti jsou finanční závazek na dalších 20 nebo možná více let. Výchova jednoho dítěte stojí jako jeden dům nebo byt.

To ja vim, jeho deti jsou uzasne, matka penize nechce, ma jich dost a pry si to ma dát na pujcku kdyz si to brali spolu, ma je tri v tydnu a plus jeden víkend ob týden, takze finance moc na ne ani tak nedava pry, ale zase kdyz je potřeba zaplatir neco ve skole nebo školce tak jdou na půl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24095
2.5.20 23:26
@Anonymní píše:
To ja vim, jeho deti jsou uzasne, matka penize nechce, ma jich dost a pry si to ma dát na pujcku kdyz si to brali spolu, ma je tri v tydnu a plus jeden víkend ob týden, takze finance moc na ne ani tak nedava pry, ale zase kdyz je potřeba zaplatir neco ve skole nebo školce tak jdou na půl :nevim:

Já bych řekla, že hlavně dost kecá… Ty alimenty mají být na děti a ne že se dohodli na nějakou půjčku a ona peníze nepotřebuje. Neznám ženskou, co by nechtěla alimenty, že má dost peněz :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24737
2.5.20 23:27
@Anonymní píše:
Tu pujcku si brali,.kdyz se narodilo prvni dítě, pred tim vydělával malo, a nez dodělám. nejakou tu skolu, ma i Maturu, v tomto mu verim, s tou ex byli dlouho, maji dve deti a na všem se dokazali domluvit, no pry mu chybí 3 roky na splacení půjčky ale nevim nevim

S chlapem, co si upích do 25 dvě děti a stihl se i rozejít, bych jako svobodná mladá holka nic mít nechtěla. Jistě je kolem tebe někdo bez závazků než toto :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
2.5.20 23:30

Hle, téma hodné něžných stvoření

Jež jen čistou lásku, porozumění a kousek ryzího citu vyhledávají. Dobře, pěkně vy. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
2.5.20 23:54

Zni jak baron Prášil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu