Sexuální minulost

Anonymní
4.5.20 02:11

Sexuální minulost

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda vám někdy někdo vyčítal vaši sexuální minulost nebo vám dokonce nadával do ku*ev? Občas se utápím ve své minulosti a nejvíc mě mrzí, že ostatní mají potřebu to řešit a nestarat se o svůj život. Vytváří dokonce i drby, které nejsou pravdivé. Zažila jsem i anonymní dopisy s pomluvy. Pomlouvali mě mému příteli atd.
Jak se s tím vyrovnat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1080
4.5.20 02:21
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda vám někdy někdo vyčítal vaši sexuální minulost nebo vám dokonce nadával do ku*ev? Občas se utápím ve své minulosti a nejvíc mě mrzí, že ostatní mají potřebu to řešit a nestarat se o svůj život. Vytváří dokonce i drby, které nejsou pravdivé. Zažila jsem i anonymní dopisy s pomluvy. Pomlouvali mě mému příteli atd.
Jak se s tím vyrovnat?

Jedině tak, že se se svoji minulostí smíříš sama (klidně i s odbornou psychologickou pomocí), s přítelem si otevřeně promluvíš o tom, jak se k tomu stavíš ty,… a pokud by útoky vůči tvé osobě neustávaly, komplikovaly ti život a nedej bože se stupňovaly, asi bych se obrátila i na policii (pro ten případ si schovávej důkazy). Pokud by vám to výrazně komplikovalo život, asi bych zvážila i přestěhování do jiného města.

Nedokážu si moc představit, jaká ta minulost musela být, že tě kvůli tomu lidé i po letech šikanují, ale ať už byla jakákoliv, tak tohle je dost psycho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
4.5.20 06:20

By mě zajímalo, kdo to říká a píše ty dopisy, bývalí milenci?… Nebo jsi se živila jako prostitutka?
Nebo počet sexuálních partnerů sděluješ každému na potkání? :mrgreen:

Prostě to hoď za hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
4.5.20 06:48

První dva partneři to ramcove věděli (male město). Současný to neví, žijeme jinde a myslím, že by to asi nenesl uplne dobre. Takže tomu jsem to číslo řekla podstatne nižší. Ale ani ne tak proto, že bych se styděla, ale nechtěla jsem mu ublížit a nepřijde mi to tak podstatny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13333
4.5.20 07:03

Od určitého věku počet předešlých partnerek neřeším a nynější muž se na také nikdy neptal. A je to dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
4.5.20 07:09

Me do kurev vynadala ve skoro 16 moje mati, kdyz zjistila, ze beru antikoncepci :roll:

Jinak si to nejak nevybavuju, tak asi ne. S poctem sexualni partneru jsem se ve vztazich nijak netajila, vadilo by mi, kdyby se od nekoho dalsiho chlap dozvedel, ze jsme spala s tim a tamtim ;)

Partnerovi bych teda vse rekla driv, nez se mu to donese odjinud. Muj s minulosti nema zadny problem, mam tuseni, ze ma taky nejakou sexualni minulost. Na panice toho umi dost :lol: :lol: je teda fakt, ze jeho zkusenost se sexem ve 4 me uplne nenadchla, ale po 5ti letech me to nijak neznervoznuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
4.5.20 07:28

Nemas o sve sexualni minulosti s nikym mluvit, usetrilo by ti to problemy tohoto typu. Nevim, proc ma nekdo potrebu ptat se partneru na pocet sexualnich partneru. K cemu je to dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9705
4.5.20 07:39
@Anonymní píše:
Jak se s tím vyrovnat?

Jojo stalo se mi to řekl mi to jeden chlapík kterého jsem odmítla :mrgreen:… chudáček ješitný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 07:42

A mi vynadali hned dvakrát. Poprvé v 16, když jsem si našla druhého přítele (a byla tou dobou ještě panna) mi to má nejlepší kamarádka zmetla do tváře, a podruhé, když jsem s tímto druhým přítelem na VŠ otěhotněla :mrgreen:

Na anonym bych se vykašlala (ale schovala si je, pro jistotu). Příteli to vysvětlila a vic se tím nezabývala. Jestli je co k čemu, tak pomluvy poslouchat nebude, když bude znát pravdu od tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 13:26

Díky holky!
Partner to nikdy neřešil. Nebyla jsem žádná prostitutka :lol: Měla jsem asi 4 vztahy a sem tam nějaké úlety. Užila jsem si dost a určitě bych se k takovému životu už nevrátila.
Mrzí mě jen potřeba lidí to všechno řešit, když sami nejsou bezchybní. Přijde mi, že lidi jsou jak ovečky a opakují, co slyší, ikdyž mě neznají. Rozhodně v budoucnu budu chtít žít v jiném městě! Nejlíp někde, kde se nebude nic tolik hrotit.

• Citovat
  • Nahlásit
22855
4.5.20 14:49

Jestli jsi měla asi 4 (to je kolik?) vztahy a sem tam nějaké úlety (10-100) v rámci jedné vesnice nebo menšího města, tak to asi okolí nedává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
4.5.20 14:54

Minulost je jen prostředek k tomu, abychom se z ní poučili. Když mají někteří potřebu se vrtat ve tvém životě, tak ať si třeba trhnou nohou. Ty s tím bohužel nic neudeláš a zbytečně se trápit někým, kdo o tobě vymýšlí pomluvy nebo anonymy, to nemá žádný smysl. Je to jen jejich zášť, a pokud to partnerovi nevadí, jsi vítěz ty, protože ty nejsi ta, kdo se užírá po večerech cizím chováním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
4.5.20 14:57
@divine woman píše:
Jestli jsi měla asi 4 (to je kolik?) vztahy a sem tam nějaké úlety (10-100) v rámci jedné vesnice nebo menšího města, tak to asi okolí nedává.

Dávat to nemusí, ale není to jejich věc. A nemají důvod řešit rozhodnutí ostatních. Mně je taky úplně fuk jestli si soused dá jedno pivo k obědu nebo denně basu, dokud mě nenutí, abych jí vypila s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22855
4.5.20 15:18

@Uiii Spíš jestli někoho někomu nepřebrala. Jinak si nějaké anonymy nebo nenávistné projevy neumím vysvětlit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
4.5.20 15:25
@divine woman píše:
@Uiii Spíš jestli někoho někomu nepřebrala. Jinak si nějaké anonymy nebo nenávistné projevy neumím vysvětlit. :nevim:

Hele lidi jsou různí, může být jen hezčí než Blažena z vedlejší vchodu a tu to dopaluje a když si přivedla krasavce v podobě nového přítele, Bláži pohár trpělivosti prostě přetekl a řekla si, že jí to osolí. Nebo vážně někomu někoho přebrala a nemusela to udělat ani úmyslně, pro dotyčného to mohl být jen objekt zájmu a ona se odhodlavala k oslovení, ale zakladatelka byla holt rychlejší. Nebo to muže být zhrzena pritelovo byvalka, co ho chce zpět nebo, nebo, nebo… ale to v úvodu psané není, tak můžeme jen spekulovat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat