Nemůžu spát, taky nespíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 27.04.18 02:36
Nemůžu spát ,taky nespíte?

Nemůžu spát, hrozně mě bolí zuby. Včera jsem byla u zubaře a řek mi že mám zánět dásní. Mam takový gel ale s nim je to snad ještě horší…Poraďte. Nebo jen tak napište :jazyk:

Reakce:

Kajulinka88
Kecalka 210 příspěvků 27.04.18 03:15

Je to bohuzel bezne v tehotenstvi, pomuze dobra hygiena a cas. Me to nastesti nepotkalo, ale jsem zubni sestra, takze jsem se s tim setkavala casto. Drzim palce.
Ja taky nemuzu spat.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 03:50

Nespím. Jsem v porodnici, mám pokoj s paní, která hrozně chrápe. Jako je to na palici a není kam zdrhnout 8o.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1971 příspěvků 27.04.18 03:55

Nespím. Bolí mě záda. :lol:

Sára 1
Echt Kelišová 8800 příspěvků 27.04.18 06:38

Teď už to není aktuální, ale taky nespím. Spala jsem asi 4 hodiny. Nemusela jsem vstávat v 5 h., ale vzbudila jsem se a už jsem neusnula. Důvod žádný nemám. Vlastně mě vzbudilo dítě, ale většinou zase hned usnu.

mrav
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 27.04.18 06:39
@Amelie30 píše:
Nespím. Bolí mě záda. :lol:

Taky mě občas bolívají. Poslední dobou mi naštěstí daly pokoj. :dance: Když to ale přijde, je to o hubu. :zed:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 27.04.18 11:39
@Innocence píše:
Nespím. Jsem v porodnici, mám pokoj s paní, která hrozně chrápe. Jako je to na palici a není kam zdrhnout 8o.

Jo, to znám, taky semnou byla na pokoji jedna a ta řezala snad pařezy :roll: :mrgreen: Trvalo to tři noce, pak už nás naštěstí pustili domů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >