Nemůžu spát, taky nespíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 27.04.18 02:36
Nemůžu spát ,taky nespíte?

Nemůžu spát, hrozně mě bolí zuby. Včera jsem byla u zubaře a řek mi že mám zánět dásní. Mam takový gel ale s nim je to snad ještě horší…Poraďte. Nebo jen tak napište :jazyk:

Reakce:
Kajulinka88
Kecalka 238 příspěvků 27.04.18 03:15

Je to bohuzel bezne v tehotenstvi, pomuze dobra hygiena a cas. Me to nastesti nepotkalo, ale jsem zubni sestra, takze jsem se s tim setkavala casto. Drzim palce.
Ja taky nemuzu spat.

Innocence
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 27.04.18 03:50

Nespím. Jsem v porodnici, mám pokoj s paní, která hrozně chrápe. Jako je to na palici a není kam zdrhnout 8o.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 27.04.18 03:55

Nespím. Bolí mě záda. :lol:

Sára 1
Echt Kelišová 8975 příspěvků 27.04.18 06:38

Teď už to není aktuální, ale taky nespím. Spala jsem asi 4 hodiny. Nemusela jsem vstávat v 5 h., ale vzbudila jsem se a už jsem neusnula. Důvod žádný nemám. Vlastně mě vzbudilo dítě, ale většinou zase hned usnu.

mrav
Generální žvanilka 23102 příspěvků 27.04.18 06:39
@Amelie30 píše:
Nespím. Bolí mě záda. :lol:

Taky mě občas bolívají. Poslední dobou mi naštěstí daly pokoj. :dance: Když to ale přijde, je to o hubu. :zed:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 27.04.18 11:39
@Innocence píše:
Nespím. Jsem v porodnici, mám pokoj s paní, která hrozně chrápe. Jako je to na palici a není kam zdrhnout 8o.

Jo, to znám, taky semnou byla na pokoji jedna a ta řezala snad pařezy :roll: :mrgreen: Trvalo to tři noce, pak už nás naštěstí pustili domů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >