Rozchod s milencem - kolegou

Anonymní
3.5.20 21:01

Rozchod s milencem - kolegou

Ahoj, potřebuji se trochu vypovídat… Včera jsem se po cca půlročním vztahu „rozešla“ se svým milencem. A to z toho důvodu, že já mám stále přítele a on manželku. Chtěla jsem to s ním skončit několikrát, ale vždycky se mi znovu ozval a jelo se dál. Včera jsem to udělala už asi po osmé :roll: odepsal na to, že mám asi pravdu, že to bude lepší (nic nového, to říkal vždycky). Pak mi dál psal co dělám a pak se ozval i na dobrou noc. Já mu už pak na nic neodepsala, snažím se to vydržet. Hrozně mi chybí a bojím se, že on to nevydrží a znovu napíše. Teď jsme s přítelem oba měli homeoffice a hodně jsme si toho vyříkali a zas se sblížili a už nechci dál vést dvojí život. Bojím se ovšem návratu do práce, milenec je kolega.. Změna práce nepřipadá v úvahu. Měla jste to některá podobně? Doufám, že za ty dva týdny, co mám být ještě doma, aspoň trochu zapomenu…

Omlouvám se za anonym :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21105
3.5.20 21:30

Tak on si mysli, ze to nemyslis vazne a odmita to vzit na vedomi. Byla jsem v praci zamilovana. Konec byl tezkej, po kazdem setkani studenou sprchu na hlavu, na psi oci, zpravy, prazelska pokecani nereagovat, dokud se neprezenou emoce. Nechapu, kdyz nekdo rekne, ze odmilovat se nejde. Jasne, ze to pod povrchem doutnat bude dal, ale pokud to clovek mysli vazne, ze nechce, tak to jde normálně…drzim palce.

Jo, a mam za sebou prestavani s kourenim a prochazim hubnutim. Je to srovnatelne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
3.5.20 21:36

Přítel by te měl kopnout do zadku!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
3.5.20 21:51

Tak musis se rozhodnout, co chces. Deti zatim nemas, takze pritele muzes klidne beztrestne opustit. Co ten kolega? Ten ma manzelku a ma i deti? Pokud ma deti, tak bez premysleni ruce pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
3.5.20 21:53
@PaníKadrnožková píše:
Tak on si mysli, ze to nemyslis vazne a odmita to vzit na vedomi. Byla jsem v praci zamilovana. Konec byl tezkej, po kazdem setkani studenou sprchu na hlavu, na psi oci, zpravy, prazelska pokecani nereagovat, dokud se neprezenou emoce. Nechapu, kdyz nekdo rekne, ze odmilovat se nejde. Jasne, ze to pod povrchem doutnat bude dal, ale pokud to clovek mysli vazne, ze nechce, tak to jde normálně…drzim palce.Jo, a mam za sebou prestavani s kourenim a prochazim hubnutim. Je to srovnatelne ;)

Jojo dobrej sex je navykovej jako droga, v tomto případě je nejlepší léčba substituten stejně jako u drogově závyslejch, pořiď si nového milence a ten rozchod bude snažší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12553
3.5.20 22:06

Rozchazeni a navraty. Znam velmi dobre. Navic kdyz se musite videt v praci. Nezbyva nez zatnout zuby a koukat jinym smerem. Jde to, ale je to sakra narocne. Pokud to nemyslis vazne, tak se na rozchod rovnou vyprdni, akorat zbytecna energie. Je to na tobe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2500
3.5.20 23:02
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se trochu vypovídat… Včera jsem se po cca půlročním vztahu „rozešla“ se svým milencem. A to z toho důvodu, že já mám stále přítele a on manželku. Chtěla jsem to s ním skončit několikrát, ale vždycky se mi znovu ozval a jelo se dál. Včera jsem to udělala už asi po osmé :roll: odepsal na to, že mám asi pravdu, že to bude lepší (nic nového, to říkal vždycky). Pak mi dál psal co dělám a pak se ozval i na dobrou noc. Já mu už pak na nic neodepsala, snažím se to vydržet. Hrozně mi chybí a bojím se, že on to nevydrží a znovu napíše. Teď jsme s přítelem oba měli homeoffice a hodně jsme si toho vyříkali a zas se sblížili a už nechci dál vést dvojí život. Bojím se ovšem návratu do práce, milenec je kolega.. Změna práce nepřipadá v úvahu. Měla jste to některá podobně? Doufám, že za ty dva týdny, co mám být ještě doma, aspoň trochu zapomenu…Omlouvám se za anonym :roll:

A zase se vrátíš, dokud si opravdu nenabiješ ústa…

Sblížení s přítelem potom bude rázem pryč, zase se to vrátí do starých kolejí (tvojí vinou), vztah je už prakticky mrtvý a reinkarnace nebude úspěšná. S milencem to taky nikam nepovede a proč by mělo. Takže věc výsledku jen ztrácíš čas s milence, tvůj přítel ztrácí čas s tebou…

A až si opravdu nebiješ ústa, třeba už potom budeš vědět co dělat a nebudeš se na to muset někde ptát :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
4.5.20 07:26
@kalie píše:
Tak musis se rozhodnout, co chces. Deti zatim nemas, takze pritele muzes klidne beztrestne opustit. Co ten kolega? Ten ma manzelku a ma i deti? Pokud ma deti, tak bez premysleni ruce pryc.

To jsou rady…Opravdu si připadá člověk jako Alenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
4.5.20 07:28
@Josef_t píše:
A zase se vrátíš, dokud si opravdu nenabiješ ústa…

Sblížení s přítelem potom bude rázem pryč, zase se to vrátí do starých kolejí (tvojí vinou), vztah je už prakticky mrtvý a reinkarnace nebude úspěšná. S milencem to taky nikam nepovede a proč by mělo. Takže věc výsledku jen ztrácíš čas s milence, tvůj přítel ztrácí čas s tebou…

A až si opravdu nebiješ ústa, třeba už potom budeš vědět co dělat a nebudeš se na to muset někde ptát :jazyk:

Přesně, přítel by Tě měl kopnout do zádele. Vy ženské když je problém ve vztahu tak hned si hledáte jiný kolík. A budete říkat, že muži jsou záletníci. Rovný rovného si hledá. Máš milence charakterově stejného jako jsi Ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
4.5.20 07:29
@Noll píše:
Přítel by te měl kopnout do zadku!!

Souhlasím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
4.5.20 07:35
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se trochu vypovídat… Včera jsem se po cca půlročním vztahu „rozešla“ se svým milencem. A to z toho důvodu, že já mám stále přítele a on manželku. Chtěla jsem to s ním skončit několikrát, ale vždycky se mi znovu ozval a jelo se dál. Včera jsem to udělala už asi po osmé :roll: odepsal na to, že mám asi pravdu, že to bude lepší (nic nového, to říkal vždycky). Pak mi dál psal co dělám a pak se ozval i na dobrou noc. Já mu už pak na nic neodepsala, snažím se to vydržet. Hrozně mi chybí a bojím se, že on to nevydrží a znovu napíše. Teď jsme s přítelem oba měli homeoffice a hodně jsme si toho vyříkali a zas se sblížili a už nechci dál vést dvojí život. Bojím se ovšem návratu do práce, milenec je kolega.. Změna práce nepřipadá v úvahu. Měla jste to některá podobně? Doufám, že za ty dva týdny, co mám být ještě doma, aspoň trochu zapomenu…Omlouvám se za anonym :roll:

Anonyme, najít si milence a pak spát v jedné posteli s přítelem…to máš žaludek. Přetvářet se a hrát divadlo… Jsi opravdu charakterní děvče. Vidíš…stačilo si promluvit o problémech s přítelem…a ty místo toho roztáhneš stehna a necháš se ojet kolegou z práce…který je rád, že smočí i jinde. Věř tomu, že už to ví v práci i jeho kolegové a kamarádi… Píšu asi tvrdě…ale je to tak. Bylo by fajn to říct i tomu svému..myslím tomu se kterým bydlíš. Pak se odmiluješ hned s kufrem za dveřma.

Ale uklidním Tě, takových jako jsi Ty je tady ne emiminu spousty. Jednoduché myšlením..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21105
4.5.20 08:11
@PetaOV píše:
Anonyme, najít si milence a pak spát v jedné posteli s přítelem…to máš žaludek. Přetvářet se a hrát divadlo… Jsi opravdu charakterní děvče. Vidíš…stačilo si promluvit o problémech s přítelem…a ty místo toho roztáhneš stehna a necháš se ojet kolegou z práce…který je rád, že smočí i jinde. Věř tomu, že už to ví v práci i jeho kolegové a kamarádi… Píšu asi tvrdě…ale je to tak. Bylo by fajn to říct i tomu svému..myslím tomu se kterým bydlíš. Pak se odmiluješ hned s kufrem za dveřma.Ale uklidním Tě, takových jako jsi Ty je tady ne emiminu spousty. Jednoduché myšlením..

Ne, nepises tvrde, pises jak nejvetsi slepice tady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
4.5.20 08:12

@PetaOV a co je na tom spatneho prosim te? Vzdyt nemaji deti a ona evidentne neni ve vztahu spokojena…jakoze kdyz s nekym zacnu chodit, tak se s nim uz nemuzu rozejit nebo co? Kdyz byla schopna vest dvoji zivot, tak to s pritelem asi stoji za enec…ona spis NEKOHO potrebuje, aby nezustala sama…tak mi to pripada…kolega pokzd nema deti a zrovna neni jeho manzelka tehotna trebas, tak je na tom stejne jak zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
4.5.20 08:16
@PaníKadrnožková píše:
Ne, nepises tvrde, pises jak nejvetsi slepice tady :mrgreen:

Co to tady kvákáš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
4.5.20 08:19
@kalie píše:
@PetaOV a co je na tom spatneho prosim te? Vzdyt nemaji deti a ona evidentne neni ve vztahu spokojena…jakoze kdyz s nekym zacnu chodit, tak se s nim uz nemuzu rozejit nebo co? Kdyz byla schopna vest dvoji zivot, tak to s pritelem asi stoji za enec…ona spis NEKOHO potrebuje, aby nezustala sama…tak mi to pripada…kolega pokzd nema deti a zrovna neni jeho manzelka tehotna trebas, tak je na tom stejne jak zakladatelka.

Co je na tom špatného? To myslíš vážně??? To máš tedy charakter. Přál bych Ti takového přítele jako je zakladatelka. Budete mít problém ve vztahu a on to vyřeší milenkou. Vžij se do toho jejího přítele. Podvádí ho a lže mu. Tobě by nevadilo..kdyby tě podváděl tvůj přítel a lhal ti do očí? Asi to takový problém mezi nima nebyl…když se rozhodla pro přítele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama